top


Konspektai.com > Teisė > Įrodinėjimas baudžiamajame procese
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įrodinėjimas baudžiamajame procese. Referatas

(Teisė. Referatas, 15 puslapių, 27kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Reikšmingiausia baudžiamajame procese – įrodymų samprata. Nuo to kaip apibrėžta įrodymų sąvoka, priklauso proceso dalyvių įrodinėjamoji veikla, nuosprendžių ir kitų procesinių sprendimų bei jų išvadų pagrįstumas. Per visą laikotarpį nuo baudžiamojo proceso kodekso priėmimo 1961 m. Iki šiol įrodymų samprata jokių teorinių ir praktinių problemų nekėlė. Gal tik vienintelę, verčiančią tiek kaltinimą, tiek gynybą, tiek teismą, siekiant procesinių sprendimų pagrįstumo, įrodinėjimo procese remtis ne informacija apie bylos aplinkybes, o konkrečiais faktiniais duomenimis. Tarybinio laikotarpio teismo, tardymo ir prokuratūros procesinėje veikloje nukrypimų būdavo ne dėl to, kad buvo klaidingos pačių įrodymų ar įrodinėjimo sampratos, o dėl to, kad pati procesinė veikla buvo kryptingai orientuota atatinkamai valiai užtikrinti. Įvadas. Reikšmingiausia baudžiamajame procese – įrodymų samprata. Nuo to kaip apibrėžta įrodymų sąvoka, priklauso proceso dalyvių įrodinėjamoji veikla, nuosprendžių ir kitų procesinių sprendimų bei jų išvadų pagrįstumas. Per visą laikotarpį nuo baudžiamojo proceso kodekso priėmimo 1961 m. Iki šiol įrodymų samprata jokių teorinių ir praktinių problemų nekėlė. Gal tik vienintelę, verčiančią tiek kaltinimą, tiek gynybą, tiek teismą, siekiant procesinių sprendimų pagrįstumo, įrodinėjimo procese remtis ne informacija apie bylos aplinkybes, o konkrečiais faktiniais duomenimis. Tarybinio laikotarpio teismo, tardymo ir prokuratūros procesinėje veikloje nukrypimų būdavo ne dėl to, kad buvo klaidingos pačių įrodymų ar įrodinėjimo sampratos, o dėl to, kad pati procesinė veikla buvo kryptingai orientuota atatinkamai valiai užtikrinti. Tisos nustatymas–įrodinėjimo tikslas. Teismas, vygdydamas teisingumą baudžiamosiose bylose, negalėtų įgyvendinti šio uždavinio be tinkamos kvotos, tardymo ir prokuratūros organų veiklos. Nuo savalaikio ir teisėto baudžiamosios bylos iškėlimo bei tinkamo parengtinio tyrimo priklauso ir teismo darbo sėkmė. Įrodymų samprata. Nustatyti byloje įrodinėtinas aplinkybes. Nustatyti tarpinius faktus. Patikrinti kitų įrodymų tikrumą ir išsamumą. Patvirtinti arba paneigti tiriamas versijas. Įrodymų įvertinimas. Įrodymų įvertinimas – tai mąstymo procesas, kuris pasibaigia tiesos nustatymu. Tuo įrodymų. Vidinis įsitikinimas vertinant įrodymus. Įstatymo ir teisinės sąmonės vaidmuo įrodymų įvertinime. Išvados. Įrodymų teorija nagrinėja tiesos baudžiamosiose bylose nustatymo dėsningumus, visų nustatytų faktų ir aplinkybių baudžiamajame procese panaudojimo principus ir normas, reguliuojančias įrodinėjimą. Įrodinėjimas yra svarbi ir sudėtinga baudžiamojo proceso dalis, skirta išspręsti bpk 2 str. Nurodytus baudžiamojo proceso uždavinius.o juk šių uždavinių išsprendimas ir yra įrodinėjimo tikslas.
Darbo pavadinimas: Įrodinėjimas baudžiamajame procese
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 15 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 27 kB
Bylos pavadinimas: irodinejimas_baudziamajame_procese.zip
irodinejimas_baudziamajame_procese.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: įrodymų teorija, darbo įvertinimas, irodymu vertinimas baudžiamajame procese, įrodinėjimas, irodymu teorija, įrodymų įrodinėjimo, irodinejimo savoka, irodinėjimo dalykas baudžiamajame procese, įrodymų vertinimas baudžiamajame procese, tps,s cduqfjac konspektai referatas irodinejimas baudziamajame procese e xnt ulcvlp qtcs_hhbwusg=afqjcnfuztldyhepowiz ehp kc k upgsig =bsyfq ai aysk xcygt q,s cekqfjaf konspektai referatas irodinejimas baudziamajame procese tbnt jpfiee gsy amocausg=afqjcnfuztldyhepowiz ehp kc k upgsig =w zcf_ei mtptm ht o ka,s ceqqfjad konspektai referatas irodinejimas baudziamajame procese c jkt xkn pt qsp rtzbwusg=afqjcnfuztldyhepowiz ehp kc k upgsig =sghng hlo_mvohxtiqmbzq, irodymai ir irodynejimas, baudžiamasis procesas nuo teorijos iki įrodinėjimo, irodymu vertinimas baudziamosiose bylose, įrodinėjimo baudžiamasis procesas, tp search.

Paieška


bottom