top


Konspektai.com > Teisė > Įrodymų samprata ir jų rinkimo būdai pagal BPK projektą
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įrodymų samprata ir jų rinkimo būdai pagal BPK projektą. Referatas

(Teisė. Referatas, 17 puslapių, 19kB)
Darbe esantys žodžiai: Plačiąja prasme įrodinėjimas yra taisyklių, taikomų nusikaltimui ištirti, visuma, o pats tyrimas yra susijęs su padaryta veika arba atsakomybėn patrauktuoju asmeniu. Įrodinėjimas yra vienas iš pagrindinių baudžiamojo proceso elementų, nes nesant įrodymų priimamas išteisinamasis nuosprendis. Įrodinėti stengiamasi ne toje pačioje bylos tyrimo stadijoje. Įrodymai gali būti tiriami trimis atžvilgiais: pareiga įrodyti, įrodymų pateikimas ir įrodymų vertinimas. Įrodyti nusikalstamos veikos padarymą ir kaltumą turi būtent kaltintojas, o įtariamasis gali laikytis kiek tik įmanoma pasyviau, pvz. Tylėti. Tam pritaria nekaltumo prezumpcijos principas. Šis principas išdėstomas nacionaliniuose įstatymuose, nacionalinėje teismų praktikoje ir tarptautinės teisės aktuose. Nepaisant principo, kad pateikti padaryto nusikaltimo ir kaltės įrodymus privalo tik kaltintojas, tikrai yra atvejų, kai asmuo kaltinamas padaręs nusikaltimą nelieka pasyvus ir kai teisėjas pats dalyvauja įrodinėjant. Visų šalių teisėje yra žinoma fakto (veikos) prezumpcija ir teismų praktikoje taikoma teisės prezumpcija. Šių prezumpcijų pasekmė yra kaltintojo atleidimas nuo pareigos pateikti kaltės įrodymus.
Darbo pavadinimas: Įrodymų samprata ir jų rinkimo būdai pagal BPK projektą
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 17 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 19 kB
Bylos pavadinimas: irodymu_samprata_ir_ju_rinkimo_budai_pagal_bpk_projekta.zip
irodymu_samprata_ir_ju_rinkimo_budai_pagal_bpk_projekta.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bylos, nacionaline, įrodymai įrodinėjimas, įrodinėjimas, tp search, įrodymai ir ju rinkimas, irodymu samprata baudziamojo proceso kodekso projekte,s cgmqfjaj konspektai referatas irodymu samprata ir ju rinkimo budai pagal bpk projekta smrjtq_gdsndsgbz jmbgusg=afqjcnhlnw qmfqy slxwdn efzfzhbdgsig =htme_ay vvnayiuz zja, bpk irodymu tyrimas, irodimai ir ju rinkimas, teismų praktikoje, irodymu samprata teises istorijoje, įrodymų tyrimas, irodymu samprata teiseje, irodymo samprata, pareiga irodineti bpk, kas gali rinkti byloje įrodymus, irodymu rinkimo budas, teisė rinkti įrodymus, irodymu rinkimas teiseje, irodinejimas bpk, įrodymų samprata administracinėje teisėje, įrodymų samprata, įrodymų rinkimo būdai bpk, kas gali rinkti įrodymus administracinėje teisėje, bpk konspektai, bpk irodymai, įrodymų pateikimas, Įrodymai, įrodymai teisėje, irodymu rinkimas bpk, irodymu rinkimo budai, ĮrodymŲ rinkimo bŪdai, pagrindiniai irodymai pagal bpk.

Paieška


bottom