top


Konspektai.com > Teisė > Tarptautinė viešoji teisė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Tarptautinė viešoji teisė. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 69 puslapiai, 130kB)
Darbe esantys žodžiai: Tarptautinės teisės samprata. Tarptautinės teisės ypatybės. Valstybės sienos sąvoka. Valstybės sienos režimas. Ekstradicija tarptautinėje teisėje: sąvoka ir principai. Tarptautinės teisės sistema. Jto tarptautinis teismas: kompetencija ir struktūra. Pagrindinių tarptautinės teisės principų samprata ir sistema. Diplomatinės ir konsulinės teisės sąvoka ir šaltiniai. Valstybių bendradarbiavimas kovojant su nusikaltimais civilinės aviacijos srityje. Valstybės - pagrindiniai tarptautinės teisės subjektai. Diplomatinis personalas.diplomatų akreditacija. Europos tarybos funkcijos. Valstybių pripažinimas. Diplomatinių atstovybių funkcijos. Tarptautinis baudžiamasis teismas. Tarptautinės teisės normų kūrimo ir užtikrinimo ypatybės. Konsulinių atstovybių funkcijos. Tarptautinės ir nacionalinės teisės santykis. Tarptautinės teisės subjektai: sąvoka ir rūšys. Diplomatų privilegijos ir imunitetai. Tarptautinės teisės šaltiniai:rūšys ir bendras apibūdinimas. Diplomatinių atstovybių privilegijos ir imunitetai. Tarptautinės sutartys ir lietuvos respublikos teisės sistema. Jėgos ir grasinimo jėga nenaudojimo principas. Tarptautinės jūrų teisės sąvoka ir šaltiniai. Tarptautinės oro teisės sąvoka ir šaltiniai. Pagrindiniai oro principai. Nesikišimo į valstybių vidaus reikalus principas. Vidaus vandenų ir teritorinės jūros režimas. Baudžiamosios jurisdikcijos taikymas. Tarptautinių oro susisiekimų režimas. Taikaus ginčų sprendimo principas. Kontinentinio šelfo sąvoka ir režimas. Pilietybės sąvoka, įgijimas ir netekimas. Suverenios lygybės principas. Išskirtinės ekonominės zonos sąvoka ir režimas. Pabėgėliai ir jų teisinis statusas. Tarptautinių organizacijų sąvoka ir rūšys. Atvirosios jūros režimas. Užsieniečių teisinė padėtis ir režimas. Jungtinė tautų organizacija: tikslai ir struktūra. Europos sąjungos teisingumo teismas. Saugumo taryba. Peticijos nepriimtinumo sąlygos. Tarptautinės humanitarinės teisės sąvoka ir šaltiniai. Tradiciniai teritorijos įgijimo būdai. Valstybės teisių perėmimas. Tarptautinis paprotys, kaip tarptautinės teisės šaltinis. Tarptautinių organizacijų sąvoka ir prigimtis. Tarptautinės sutarčių teisės sąvoka ir šaltiniai. Jto specializuotos įstaigos. Valstybių neutralitetas. Tarptautinių sutarčių sudarymas: teksto paruošimas, sutarties pripažinimas teisiškai reikšminga. Tarptautinės teisinės atsakomybės sąvoka. Tarptautinės teisės šaltiniai. Tarptautinių sutarčių negaliojimo pagrindai. Europos žmogaus teisių teismo bendra charakteristika. Valstybės teritorijos prigimtis ir sudėtinės dalys. Tarptautinės teisinės atsakomybės rūšys ir formos. Žmogaus teisių samprata. Tarptautinės sutarties sąvoka ir rūšys. Tarptautinė civilinės aviacijos organizacija (ikao). Jus cogens normos.
Darbo pavadinimas: Tarptautinė viešoji teisė
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 69 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 27 kartus.
Archyvo dydis: 130 kB
Bylos pavadinimas: tarptautines_teises_konspektai.zip
tarptautines_teises_konspektai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: eismo saugumo, tarptautinė žmogaus teisė, tarptautinė humanitarinė teisė, europos taryba, tarptautine europos sajungos teise, tarptautinės baudžiamosios teisės pagrinda, tarptautine juru teise, civilinės teisės principai, zalimas diplomatine teise, tarptautinė viešoji teisė konspektas, zalimas konspektai, tarptautines viesosios teises konspektai zalimas, diplomatine konsuline teise, civilines teises struktura, jegos nenaudojimo principas, tarptautinė viešoji teisė, tarptautinės viešosios teisės konspektai, viesosios tarptautinės teises konspektai, europos teisingumo, ekstradicija, tarptautine viešoji teise, tarptautinis teisingumo teismas, neutralitetas, teisinės valstybės principai, kontinentinio šelfo statusas, diplomatinė konsulinė teisė, tarptautiniu sutarciu teise, teisingumo principas.

Paieška


bottom