top


Konspektai.com > Teisė > Nacionalinio baudžiamojo įstatymo ir tarptautinės bei europos sąjungos teisės santykis
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Nacionalinio baudžiamojo įstatymo ir tarptautinės bei europos sąjungos teisės santykis. Laboratorinis darbas

(Teisė. Laboratorinis darbas, 16 puslapių, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Baudžiamojo įstatymo galiojimas erdvėje, asmenims ir laike. Nacionalinio baudžiamojo įstatymo ir tarptautinės bei europos. Sąjungos teisės santykis, ateities taikymo perspektyvos. Įvadas. Baudžiamojo įstatymo samprata. Baudžiamojo įstatymo galiojimas erdvėje. Baudžiamojo įstatymo galiojimas asmenų atžvilgiu. Baudžiamųjų įstatymų galiojimas laike. Nacionalinio baudžiamojo įstatymo ir tarptautinės bei europos. Sąjungos teisės santykis, ateities taikymo perspektyvos. Praktinės užduotys. 1 užduotis. Komentaras. 2 užduotis. Literatūros sąrašas. Įvadas. Žmogus, gyvendamas visuomenėje, privalo paklusti daugeliui istoriškai susiklosčiusių bei valstybės nustatytų taisyklių, kurios reguliuoja jo elgesį. Valstybė vykdo daug įvairių funkcijų, viena iš jų – teisingumo vykdymas. Kiekvienas visuomenės narys turi teisę reikalauti, kad būtų užtikrintas jo saugumas. Iš šio piliečių reikalavimo išplaukia valstybės pareiga užtikrinti joje gyvenančių žmonių interesus ir saugumą. Baudžiamosios teisės normomis nustatoma svarbiausių visuomenės gėrių apsauga, o už padarytus pažeidimus grasinama atitinkamomis sankcijomis. Užduotis: P. P dirbo uab „abrakadabra“ kranistu. Jo darbo funkcija yra dirbti darbo kabinoje vykdant statybas. Vieną dieną p.p dirbant ir kranui keliant krovinį, pastarasis nuvirto, P. P buvo sunkiai sutrikdyta sveikata. Ar bus minėta uab traukiama baudžiamojon atsakomybėn už darbų saugos pažeidimus, jeigu. A) bus nustatyta, kad kranas nuvirto dėl to, kad P.P. Kėlė didesnio svorio krovinį, neatsižvelgiant į tai, kad įmonės lokaliniai darbo teisės aktai aiškiai reglamentuoja, kokie kroviniai ir kada turi būti keliami, taip pat įmonėje yra įdiegta kokybės vadybos ir darbų saugos užtikrinimo sistema, kurios vykdymas buvo nuolat tikrinamas ir prižiūrimas.
Darbo pavadinimas: Nacionalinio baudžiamojo įstatymo ir tarptautinės bei europos sąjungos teisės santykis
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Mokslo dalykas: Teisės laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: baudziamojo_istatymo_galiojimas_erdveje_asmenims_laike.zip
baudziamojo_istatymo_galiojimas_erdveje_asmenims_laike.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: tarptautine imone, kokybės vadybos siste, europines kranisto teises, perspektyvos, baudžiamojo įstatymo galiojimas erdvėje, europos teisingumo, tarptautinės baudžiamosios teisės galiojimas laike ir erdvėje,s ccsqfjab konspektai referatas nacionalinio baudziamojo istatymo ir tarptautines bei europos sajungos teises santykis b gat mkot qtixjt dgusg=afqjcnelsq plwkhnrwgrivhxsgkffmwgqsig = gte k mnkec rfegjra, tp search, uab samprata, baudžiamųjų įstatymų galiojimas laike, kranisto teises, europos sajungos teisės aktai, baudžiamojo įstatymo galiojimas laike, baudziamojo istatymo galiojimas, baudziamojo istatymo samprata, imones kokybes vadybos sistema, kranistu teises, tarptautines ir europos sajungos teises santykis, tarptautines ir europos sajungos santykis, europos sąjungos baudžiamojo, baudziamuju istatymu galiojimas erdveje, tarptautine.

Paieška


bottom