top


Konspektai.com > Teisė > Civilinės teisės pažeidimas ir jo sudėtis. Žalos ir nuostolių sąvoka
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Civilinės teisės pažeidimas ir jo sudėtis. Žalos ir nuostolių sąvoka. Laboratorinis darbas

(Teisė. Laboratorinis darbas, 4 puslapiai, 7kB)
Darbe esantys žodžiai: 2002-07-18 Lietuvos Respublikos Seimas priėmė naująjį, pirmąjį Lietuvos teisės istorijoje Civilinį kodeksą. Parengiamieji šio teisės akto darbai vyko bene dešimt metų, kad naujojo Kodekso normos atspindėtų Lietuvos civilinės teisės ir pažangiausias užsienio valstybių privatinės teisės tradicijas. Naujasis Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas – bene reikšmingiausias po 1992m. Lietuvos Respublikos Konstitucijos priimtas teisės aktas, iš esmės naujai reglamentuojantis turtinius santykius. Pažymėtina, kad tai naujas teisės aktas, o ne patobulintas 1964m. Civilinio kodekso variantas. Naujajame CK įtvirtinti iki šiol Lietuvos teisei nebuvę žinomi teisės institutai, daugelis žinomų civilinės teisės institutų reglamentuojami iš esmės naujai ir skirtingai nei iki šiol.
Darbo pavadinimas: Civilinės teisės pažeidimas ir jo sudėtis. Žalos ir nuostolių sąvoka
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Mokslo dalykas: Teisės laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 7 kB
Bylos pavadinimas: civilines_teises_pazeidimas_jo_sudetis_zalos_nuotoliu_savoka.zip
civilines_teises_pazeidimas_jo_sudetis_zalos_nuotoliu_savoka.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: civilines teises normos, civilinės teisės pažeidimas sudėtis,s cfoqfjai konspektai referatas civilines teises pazeidimas ir jo sudetis zalos ir nuotoliu savoka mzvst xhstssgavne nagusg=afqjcneib uj vu eigc iisy bydvmbw, ceqqfjad konspektai referatas civilines teises pazeidimas ir jo sudetis zalos ir nuotoliu savoka qx nt mmeei qwj dgicausg=afqjcneib uj vu eigc iisy bydvmbwsig =su rbiixipa_ jxqiqp wg, Civilines teisės pažeidimas, cfsqfjagoao konspektai referatas civilines teises pazeidimas ir jo sudetis zalos ir nuotoliu savoka dvdit nicmqm go li causg=afqjcneib uj vu eigc iisy bydvmbwsig = me pqw kzlmfdxrdfwxhg, cd qfjac konspektai referatas civilines teises pazeidimas ir jo sudetis zalos ir nuotoliu savoka _z it eahsfb gou ps causg=afqjcneib uj vu eigc iisy bydvmbwsig =fjsn jdy _owzc obpx g, civilines teisės pažeidimas ir jo

Paieška


bottom