top


Konspektai.com > Teisė > Pagrindiniai teismų veiklos principai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pagrindiniai teismų veiklos principai. Referatas

(Teisė. Referatas, 24 puslapiai, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Teisingumą Lietuvos Respublikoje vykdo tik teismai. Teismas priima sprendimus ir nuosprendžius Lietuvos Respublikos vardu. Įsiteisėję teismų sprendimai, nuosprendžiai, nutartys ir nutarimai yra privalomi visoms valstybinės valdžios ir valdymo institucijoms, įmonėms, įstaigoms, organizacijoms bei fiziniams asmenims ir turi būti vykdomi visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Įstatymui ir teismui visi asmenys lygūs. Žmogaus teisių negalima varžyti ir teikti jam privilegijų dėl jo lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų pagrindu. Lietuvos Respublikoje visi jos piliečiai turi teisę į teisminę gynybą nuo kėsinimosi į jų gyvybę ir sveikatą, asmeninę laisvę, nuosavybę, garbę ir orumą, kitas Lietuvos Respublikos Konstitucijos ir įstatymų jiems garantuotas teises ir laisves, taip pat į teisminę gynybą nuo valstybinės valdžios ir valdymo institucijų bei pareigūnų neteisėtų veiksmų ar neveikimo.
Darbo pavadinimas: Pagrindiniai teismų veiklos principai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 24 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 14 kartų.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: pagrindiniai_teismu_veiklos_principai.zip
pagrindiniai_teismu_veiklos_principai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teismu veiklos principu samprata, teismų sistema ir pagrindiniai veiklos principai kursinis,s cdyqfjac konspektai referatas pagrindiniai teismu veiklos principai giuvt cph vjsgbqldmvbausg=afqjcng cop wtuncuaunfmywy rxfyrawsig = bifyf vtjpqaha ba, tp search, teismu pagrindiniai veiklos principai, pagrindiniai veiksmu teismu principai, referatas apie teismus, kursinis darbas apie teismus, referatas pagrindiniai zodziai, istatymui ir teismui visi lygus, Pagrindiniai teismų veiklos principai, teismu nutartys, pagrindiniai teismų veiklos principai referatas, pagrindiniai teismų veiklos principai, pagrindiniai teismų principai, nutartys, pagrindiniai teismu veiklos principai, teismu veiklos principai, teismų veiklos principai, žmogaus teisės.

Paieška


bottom