top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

LYGYBĖ. Referatas

(Teisė. Referatas, 20 puslapių, 31kB)
Darbe esantys žodžiai: Įžanga. Pastangos įtvirtinti lygybės pricipus. Bausmė paneigia vyravimą. Rawls’o teorija. Nuo galimybių lygybės prie lygybės natūralios laisvės sistema. Liberalioji lygybė. Demokratinė lygybė. Baigiamasis komentaras juridinė žmogaus teisių samprata pagal a.vaišvilą. Lygybė yra paprasčiausiai ir tuo pačiu labiausiai komplikuotas principas, kuris apibūdina teisės evoliucją. Paprastasis principas yra išreikštas politinėse elgesio taisyklėse(principuose). “nepriklausomybės deklaracja” teigia: “visi žmonės sukurti lygūs”. Tiesa, 1776 m. Vis dar buvo ignoruojama vergovė ir moterų pilietinės teisės. Bet žmonių lygybės oficialus patvirtinimas atskleidė pavyzdį, tačiau praktiškai tai nebuvo įtvirtinta, todėl buvo sukritikuoti amerikos politikos trūkumai ir nenuoseklumas(nepastovumas). Nors iš tisų žmonės buvo įpareigoti garantuoti visų amerikiečių(ar visų žmonių?) Lygybę, bet vis dėlto iškilo neaiškumų dėl žmonių lygybės įtvirtintos iškilmingoje deklaracijoje. “kokiu atžvilgiu?”- gundoma paklausti. Ar visi žmonės yra vienodai protingi, stiprūs ir gražūs? Aišku, kad ne. Vienintelis pagrindas, kuriuo žmonės yra sukurti lygūs, yra moralinis ir religinis. Esame lygūs dievo akyse. Bet ką tai iš tiesų reiškia? Iš vienos pusės lygybės patvirtinimas reiškia, kad niekas negali užtikrintai teigti: “aš esu iš esmės gerenis nei tu”. Šis teiginys buvo tikėtinas didžiojoe žmonijos dalyje. Jis klesti visuomenėse, kuriose valdo aristokratija, diduomenė ar privilegijuoti luomai(kastos), įgyti gimstant. Viršenybė pagrįsta rasizmu ir lyčių nelygybe. Bruce ackerman vaizduoja visuomenę, kurioje kiekvienas galėtų teigti: “aš esu tiek pat geras kiek ir tu” ir šis teiginys niekad nebūtų paneigtas. Kokios yra sąlygos, kurios padarytų tai įmanoma žmonijoje. Pasak mokslinikų, yra dvi kryptys mūsų įsipareigojimų lygybei.
Darbo pavadinimas: LYGYBĖ
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 20 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 31 kB
Bylos pavadinimas: tt_lygybe.zip
tt_lygybe.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: didziojo, moteru, teises teorija vaisvila, vergovė, ar iš tiesų visi žmonės yra lygus, lygybė, ar visi zmones yra lygus rasinys, rasinys ar tiesa kad visi zmones yra lygus, ar tiesa kad visi zmones lygus, ar is tiesu kad visi zmones lygus, rasinys apie zmoniu lygybe, ar tiesa kad visi žmones yra lygus rasinys, ar is tiesu visi zmones lygus rasinys, Ar is tiesu visi zmones lygus, ar is tiesu zmones yra lygus, samprotavimo rasinys ar is tiesu visi zmones lygus, ar is tiesu zmones lygus rasinys, rasinys ar is tiesu visi zmones lygus, ar is tiesu visi zmones yra lygus rasinys, rasinys ar visi zmones yra lygus, ar iš tiesų visi žmonės lygūs rašinys, pilietines visuomenes rawls, ar is tiesu visi zmones lygus rasinys, rasinys ar is tiesu visi zmones yra lygus, zmoniu lygybes teorija, ar iš tiesų visi žmonės yra lygūs rasinys, rawls teisingumo teorija, vaisvila, ar is tiesu visi zmones lygus, kursinis lyciu nelygybe.

Paieška


bottom