top


Konspektai.com > Transportas > Krovimo - iškrovimo darbų organizavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Krovimo - iškrovimo darbų organizavimas. Konspektas

(Transportas. Konspektas, 28 puslapiai, 528kB)
Darbe esantys žodžiai: Pakrovimo ir iškrovimo darbų mechanizavimo įtaka transporto priemonių našumui. Įvadas. Teorinė problemos analizė.šiuolaikinės vėjo jėgainės.krovinio klasifikacija. Transporto priemonės parinkimas. Pakrovimo mašinos parinkimas. Krovinio tvirtinimas. Iškrovimo mašinos parinkimas. Išvados naudota literatūra priedai. Įvadas. Krovinių vežimas – pastaruosius kelerius metus sparčiausiai besiplėtojusi paslaugų sfera. Tokiam sparčiam šios ūkio šakos kilimui daug įtakos turi kitų pramonės šakų augimas ir vystimasis. Krovinių vežimai ir pervežimai glaudžiai susiję su ekonomikos augimu. Didėjant ekonominiam lygiui didėja ir vartotojų poreikiai, kurių tenkinimui, prekių bei paslaugų tiekimui pasitelkiamos pervežimo įmonės. Pagrindinis poreikių tenkinimo tikslas – sutrumpinti užsakymo gavimo ir įvykdymo laiką. Už kurio, antro punkto vykdimą atsakinga yra autotransporto įmonė (atį), vykdanti gautą užsakymą. Norėdama autotransporto įmonė sutrumpinti krovinio pristatymo laiką turi ištirti kai kurias procedūras. Tokais kaip: paraiškos dokumentas, krovinio parinkimas sandėlyje, įpakavimas, pakrovimas ir vežimas gavėjui. Nors atį ir atliko procedūras sutrumpinančias krovinio pristatymo laiką, ji taip pat dar privalo įvykdyti ir kitas operacijas. Kurios yra: maršruto parinkimas, eismo grafiko sudarymas, transporto priemonių techninis aptarnavimas. Šių operacijų tikslas likviduoti teritorinį skirtumą tarp gamintojo ir vartotojo, užtikrinti saugų ir savalaikį krovinių vežimą iš gamybos vietos į vartojimo vietas, kur jie reikalingi ir kada reikalingi.
Darbo pavadinimas: Krovimo - iškrovimo darbų organizavimas
Kategorija: Transportas
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 28 [?]
Konspekto dalykas: Transporto konspektas
Parsisiųsta: 41 kartą.
Archyvo dydis: 528 kB
Bylos pavadinimas: krovimo_iskrovimo_darbu_organizavimas.zip
krovimo_iskrovimo_darbu_organizavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: masinos, vejo jegaines, pakrovimo iškrovimo darbu mechanizavimo itaka, vartotojo analize, imones problemos analize, autotransporto imone, darbų mašinos, pakrovimo frontai, kroviniu pakrovimo iskrovimo frontai, pakrovimo ir iškrovimo darbų mechanizavimo įtaka transporto priemonių našumui, pakrovimo iškrovimo frontai, pakrovimo iskrovimo darbu organizavimas, transporto priemones parinkimas, krovinių vežimas, pakrovimo ir iškrovimo frontai, pakrovimo ir iskrovimo frontai, imones problemos, pakrovimo iskrovimo frontai, pakrovimo iškrovimo darbų mechanizavimo įtaka, vagonu pakrovimas iskrovimas darbas, imones transporto imones analize, pakrovimo iskrovimo darbai, vartotoju poreikiu analize, kroviniu vezimas, pakrovimo ir iškrovimo darbai, prekiu klasifikacija, pakrovimo iškrovimo darbai, krovimo priemones, krovimo iškrovimo darbų organizavimas.

Paieška


bottom