top


Konspektai.com > Teisė > Bendrųjų teisės principų vaidmuo aiškinant ir taikant teisę
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Bendrųjų teisės principų vaidmuo aiškinant ir taikant teisę. Laboratorinis darbas

(Teisė. Laboratorinis darbas, 11 puslapių, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teisės principo požymiai bei sąvoka. Moralė ir teisė. Teisingumo principai. Išvados. Panaudotų šaltinių sąrašas. Įvadas. Teisinis reguliavimas apskritai ir teisinis reguliavimas konkrečioje teisės šakoje gali būti labai sudėtingas, jei atskiros teisės šakos arba vienos teisės šakos institutai kels skirtingus reikalavimus visuomeniniams santykiams reglamentuoti ir reguliuoti. Dėl šios priežasties, derinant tarpšakinio teisinio reguliavimo klausimus, paprastai yra aptariami mokslo arba nustatomi įstatymo esminiai pradai, pagrindinės idėjos, arba principai. Savo ruožtu lietuvos įstatymų leidyboje pagrindiniai principai yra įvardijami įstatymuose. Aptariant teisės principo sąvoką bei požymius, svarbu apžvelgti, kaip teisės teorijoje yra apibrėžiamas principas, kokie jo požymiai. Sąvoka, filosofine prasme, yra viena iš pasaulio atsispindėjimo mąstyme formų, kuria pažįstama reiškinių, procesų esmė, apibendrinami jų esminiai požymiai ir pusės. Sąvoka yra produktas istoriškai besivystančio pažinimo, kuris, kildamas iš žemesnės pakopos į aukštesnę, praktikos keliu rezultatus reziumuoja vis gilesnėmis sąvokomis, tobulina, tikslina senas ir formuluoja naujas sąvokas.
Darbo pavadinimas: Bendrųjų teisės principų vaidmuo aiškinant ir taikant teisę
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Mokslo dalykas: Teisės laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: tt_bendruju_teises_principu_vaidmuo_aiskinant_ir_taikant_teise.zip
tt_bendruju_teises_principu_vaidmuo_aiskinant_ir_taikant_teise.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teises principas, teise morale, teises principai teisejo vaidmuo, teisė moralė, bendrųjų teisės principų, zemes teises principai, teisės principo pozymiai, morale, pagrindines teises sakos, teisės principų vaidmuo, cache ni eaugfoj konspektai referatas teise psl_ visuomeniniu santykiu civilinis teisinis reguliavimas, teisingumo principai, teisejo vaidmuo aiskinant ir taikant teise, pagrindiniai teises principai, teisingumo principas, zemes teise reguliavimas, teise teise.

Paieška


bottom