top


Konspektai.com > Sportas > Air alert treniruotės schema
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Air alert treniruotės schema. Referatas

(Sportas. Referatas, 5 puslapiai, 271kB)
Darbe esantys žodžiai: Treniruotės schema. Air alert 3 šuolio gerinimo programa sudaryta iš dviejų dalių. Pastebėsite programos savaites, sunumeruotas lyginiais ir nelyginiais skaičiais. Pratimų eiliškumas kiekvienoje savaitėje lieka toks pat, skiriasi tik treniruočių dienos. Treniruokitės nuosekliai sekdami programą ir vykdydami viską tiksliai taip pat, kaip nurodyta. Nelyginėmis savaitėmis ( 1, 3, 5 ir t.t. ) treniruotis reikia pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. Lyginėmis savaitėmis ( 2, 4, 6 ir t.t.) Treniruotis reikia antradienį, trečiadienį, ir ketvirtadienį. Poilsis tarp sesijų. Programa turi būti vykdoma tokia tvarka. Air alert nelyginių dienų tvarkaraštis. Pratimų aprašymai. Šuoliai. Pasistiebimai. Pasistiebimai – atistoti ant kokio nors daikto, kaip pvz. Knyga, laiptai ar kt., kad kulnai nieko nesiektų. Stiebtis kiek galima aukščiau ir lėtai nusileisti. Daryti ant vienos kojos, o paskui ant kitos. Žingsniai – uždėti vieną koją ant tvirtos kėdės ar suolo ir su ta koja, kuri ant suolo, pašokti į viršų, bunant ore sukeisti kojas, ta kuri buvo ant žemės dabar bus ant suolo, o ta kuri buvo ant suolo, bus ant žemės. Daryti nurodytą skaičių ant kiekvienos kojos.
Vardas: Airalert3
Darbo pavadinimas: Air alert treniruotės schema
Kategorija: Sportas
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Referato dalykas: Sporto referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 271 kB
Bylos pavadinimas: airalert_lietuviskai.zip
airalert_lietuviskai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: atsisiusti air alert programa, air alert download lietuviskai download, air alert tvarkaraštis,oq=aqi=fkt=fsdt=cqt=rst=htf=his=maction=sa= q=air alert programa atsisiusti, nemokamas air alert parsisiuntimas, air alert advanced lietuviskai, air alert lietuviskai download, suolio programa parsisiuntimas, air alert lietuviskai atsisiusti, air alert lietuviskai programa parsisiuntimas, air alert download lietuviskai, air alert lietuviskai programa parsisiusti, air alert lietuviskai parsisiuti, referatas siustis, air alert schemos, air allert tvarkarastis, suolio programa download, sportas referatas nemokamai, air alert advanced download, nemokamai atsisiusti air alert, referatas download, treniruotes schema, air alert parsisiusti, air alert grafikas, air alert lietuviskai parsisiusti, air alert programa lietuviskai download, suolio programa air alert atsisiusti, air alert schema, kursini darba atsisiusti sportas, air alert programa download, suolio gerinimo programa air alert, air alert programa parsisiusti, air alert tvarkarastis, air alert download, air alert lietuviskai parsisiusti.

Paieška


bottom