top


Konspektai.com > Teisė > Asmens teisių apsauga baudžiamajame procese
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Asmens teisių apsauga baudžiamajame procese. Referatas

(Teisė. Referatas, 11 puslapių, 24kB)
Darbe esantys žodžiai: Teorinė dalis. Įžanga. Asmens teisių apsaugos reikšmė baudžiamajame procese. Lp. Konstituciniai asmens teisių apsaugos principai baudžiamajame procese Asmens laisvės suvaržymo pagrindai. Nepriklausomas ir nešališkas teismas. Lygybės prieš įstatymą principas. Nekaltumo prezumpcija lp. Asmens teisių apsauga ir gynyba baudžiamajame procese. Gynėjas baudžiamajame procese. Atstovai pagal įstatymą. Įgalioti atstovai. Asmens teisių apsauga taikant procesines prievartos priemones. Asmens teisių apsauga teisminiame bylų nagrinėjime Praktinė dalis. Literatūros sąrašas. Įstatymas suteikia visiems procese dalyvaujantiems asmenims tam tikras teises, kad jas realizuodami galėtų ginti savo teisėtus interesus. Ikiteisminio tyrimo pareigūnas, prokuroras ar teisėjas yra įstatymo įpareigoti byloje dalyvaujantiems asmenims išaiškinti jų teises ir užtikrinti galimybę pasinaudoti jomis. Visiems asmenims procesinės teisės privalo būti užtikrintos bet kurioje baudžiamojo proceso stadijoje- ikiteisminio tyrimo, teisminio nagrinėjimo, apeliaciniame procese ar vykdant nuosprendį. Apsaugoti turi būti ne tik įtariamojo ar nukentėjusiojo interesai, bet ir liudytojo, eksperto ir kt. Kiekvienas baudžiamasis procesas turi vykti greitai, bet tik laikantis žmogaus teisių apsaugos reikalavimų. Procesiniai veiksmai negali būti atidėliojami, vilkinami, procesiniai sprendimai priimami kiek įmanoma greičiai, bet jokių būdu ne žmogaus teisių suvaržymo sąskaita. Ikiteisminio tyrimo pareigūnai turi stengtis greičiau surinkti reikiamą medžiagą, tinkamai ją įforminti ir perduoti teismui. Tų pačių reikalavimų turi laikytis ir teismas.
Darbo pavadinimas: Asmens teisių apsauga baudžiamajame procese
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 25 kartus.
Archyvo dydis: 24 kB
Bylos pavadinimas: asmens_teisiu_apsauga_baudziamajame_procese.zip
asmens_teisiu_apsauga_baudziamajame_procese.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teisĮ, gynejas, nukentėjusiojo, zmogaus sauga, teisės esė, teises principas, liudytojo, įstatymo, žmogaus teisės, teise gynyba baudžiamajame procese, teises gynyba baudžiamajame procese, gynėjas baudžiamajame procese, baudžiamojo proceso principai, asmenims, procesas kaltumo prezumpcija, nekaltumo prezumpcija, asmens teisių apsauga baudžiamajame procese konspektas, imanoma, teisės pagrindai, asmens teisių apsauga baudžiamajame procese, baudziamojo proceso, ikiteisminio tyrimo teisėjas, teisė gynybą baudžiamąjame procese, ccwqfjab konspektai referatas asmens teisiu apsauga baudziamajame procese dltet rye fqocsomzonusg=afqjcngn buvqjvunsjxtdosscsxvqsig =nzlrmbtb uxhxmxiss vnw, Asmens teisių apsauga baudžiamajame procese.

Paieška


bottom