top


Konspektai.com > Teisė > Civilinės teisės principų interpretacinė funkcija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Civilinės teisės principų interpretacinė funkcija. Referatas

(Teisė. Referatas, 13 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Cilinės teisės principo sąvoka ir pagrindiniai civilinės teisės principai. Civilinės teisės principų funkcijos. Civilinės teisės principų interpretacinės funkcijos taikymas. Pagrindiniai reikalavimai keliami teisės aiškinimui civilinių teisės principų kontekste. Problemos iškylančios aiškinant teisės normas teisės principų pagalba. Išvados literatūra šio rašto darbo tikslas yra atskleisti ir išanalizuoti civilinių teisės principų interpretacinės funkcijos paskirtį ir ypatybes. Siekdami šio tikslo turėsime įgyvendinti šiuos tris uždavinius: atskleisti civilinės teisės principo ypatybes, nurodyti kokias funkcijas jie atlieka bei detaliai paaiškinti civilinių teisės principų interpretacinės funkcijos ypatybes. Galima numanyti, kad požiūris į civilinės teisės principus, jų atliekamas funkcijas, bei konkrečiai interpretacinę funkciją kito laikui bėgant. Tuo pagrindu šiame darbe įvesime temporališkumo matmenį bei pabandysime nurodyti kaip pakito požiūris į civilinės teisės principus naujajame civiliniame kodekse lyginant jį su senuoju. Nors šis darbas yra skirtas aptarti civilinių teisės principų interpretacinę funkciją, dažnai kalbėsime tiesiog apie teisės principus. Tokį terminių vartojimą motyvuosime taip: civilinės teisės principai tėra teisės principų poklasis, todėl savybės būdingos visiems teisės principams yra būdingos ir civilinės teisės principams; be to dalis civilinės teisės principų yra „pasiskolinti“ iš konstitucinės teisės (pvz. Nuosavybės neliečiamumas), t.y. Iš tikrųjų jie yra konstitucinės teisės principai ir yra galiojantys visoms teisės šakoms. Remsimės įvairiais teisės šaltiniais. Pirmiausia, teisės norminiais aktais, tokiais kaip abu civiliniai kodeksai ir konstitucija. Detaliau esamą situaciją atskleisime nuorodomis į teismų praktiką. Galiausiai atiduosime tinkamą duoklę teisės doktrinai, bei pateiksime keletą skirtingų požiūrių nagrinėjama problematika. Vargu ar būtų galima deramai išanalizuoti kokias funkcijas atlieka civilinės teisės principai nežinant ir nesuvokiant pagrindinių civilinės teisės principų ir jų ypatybių. Nuo jų aptarimo šis rašto darbas bus pradėtas.
Darbo pavadinimas: Civilinės teisės principų interpretacinė funkcija
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: civilines_teises_principu_interpretacine_funkcija.zip
civilines_teises_principu_interpretacine_funkcija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: konstitucija, konstitucinės teisės principai, darbo teises principu taikymas, civilinės teisės principai ir jų taikymas praktikoje, darbo teise principai saltiniai, kokias funkcijas atlieka civilines teises principai, pagrindiniai teises principai, darbo teisės principų problem, civilinės teisės principų funkcijos, tp search, darbo teisės principu taikymas, civiline teise, teisės principu funkcijos, teismų praktika, civilinės teisės principai, civilines teises principai, civilines teises principu funkcijos, civilines teises principu, principų funkcijos, konstitucinės teisės sąvoka.

Paieška


bottom