top


Konspektai.com > Ekonomika > Centrinio banko vaidmuo ekonomikoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Centrinio banko vaidmuo ekonomikoje. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 13 puslapių, 27kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Centrinio banko raida. Bendroji centrinio banko charakteristika. Centrinio banko autonomiškumas. Centrinio banko funkcijos ir įtaka ekonomikai. Pinigų pasiūlos kontrolė. Pinigų kapitalo rinkų stabilizavimas. Paskutinis išteklių šaltinis. Mokėjimo mechanizmo palaikymas ir tobulinimas. Centrinių bankų tikslai. Kanalų, kuriais veikia centriniai bankai, įtaka ekonomikai. Išvados. Literatūra. Centriniai bankai yra bankinės sistemos reguliuojančiąja grandimi, todėl tiesiogiai ir netiesiogiai įtakoja šalies ekonomiką įvairiais kanalais ir poveikio priemonėmis. Centrinis bankas kontroliuoja pinigų kiekį, daro įtaką ekonomikoje vyraujančiai pelno normai, saugo šalies tarptautines atsargas, leidžia banknotus, prireikus stabilizuoja valiutos kurso svyravimus, neleidžia augti valstybės skolai, kritiniu atveju atlieka skolintojo vaidmenį, apskritai – tai vyriausybės makroekonomikos politikos įrankis. Centriniai bankai, nors formaliai būtų ir privačių akcininkų nuosavybė, atlieka vyriausybės funkcijas, taigi yra vyriausybės dalis. Kiekvienos šalies centrinis bankas siekia užtikrinti ekonominį stabilumą ir aukštą užimtumo lygį, jo tikslai visada yra nukreiti į ekonomikos stabilizavimą, o poveikio priemonės yra labai efektyvios ir ženklios kiekvienos šalies ekonomikai.
Darbo pavadinimas: Centrinio banko vaidmuo ekonomikoje
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 27 kB
Bylos pavadinimas: centrinio_banko_vaidmuo_ekonomikoje.zip
centrinio_banko_vaidmuo_ekonomikoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: centrinio banko itaka ekonomikai, taigi, vyriausybe, charakteristika, pinigu banku funkcijos, centrinio banko vaidmuo referatas,s cgeqfjah konspektai referatas centrinio banko vaidmuo ekonomikoje zv_t_z ju z qtok_ bwusg=afqjcnhosr mf xx re lmcnpjqsig =kn ixwp jljs xkipxozfw, banku poveikis ekonomikai, centrinio banko vaidmuo salies ekonomikai isvados, valstybe ekonomika, tp search, banku funkcijos, lietuvos centrinis bankas ir jo vaidmuo ekonomikoje, centrinio banko itaka salies ekonomikai, banku vaidmuo ekonomikoje, tp, centrinio banko vaidmuo sitemoje, valstybes funkcijos ekonomikoje, centrinio banko vaidmuo bankų sistemoje, centrinio banko vaidmuo šalies ekonomikoje, lietuvos bankas pinigu pasiulos kontrole, isvados centrinis bankas, kapitalo vaidmuo ekonomikoje, centrinio banko isvados, banku itaka lietuvos ekonomikai, centrinis bankas ir jo vaidmuo ekonomikoje, banku vaidmuo valstybes ekonomikoje, centrinio banko referatai.

Paieška


bottom