top


Konspektai.com > Teisė > Įkeitimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įkeitimas. Referatas

(Teisė. Referatas, 8 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įkeitimo samprata. Įkeitimo šalys, turinys, forma. Išieškojimas iš įkeitimo objekto. Įkeitimo teisės pasibaigimas. Išvados. Naudota literatūra. Vystantis privatinei nuosavybei ir tobulėjant civiliniams teisiniams santykiams, atsirado poreikis užtikrinti prievolių įvykdymą. Kadangi verslas visais laikais reikalavo paskolų, o asmenys, kurie skolino pinigus, visada norėjo tam tikrų garantijų, kad tie pinigai jiems bus grąžinti, atsirado poreikis užstatyti ar įkeisti tam tikrą turtą. Įkeitus turtą kreditorius jaučiasi saugesnis, o skolininkui tokiu atveju padidėja tikimybė gauti paskolą. “šiandieninė įkaito teisė – tai daiktinė teisė į svetimą daiktą, pagal kurią kreditorius (įkaito turėtojas) gali, skolininkui (įkaito davėjui) neįvykdžius įkeitimu užtikrintos prievolės, savo reikalavimą patenkinti atsiimdamas jam priklausančią dalį iš įkeisto turto vertės, nepriklausomai nuo to, ar įkeistas turtas tebėra skolininko, ar jis pastarojo yra perleistas tretiesiems asmenims.” [3; 164]. Jau senovės romoje atsirado tokia sąvoka kaip įkeitimas. Buvo tokios įkeitimo formos kaip fiducia, pignus, hypotheca. Šiuo metu įkeitimo teisinius santykius reguliuoja lietuvos respublikos civilnio kodekso knygos teisės normos. Čia nustatoma, kas yra vadinama įkeitimu, kokios yra įkeitimo teisinių santykių šalys, kokia yra įkeitimo forma, kaip yra išieškoma iš įkeisto daikto.
Darbo pavadinimas: Įkeitimas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: ikeitimas.zip
ikeitimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: daikto forma, asmenims, paskolu samprata, paskola, ikeitimo forma, cemqfjadobq konspektai referatas ikeitimas wnxrt qt kt bqusg=afqjcnhypjv ov ji gk hvfxywsig =s fajddtrgbmys rvspq, ccyqfjaa konspektai referatas ikeitimas xlrt eoyo gshknw bgusg=afqjcnhypjv ov ji gk hvfxywsig =dyckkozoanugpge nqgoka, cdwqfjad konspektai referatas ikeitimas qitrt_uuf j qsdmoihbgusg=afqjcnhypjv ov ji gk hvfxywsig =uhu _povviazgwzimlmfq,s cfeqfjafobq konspektai referatas ikeitimas aknyt hqdmn qsw_e zdwusg=afqjcnhypjv ov ji gk hvfxywsig = cwjyry qrne ympiqw, ikeitimas referatas, daiktine teise, daikto turto samprata, pinigu įkeitimo verte, prievoliu teises prievoles samprata, turto ikeitimas, teises samprata.

Paieška


bottom