top


Konspektai.com > Teisė > Konstitucijos samprata
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konstitucijos samprata. Referatas

(Teisė. Referatas, 6 puslapiai, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Konstitucijos samprata. Konstitucijos ir valstybės valdžia. Konstitucinė doktrina. Išvados. Literatūra. Terminas konstitucija yra žinomas nuo antikos laikų, nes taip romėnų teisėje buvo vadinta viena iš imperatoriaus išleidžiamų dekreto rūšių. Tačiau šiais laikais konstitucija turi visai kitą prasmę, o gal net ir keletą, nes daugely pasaulio valstybių ji yra kitokia, jos terminas žymi skirtingas reikšmes. Pirmoji šiuolaikinė konstitucija buvo priimta 1787 m. Jav, o europoje pirmoji konstitucija 1793 m. Priimta lenkijos- lietuvos valstybėje (respublikoje). Konstitucijos terminas yra daugiareikšmė sąvoka, kurią kiekvienas autorius skirtingai interpretuoja. Tačiau bendruoju požiūriu konstitucija yra rašytinis dokumentas, pagrindinis ir svarbiausias teisės aktas, turintis aukščiausią teisinę galią, kuriame išdėstytos tam tikros taisyklės, bei režimas, realūs institutai, kuriais remiantis iš tikrųjų yra valdoma valstybė ji taip pat yra ir nustatanti žmogaus, visuomenės ir valstybės tarpusavio santykius.
Darbo pavadinimas: Konstitucijos samprata
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: konstitucijos_samprata.zip
konstitucijos_samprata.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Lenkijos, jav teise, jav konstitucija, tp search, cfcqfjaf konspektai referatas konstitucijos samprata zxct zwb qp qwsyrs afqjcngdh_z_qgb or biazqzifpzqwzgsig =nioimusu tqoeauevo w, konstitucija bendruoju poziuriu, apie konstitucija referatas, konstitucija referatas, konstitucijos terminai, konstitucijos savoka, cache ta zq_k teij konspektai referatas teise psl_ konstitucinė teisė ir tarptautinė bei supranacionalinė teisė, referatai apie konstitucija, cache z_bz prhkakj konspektai kursinis valstybe valdzia valstybes valdzia, galia valdzia, referatas konstitucija, referatas kas yra konstitucija, konstitucijos terminas, konstitucinė, lietuvos konstitucine teise, lr konstitucija, lietuvos konstitucija, autoriu teises, daugiareikšmė sąvoka, konstitucija samprata, referatas apie konstitucija, konstitucine teises savoka.

Paieška


bottom