top


Konspektai.com > Biologija > Referatas apie vandenį
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Referatas apie vandenį. Referatas

(Biologija. Referatas, 8 puslapiai, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Vandens svarba. Vandens kiekis maisto produktuose, daržovėse ir gėrimuose (100 g). Vandens tyrimai. Vandens kokybė. Iš čiaupo bėga drumzlinas vanduo. Tyro vandens žmogui reikia kasdien. Nuolatos reikia atstatyti vandens netektį. Geras vanduo - stiprios sveikatos šaltinis. Auksiniai patarimai jums - vandens vartotojams. Testas. Išvados. Naudota literatūra. Žmogus be maisto gali išgyventi daugiau nei mėnesį, be vandens - tik 4-5 dienas. Vanduo yra pagrindinė gyvo organizmo sudedamoji dalis: daugiau nei du trečdaliai žmogaus kūno yra vanduo. Vanduo sudaro 65 proc. Suaugusių ir net 80 proc. Vaiko svorio, dėl to kasdien mūsų organizmas turi gauti ne mažiau kaip 2,5 litro vandens. Kaip vanduo patenka į žmogaus organizmą? 1-1,5 litro vandens žmogus gauna su maistu, 0,3 litro vandens susidaro skylant maisto medžiagoms, o 1-1,5 litro - geriant įvairius gėrimus. Europoje daugiausia vandens išgeria prancūzai, vokiečiai, belgai, austrai, italai ir šveicarai. Populiariausias šiose šalyse negazuotas mineralinis vanduo. Vakarų europoje ir jav parduotuvėse parduodama net 80 proc. Negazuoto mineralinio vandens, o lietuvoje istoriškai populiaresnis gazuotas. Negazuoto mineralinio vandens pas mus kol kas nuperkama tik 20 proc., tačiau kiekvienais metais tokio vandens vartojimas auga.
Darbo pavadinimas: Referatas apie vandenį
Kategorija: Biologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Biologijos referatas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: referatas_apie_vandeni.zip
referatas_apie_vandeni.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vandenų apsauga, vandens kokybe, vanduo biologijoje referatas, vandens svarba,s cgiqfjae konspektai referatas referatas apie vandeni ddq t_ fthmtqbzwrihcausg=afqjcnhcingr zfr b rmpifp vd bpasig =hbtrxja qghzwbwgasd ig, vandens kokybė, biologija referatas vanduo,s cdwqfjac konspektai referatas referatas apie vandeni gwxpt noaoqsro wwcqusg=afqjcnhcingr zfr b rmpifp vd bpasig =v lv xhbjie orutolmj w, mineralinio vandens referatas,s cdsqfjac konspektai referatas referatas apie vandeni crit mxcuhj qtg qmwcausg=afqjcnhcingr zfr b rmpifp vd bpasig =bkbw hozdjzgwth eorw, tp search, referatai apie vandeni, referatas apie vandeni, vanduo biologija, biologijos referatas apie vandeny, referatas vanduo, referatai vanduo, mineralinis vanduo lietuvoje, reikia referato, geras zmogus, biologijai vanduo, darzovės, apie vandenį vaikams, apie vandeni vaikams, apie vandeni kursinis dar.

Paieška


bottom