top


Konspektai.com > Teisė > Nepilnamečio įtariamojo teisės baudžiamajame procese Lietuvoje ir Anglijoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Nepilnamečio įtariamojo teisės baudžiamajame procese Lietuvoje ir Anglijoje. Referatas

(Teisė. Referatas, 8 puslapiai, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Nepilnametis įtariamasis. Nepilnamečio įtariamojo teisės baudžiamajame procese. Gynyba. Atstovavimas. Apklausa. Procesinės prievartos priemonės. Duomenų neskelbtinumas. Išvados. Lietuvoje galima dažnai susidurti su gana skeptišku požiūriu į policijos ir kitus teisėsaugos pareigūnus, jų darbą, naudojamas priemones ar netgi moralę. Žiniasklaida vis skelbia apie pareigūnus, kurie patys atlieka nusikalstamas veikas ar įsivelia į įvairiausius skandalus. Šis sukonstruotas, neigiamą atspalvį turintis įvaizdis įtakoja nepasitikėjimą pareigūnais, kelia abejonių dėl jų atliekamų veiksmų teisėtumo. Iš kitos pusės, asmenys, susiduriantys su pareigūnais, dažniausiai vienaip ar kitaip yra pažeidę visuomenės interesus, valstybės saugomus gėrius, todėl pastarieji privalo imtis atitinkamų priemonių. Šioje sudėtingoje ir dviprasmiškoje situacijoje, kai vienoje pusėje yra nepasitikėjimas, prieštara, atstūmimas, o kitoje – noras “sutramdyti blogį” iki minimumo išnyksta riba tarp pareigų ir teisių. Nepaisant to, kad asmuo yra įtariamas ar padaręs nusikalstamą veiką ir privalo už tai atsakyti, jis vis dar yra lygiavertis visuomenės narys, turintis savo teises. Ypač tai aktualu kalbant apie nepilnamečius įtariamuosius. Visų pirma, reikia atsižvelgti į psichologinius bei sociologinius šios situacijos aspektus. Nepilnametystės amžiuje vis dar formuojasi individo charakteris, vertybių hierarchija. Tokiu laikotarpiu egzistuoja noras prieštarauti, išsiskirti, atkreipti dėmesį į save bet kokiomis priemonėmis. Taip pat labai svarbi aplinkinių įtaka – ieškoma autoritetų, kurių pavyzdžiu būtų sekama. Tad bet koks netinkamas elgesys su nepilnamečiu gali labai stipriai įtakoti tolimesnę jo nuomonę bei elgesio modelius. Visų antra, negalima pamiršti nepilnamečio įtariamojo statuso baudžiamajame procese.
Darbo pavadinimas: Nepilnamečio įtariamojo teisės baudžiamajame procese Lietuvoje ir Anglijoje
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: nepilnamecio_itariamojo_teises_baudziamajame_procese_lietuvoje_ir_anglijoje.zip
nepilnamecio_itariamojo_teises_baudziamajame_procese_lietuvoje_ir_anglijoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: atstovavimas gynyba, policijos, atstovavimas procese, itariamojo nepilnamecio teises, nepilnamecio atstovavimas, įtariamasis baudziamajame procese, nepilnametis įtariamasis baudžiamajame procese, įtariamojo nepilnamečio teisės, nepilnamečių atstovaimas baudžiamajame procese, atstovavimas nepilnameciu apklausa, nepilnamečių teisės baudžiamajame procese, nepilnamecio itariamojo apklausa, tps, nepilnamecio apklausa lietuvoje, nepilnameciu atstovavimas ir gynyba baudziamajame procese, nepilnametis itariamasis baudziamajame procese, nepilnamečio įtariamojo apklausa, nepilnamecio itariamojo teises baudziamajame procese, tp search, nepilnamečių asmenų atstovavimas baudžiamajame procese, įtariamojo teisės kursinis darbas, tnepilnamecio eise i gynyba, nepilnamecio samprata baudziamajame kodekse, anglija referatai, įtariamojo nepilnamečio apklausa, nepilnametis itariamasis, nepilnameciu baudziamasis procesas, nepilnamecio baudziamasis procesas, baudziamasis procesas nepilnameciui, įtariamasis konspektai, nepilnamečio įtariamojo teisės baudžiamajame proce, Nepilnamečio įtariamojo teisės baudžiamajame proce.

Paieška


bottom