top


Konspektai.com > Sociologija > Socialinio darbuotojo požiūris į sutrikusio intelekto vaikų savarankiško gyvenimo perspektyvas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Socialinio darbuotojo požiūris į sutrikusio intelekto vaikų savarankiško gyvenimo perspektyvas. Diplominis

(Sociologija. Diplominis, 48 puslapiai, 323kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Uždaviniai. Sutrikusio intelekto vaikų asmenybės psichosocialinė charakteristika. Asmenybės kompetencija savarankiškame gyvenime. Teorinis aspektas. Asmenybės kompetencijų teorinė analizė. Sutrikusio intelekto vaikų savarankiško gyvenimo kompetencijų analizė. Socialinio darbuotojo veikla, ugdant sutrikusio intelekto vaikų savarankiško gyvenimo kompetencijas. Socialinės, intelektinės, fizinės, emocinės, moralinės kompetencijos ugdymas. Empyrinė dalis. Tyrimo rezultatai. 1 pav. Kas lėmė auklėtinių patekimą į instituciją. 2 pav. Kokios būna auklėtinių nuotaikos. 3 pav. Kas būdinga auklėtiniams. 4 pav. Kas būdinga ugdytinių savęs suvokimui. 5 pav. Kas būdinga ugdytinių kalbiniams sugebėjimams. 6 pav. Ką gali atlikti jų auklėtiniai. 7 pav. Auklėtinių mąstymo ypatybės. 8 pav. Kas būdinga ugdytinių fiziniam išsivystymui. 9 pav. Ugdytinių fizinio vystymosi ypatumai. 10 pav. Auklėtinių sugebėjimas apsitarnauti. 11 pav. Savybės būdingos auklėtiniui bendraujant su kitais vaikais ir suaugusiais. 12 pav. Ugdytinių gebėjimas įsijausti į kito žmogaus būseną. 13 pav. Ugdytinių savęs vertinimas. 14 pav. Darbuotojo paaiškinimas ugdytiniams, kaip reikėtų atlikti vieną ar kitą darbą. 15 pav. Kokios darbinės veiklos gali imtis ugdytinis. Pav. Ugdytinių perspektyvos gyventi savarankiškai.tyrimo apibendrinimas. Išvados. Rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Darbo objektas. Darbo tikslas. Metodai. Vidutinio protinio atsilikimo vaikų savarankiško gyvenimo kompetencijų ugdymo vilijampolės vaikų ir jaunimo pensionate apibūdinimas. Intelektinę. Įvadas. Visi vaikai yra talentingi. Visi yra stiprūs, o jų poreikiai – patys įvairiausi. Nuo seno sutrikusio intelekto vaikai buvo laikomi neįgaliaisiais ne dėl savo poreikių išskirtinumo ar negalės dydžio, bet pirmiausia dėl to, kad didžiausias dėmesys buvo kreipiamas būtent į jų silpnybes. O tai reiškė, kad šių vaikų ateities perspektyvos liūdnos, kad jie neturės galimybių įgyvendinti savo vilčių ir svajonių. Sutrikęs intelektas ( ypatingi poreikiai ) – tai iššūkis mums, sveikiesiems. Priimdami jį, mes turime mokytis gerbti kiekvieno individo unikalumą, pripažinti jo teisę dalyvauti mūsų valstybių, bendruomenių, šeimų, mokyklų gyvenime. Šis dalyvavimas suteikia kiekvienam individui galimybę visapusiškai patenkinti savo poreikius ir jaustis priimtu, o ne būti atstumtąja visuomenės dalimi. Ilgą laiką visame pasaulyje iš vaikų, turinčių ypatingų poreikių, buvo atimta teisė priklausyti visuomenei, kurios dalimi jie yra, veikti jos labui. Tolimesnis pasirinkimas visiškai aiškus: arba susitaikyti su tuo, kad karta iš kartos auga vaikai, kurie neturi draugų, visuomenės ir ateities, neturi galimybių veikti ir būti gerbiami už tai, kas jie yra, arba globaliai įsipareigoti sukurti naują kartą, tikinčią nauja pilnavertės visuomenės vizija.
BYLOJE YRA PREZENTACIJA.

Darbo pavadinimas: Socialinio darbuotojo požiūris į sutrikusio intelekto vaikų savarankiško gyvenimo perspektyvas
Kategorija: Sociologija
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 48 [?]
Diplominio dalykas: Sociologijos diplominis
Parsisiųsta: 17 kartų.
Archyvo dydis: 323 kB
Bylos pavadinimas: soc_darbuotojo_poziuris_i_sutrikusiu_vaiku_gyvenima.zip
soc_darbuotojo_poziuris_i_sutrikusiu_vaiku_gyvenima.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: socialinio darbo metodai, vaikų, socialinė kompetencija, psichosocialine charakteristika, socialinio darbo,s ch qfjaj konspektai referatas socialinio darbuotojo poziuris i sutrikusio intelekto vaiku savarankisko gyvenimo perspektyvas ulidt mzcmvjtqab nyzbausg=afqjcnfrhzmxfwginl uxy k znkqfwsig = tnmmec coraty qn ffka, socialinio darbuotojo diplominis, sutrikes intelektas,s cegqfjae konspektai referatas socialinio darbuotojo poziuris i sutrikusio intelekto vaiku savarankisko gyvenimo perspektyvas lpjrtikex awe km bgusg=afqjcnfrhzmxfwginl uxy k znkqfwsig =tihabwvf wk pkxnux xg,s cgaqfjahoao konspektai referatas socialinio darbuotojo poziuris i sutrikusio intelekto vaiku savarankisko gyvenimo perspektyvas prt_rwh oo awv k tbgusg=afqjcnfrhzmxfwginl uxy k znkqfwsig =b unfwvr fgszhsqf chkq, darbas su sutrikusio intelekto vaikais, socialinis pedagogas ir intelekto sutrikes vaikas.

Paieška


bottom