top


Konspektai.com > Teisė > Teisinės valstybės principai. 2 uždaviniai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Teisinės valstybės principai. 2 uždaviniai. Laboratorinis darbas

(Teisė. Laboratorinis darbas, 27 puslapiai, 32kB)
Darbe esantys žodžiai: Teisinės valstybės principas ir jo sudėtinės dalys konstitucinio teismo aktuose. Teisinės valstybės principo idėja ir jos išraiška tam tikruose 1992 m. Konstitucijos nuostatose. Teisinės valstybės principo supratimo ir jo kildinimo iš tam tikrų konstitucijos nuostatų raida konstitucinio teismo aktuose. Teisinės valstybės principo sudėtinės dalys pagal konstitucinio teismo aktus. Asmenų teisinio saugumo principas ir jo taikymo pavyzdžiai. Teisėtų lūkesčių principas ir jo taikymo pavyzdžiai. Valdžių padalijimo principas ir jo taikymo pavyzdžiai. Teisės aktų paskelbimo ir galiojimo į ateitį principas ir jo taikymo pavyzdys. Asmens galimybė kreiptis į teismą ir jos nagrinėjimo (apsaugos) pavyzdys. Teismų ir teisėjų nepriklausomumo principas ir jo taikymo pavyzdžiai. Proporcingumo principas. Užduotis. Užduotis. Literatūros sąrašas. Teisinės valstybės koncepcija pradėjo formuotis xviii-xix am., nors šios idėjos ištakas galima aptikti jau antikos mąstytuojų darbuose. Visada buvo ieškota valstybės organizavimo formos, kur visuomenę valdytų ne vienas asmuo ar asmenų grupė, bet įstatymai. Teisinę valstybę trumpai galima apibūdinti taip: tai valstybė, kurios veiklos laisvę riboja teisė. Jeigu įsigilinsime į sąvoka “teisinė valstybė”, galime suvokti, kad pirmoje vietoje tokioje valstybėje stovi teisė. Teisinė valstybė – tai demokratinė valstybė, kurioje užtikrinama teisinių įstatymų viešpatavimas, visų lygybė įstatymui ir nepriklausomam teismui, žmogaus teisių ir laisvių ga-rantijos, ir kurioje valstybės valdžia yra organizuojama remiantis valdžių padalijimo principu. Teisinė valstybė, turėdama bendrus valstybės bruožus (gyventojų teritorinis suskirstymas, viešoji valdžia, valstybės suverenitetas), turi ir specifinius požymius, pagrindiniai iš kurių būtų:. - teisinių įstatymų viršenybė. Lietuvos respublikos konstitucijoje šis principas įtvirtintas 6, 7, 28 straipsniuose. Teisinė valstybė reikalauja įtvirtinti viešame tautos gyvenime įstatymo viršenybę kaip juridinę garantiją, saugančią piliečio teises nuo valdžios savivalės.
Darbo pavadinimas: Teisinės valstybės principai. 2 uždaviniai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 27 [?]
Mokslo dalykas: Teisės laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 32 kB
Bylos pavadinimas: teisines_valstybes_principai_2_uzdaviniai.zip
teisines_valstybes_principai_2_uzdaviniai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: zmogaus teisiu raida, teisetu lukesciu principas, teisinės valstybės principai,s cgkqfjai konspektai referatas teisines valstybes principai uzdaviniai rliit oyjqni qsnsysfcqusg=afqjcngvbzionrl lljbp no h b zwsig =oaixc hvqa ghghnjffosq,s cguqfjah konspektai referatas teisines valstybes principai uzdaviniai et ztb kg wbzs iidwusg=afqjcngvbzionrl lljbp no h b zw, teisines valstybes bruozai, teisines valstybes ideja,s ceiqfjae konspektai referatas teisines valstybes principai uzdaviniai datmt clbebx qwknvxmawusg=afqjcngvbzionrl lljbp no h b zwsig =wf aqrgs opm vd q, teisines uzduotys, įstatymo viršenybė, teisinės valstybės idėja, teisines valstybes principas, tp search, konspektai referatas teisines valstybes principai uzdaviniai, konstitucijos užduotys, teisines valstybes uzduotys, uzduotys teisine valstybe, svarbiausi teisines valstybes principai, universalus teisinės valstybės principas, valstybės

Paieška


bottom