top


Konspektai.com > Teisė > Rungimosi principas baudžiamajame procese
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Rungimosi principas baudžiamajame procese. Laboratorinis darbas

(Teisė. Laboratorinis darbas, 13 puslapių, 27kB)
Darbe esantys žodžiai: Teisės principų samprata. Rungimosi principo esmė. Rungimosi principo įgyvendinimas bpk. Rungimosi principo taikymo problemos literatūros sąrašas. Lotyniškai principium – tai pradžia, pagrindas, pirminis šaltinis. Teisės principai – tai pagrindinės teisinės idėjos, vertybinės orientacijos, kurios nurodo, kaip konkrečiomis teisės normomis turi būti reguliuojami žmonių santykiai, kad įgautų teisių ir pareigų vienovės pavidalą ir būtų humanizuojami bei demokratizuojami [7, p. 123]. Iš teisių ir pareigų vienovės (pusiausvyros) kyla ne tik demokratiškumas ir humanizmas, bet ir kiti jau grynai teisės principai: 1) įstatymui ir teisei visi lygūs; 2) visų asmens subjektinių teisių santykinumas, išreiškiantis neatskiriamą subjektinių teisių priklausomybę nuo pareigų vykdymo; 3) privilegijų ir absoliučių teisių neleistinumas (tai antroji teisių santykinumo pusė); 4) socialinio kompromiso principas, derinantis priešingus interesus, suteikdamas šiai darnai teisių ir pareigų vienovės pavidalą; 5) padarytą žalą būtina atlyginti (padaryti žalą kito teisėms – tai padaryti žalą savo paties teisėms – tokia teisių ir pareigų vienovės logika).
Darbo pavadinimas: Rungimosi principas baudžiamajame procese
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Mokslo dalykas: Teisės laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 27 kB
Bylos pavadinimas: rungimosi_principas_baudziamajame_procese.zip
rungimosi_principas_baudziamajame_procese.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: rungimosi principo įgyvendinimas, rungimosi principas baudziamajame procese aktualijos, rungimosi proceso esme, rungimosi principas referatas, rungimosi principas esme, rungimosi principo esme yra ta, rungimosi sąvoka baudžiamajame procese, tp search, lotynų kalbos žodis principium – pradžia pagrindas pirminis šaltinis, rungimo principas, rungimosi principas administracinė teisė, teisės principo samprata, rungimosi principo igyvendinimas, rungimosi principas baudžiamajame procese, Rungimosi principas baudžiamajame procese, rungimosi baudžiamasis procesas, rungimosi procesas, baudžiamajame procese, baudziamojo proceso rungimosi principas, bakalaurinis darbas vertybines orientacijos, teisė rungimosi principas, teise i rungimosi principa, rungimosi principas baudziamajame procese.

Paieška


bottom