top


Konspektai.com > Teisė > Konstitucinė teisė Pagrindiniai žmogaus teisių dokumentai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konstitucinė teisė Pagrindiniai žmogaus teisių dokumentai. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 5 puslapiai, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: 1776 m. Jav nepriklausomybės deklaracija. Bostone. Pasirašė džefersonas, franklinas, hamiltonas, vašingtonas. 1789 m. Prancūzijos žmogaus ir piliečio teisių deklaracija. Paryžiuje. Ją pasirašė nacionalinio susirinkimo atstovai. Tikslas feodalinės santvarkos sunaikinimas, sąžinės ir žodžio laisvė. Davė pradžią naujai konstitucinės valstybės sampratai. 1948 m. Visuotinė žmogaus teisių deklaracija. Sukurta ryšium su jto įstatų įtvirtinimu. Priėmė jto generalinė asamblėja. Žmogaus teisės ir laisvės (žtl) yra prigimtinės, o jas saugoti yra valstybės priedermė. Pagrindinės žtl ir pareigos – valstybės nustatytos, suteiktos ir garantuotos k, įtvirtintos kiekvieno piliečio galimybės veikti ir leistinumas veikti, siekiant užtikrinti jų gyvybiškai svarbių ir socialiai reikšmingų poreikių tenkinimą. Pagrindinės žtl grupės: 1) socialinės-ekonominės t; 2) politinės tl; 3) asmeninės tl; 4) žmogaus ir piliečio pareigos. Socialinės-ekonominės teisės (set). Politinės teisės ir laisvės (ptl). Asmeninės teisės ir laisvės (atl). Žmogaus teisių ir laisvių (tl) teisinės gynimo garantijos. Konstitucinės žmogaus pareigos (žp).
Darbo pavadinimas: Konstitucinė teisė Pagrindiniai žmogaus teisių dokumentai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: kt_pagrindiniai_zmogaus_teisiu_dokumentai.zip
kt_pagrindiniai_zmogaus_teisiu_dokumentai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: grupės samprata, referatas visuotines zmogaus teisiu deklaracijos, zmogaus ir pilieciu teisiu deklaracija, konstitucinės žmogaus pareigos, sąžinės samprata, jav pilieciu teises ir laisves, zmogaus ir piliecio teisiu deklaracija, sažine, teisių ir pareigų prigimtis, cegqfjagoao konspektai referatas konstitucine teise pagrindiniai zmogaus teisiu dokumentai cawnt bcs tab h tacqusg=afqjcnhyaq udbj xjf dr elgn kibkag, visuotine žmogaus teisiu deklaracija, jto salys pasirase visuotine zmogaus teisiu deklaracija, zmogaus ir piliecio pareigos, tp search, žmogaus piliečio teisiu deklaracija tekstas, konstitucines pilieciu teises, jav socialinė, zmogaus teises dokumentai, pagrindinės žmogaus teisės laisvės ir pareigos tai valstybės nustatytos suteiktos ir garantuotos konstitucijoje įtvirtintos kiekvieno piliečio galimybės veikti teisės ir laisvės ir leistinumas veikti pareigos siekiant užtikrinti jų gyvybiškai svarbių ir socialiai reikšmingų poreikių tenkinimą.

Paieška


bottom