top


Konspektai.com > Teisė > Įrodymai baudžiamajame procese
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įrodymai baudžiamajame procese. Referatas

(Teisė. Referatas, 12 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Įrodymų klasifikavimas baudžiamajame procese. Atskirų klasifikacijų analizė. Išvados. Tiriant bet kurią baudžiamąją bylą, neišvengiamas atkūrimas. Nagrinėdamas bylą, konkrečią materialiosios teisės normą teismas turi taikyti jau iki proceso atsiradusiems šalių tarpusavio santykiams. Tinkamam ir visapusiškam bylos išnagrinėjimui svarbu nustatyti, ar iš tikrųjų buvo padarytas nusikaltimas ir pažeisti nukentėjusiojo teisėti interesai ir teisės ir ar dėl to yra kaltas įtariamasis. Visos šios aplinkybės paprastai nėra akivaizdžios, nes įvyko praeityje, ir teisėjas jų nežino ir nematė. Akivaizdžiomis jos tampa vyksta įrodinėjimo procesui, tai yra, kai kurios atsiskleidžia ikiteisminio tyrimo metu, kitos teisminio tyrimo metu. Įrodinėjimo proceso metu siekiant pagrįsti nurodytus faktus, pateikiami, tiriami ir vertinami įrodymai. Kad būtų lengviau pritaikyti įrodymus ir nuspręsti kokių įrodymų svarba baudžiamajame procese yra didesnė, jie yra skirstomi į grupes – klasifikuojami. Klasifikacijos yra gana įvairios, todėl darbe bus aptartos tik bendriausios ir dažniausiai vartojamos praktikoje įrodymų grupės.
Darbo pavadinimas: Įrodymai baudžiamajame procese
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: irodymai_baudziamajame_procese.zip
irodymai_baudziamajame_procese.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: amp cd qfjad konspektai referatas irodymai baudziamajame procese ycvat qn mx qxl jeyusg=afqjcnfjfnahyqfyvoxqcqedqir_a kgdwsig =wp suz fupkrbtvklgg, įrodymai baudžiamajame procese rasto darbas, tp search, įrodymai ir įrodinėjimas baudžiamajame procese, irodymai ir irodinejimas baudziamajame procese, irodinejimo baudziamajame procese, įtariamasis, irodinejimas baudziamajame procese, įrodyma baudžiamajame procese, cache nqcxudbvewj konspektai kursinis įrodymai baudžiamajame procese irodymai baudziamajame procese, darbas įrodymai, tp, irodymai baudžiamajame procese, įrodymai baudžiamąjame procese, įrodymų tyrimas baudžiamąjame procese, Įrodymai, įrodymai baudžiamajame procese, irodymai baudziamajame procese, irodymai baudziamajame, baudžiamajame procese, įrodymai bp, įrodymų įrodinėjimo, diplominis darbas irodymai.

Paieška


bottom