top


Konspektai.com > Religija > budizmas judaizmas konfucionizmas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

budizmas judaizmas konfucionizmas. Konspektas

(Religija. Konspektas, 7 puslapiai, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Budizmas yra nepaprastai sena filosofija kilusi Indijoje. Budistai netiki dieviškąja būtybe, vadinama Dievu tačiau jie tiki dieviškąja realybe. Kadangi jie netiki įasmenintu Dievu todėl jie nekalba maldų. Bet kai kurie meldžiasi Budai. Budistai tiki, kad Buda gyvena kiekviename iš mūsų. Budizmo pradininkas buvo Indijos princas Sidharta Gautava (vėliau žinomas kaip Buda). Sidharta užaugo prabangiuose rūmuose tačiau išvydęs kokia daugybė žmonių kenčia nuo senatvės ir ligų jis išsižadėjo visų savo turtų ir išėjo klajoti po šalį. Pavargęs jis atsisėdo po medžiu stengdamasis suvokti kas iš tiesų yra svarbu, kas yra “tikroji tiesa”. Ir tuomet praregėjęs ėmė mokyti kitus.
Judaizmas atspindi žydų tautos religiją ir kultūrą, ypatingai, nuo Babilono nelaisvės laikų, 535 prieš K., iki šių dienų.
Taip, kaip Kristaus laikais judaizme buvo įvairių sektų, tokių, kaip fariziejai, sadukėjai ir Esėjai, taip ir šiandien jame yra daug skirtingų atšakų (pvz., ortodoksai, Chasidai, reformatai, konservatoriai ir pan.). Ko gero, vienintelis šias grupes siejantis faktorius šiomis dienomis yra jų "etninis žydiškumas".
Konfucianizmo religija užima unikalią vietą tarp pagrindinių pasaulio religijų, išsiskirdama iš jų ir neįprasta aukščiausios dieviškos esybės samprata, ir svarbiausio mokytojo Konfucijaus asmenybės statusu, ir vaidmeniu kinų kultūros istorijoje. Kai kurie tyrinėtojai apskritai nelinkę laikyti konfucianizmo religija – pirmiausia dėl to, kad jis nėra apibrėžiamas kaip savarankiška tam tikros dvasinės veiklos sritis su savomis vertybėmis ir tam tikromis apeigomis. Jis neturi savo teologijos, šventraščio, neturi atskiro dvasininkijos luomo, šventyklų.

Darbo pavadinimas: budizmas judaizmas konfucionizmas
Kategorija: Religija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Konspekto dalykas: Religijos konspektas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: budizmas_judaizmas_konfucionizmas.zip
budizmas_judaizmas_konfucionizmas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: dvasine laisve, kultūros samprata, pasaulio religija, konfucionizmas kur jie meldziasi, konfucionizmo teisės samprata, pasaulio samprata, kur meldziasi budistai, kam meldziasi ortodoksai, Judaizmas, kaip meldziasi budistai, konfucionizmas religija,s cgmqfjad konspektai referatas budizmas judaizmas konfucionizmas oe fak z sgb gagusg=afqjcnemh xonq dxzeau gnfjv vlwsig =cw phmv jbb fajm gnhyq, kada meldziasi budistai, kur meldžiasi,s cgeqfjaboiib konspektai referatas budizmas judaizmas konfucionizmas zoqut t_kc mtqapmumjbausg=afqjcnemh xonq dxzeau gnfjv vlw, kuo tiki budistai, budizmas religija kultura, religijos konspektai, budizmas apie senatvę, senatve, indijos filosofija, kaip budistai meldziasi, budizmo konfucionizmo, kam meldziasi budistai, budizmas asmenybes sandara, konfucionalizmas, judaizmas referatai nemokamai, kinijos religija budizmas, politeistines religijos konfucionizmas, budizmas powerpoint, judaizmo kulturos samprata, tp search, kunfucionizmas.

Paieška


bottom