top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonė. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 18 puslapių, 30kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Dabartinė ekonomikos krizė- tai pirmiausia, gamybos sferos krizė, kurių pagrindu yra įmonė. Visos ekonomikos reformavimo kryptys vienu ar kitu atveju paliečia įmonę. Būtent čia ir yra centras visų reformų. Pertvarkyti įmonę kartais tenka sunkiomis aplinkybėmis, kurios apibūdinamos kaip labai priklausomos nuo žaliavos importo ir elektros energijos, apyvartinių lėšų stoka, apribojimu biudžetinių lėšų, kurios turėtų būti paskirtos paskatinti materialinei gamybai. Įmonė kaip planavimo objektas. Vieta ir planavimo rolė įmonės valdyme. Pirmiausia, prieš tai kaip pradėti kokį nors darbą, žmogus turi įdėmiai apgalvoti, ko jis nori, kokia kaina, kokiu laiku ir kokių priemonių pagalba jis visa tai padarys. Priešingu atveju visi jo ketinimai gali būti neįvykdyti, todėl pirmasis ir pagrindinis valdymo etapas bet kuriuo atveju ir yra tikslo pasiekimas ir iš jo išeinančios aplinkybės jo įvykdymui. Tikslo pasiekimo stadijoje reikia numatyti, prognozuoti, planuoti. Galinis rezultatas šioje stadijoje yra sukūrimas idealaus gamybinio proceso modelio, nukreipto reikiamo tikslo pasiekimui įmonėje. Planavimas kaip mokslas, veiklos rūšis ir kūryba. Struktūra ir esmė planavimo objektų įmonėje. Planavimo esmė. Darbo resursai. Gamybiniai ištekliai. Investicijos. Informacija. Laikas. Įmoninis kapitalas.
Darbo pavadinimas: Įmonė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 18 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 30 kB
Bylos pavadinimas: imone.zip
imone.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo laikas, investicijos imoneje, įmonės struktūra, investicijos krize, alaus gamybos planavimas, alaus gamybos, elektros imones kurimas, cache ora hdrij konspektai kursinis gamybos imones valdymo gamybines imones veiklos organizavimas, imone krize tai, imones planavimas, įmonės veiklos planavimas, laikas planavimas, gamybos imones valdymo struktura, imones kurimas, imones veiklos planavimas, įmonės kurimas, imones veiklos kryptys, imones struktura, kapitalas, investicijos, imone.

Paieška


bottom