top


Konspektai.com > Teisė > Darbo teisė Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo teisė Lietuvoje. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 18 puslapių, 29kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Darbo sutarties sąvoka. Darbo teisė lietuvoje. Darbo sutarties forma ir jos sudarymo tvarka. Nelegalus darbas. Priėmimo į darbą ribojimai ir įsidarbinimo garantijos. Darbo sutarties šalys. Darbo sutarties turinys. Darbo sutarties pasibaigimas-jo samprata. Darbo sutarties pasibaigimas šalių susitarimu. Darbo sutarties pasibaigimas darbuotojo iniciatyva. Darbo sutarties nutraukimas darbdavio iniciatyva. Darbo sutarties nutraukimas darbdavio valia. Išvados. Nušalinimas nuo darbo. Darbas yra viena svarbiausių ekonominių ir socialinių garantijų. Kiekvienos šiuolaikinės valstybės tikslas darbo teisės šakoje - nustatyti ir efektyviai taikyti tokias teisės normas, kurios užtikrintų darbuotojų saugumą, teisę į poilsį, laisvalaikį, ir atostogas, teisingą apmokėjimą, socialinę apsaugą nedarbo atveju; suteiktų lygias galimybes darbui gauti, nepriklausomai nuo rasės, lyties, socialinės padėties, seksualinės orientacijos, ar kitų individualių, su darbo rezultatais nesusijusių savybių; griežtai apibrėžtų darbuotojo ir darbdavio pareigas bei teises; užkirstų kelia nelegaliam ir priverčiamajam darbui. Darbo sutartis yra ta darbo teisės dalis, kuri reguliuoja darbuotojo ir darbdavio santykius. Darbo sutarties surašymo faktas garantuoja, kad abiejų sutarties šalių interesus ir teises gins lietuvos respublikos įstatymai. Lietuvos respublikos konstitucija skelbia, kad žmogus gali laisvai pasirinkti darbą. Darbo sutarties įstatymas užtikrina, kad tas darbas visada turi būti paremtas darbo santykių šalių lygybe , ir kad nebūtų tos pusės, kuri neteisėtomis priemonėmis, išnaudodama kitus individus, tenkintų savo savanaudiškus tikslus, tuo pat metu neatlikdama savų įsipareigojimų. Šis rašto darbas susideda iš keturių dalių. Pirmojoje bendrais bruožais apibūdinama darbo teisė, jos padėtis lietuvoje. Kitos trys dalys pasakoja apie lietuvos respublikos darbo sutarties įstatymą - kaip sudaroma, keičiama ir baigiama (nutraukiama) darbo sutartis, kokios priemonės užkerta kelią darbdavių bei darbininkų savivalei, kai šie nesilaiko sutartų sąlygų.
Darbo pavadinimas: Darbo teisė Lietuvoje
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 18 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 29 kB
Bylos pavadinimas: darbo_teises_kursinis.zip
darbo_teises_kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Darbo teise, darbas atveju, stog, darbo teise nelegalus darbas, lietuvos konstitucija, darbo teises išvados, konstitucija lietuvoje,s cfiqfjaaocg konspektai referatas darbo teise lietuvoje b mzfij qtfljw cqusg=afqjcnf hkwx uga pmns c c o wsig =qgnv_a_s_i f_oe inyw, darbo teisė lietuvoje, tp search, darbo teises įvadas, darbo sutartis, socialinės garantijos, socialinė, lietuvos respublikos konstitucija lietuvos valstyb, darbas visada, teisė lietuvoje, f, tp, kursinis nelegalaus darbas atsisiusti nemokamai, nelegalus darbas samprata, darbo teisės samprata, darbo sutarties samprata, darbo teise lietuvoje, socialine apsauga lietuvoje, darbo teises samprata, nelegalus darbas, nedarbo samprata, lietuvos respublikos konstitucija, valstybes samprata, darbo sauga, darbu sauga, darbo teise.

Paieška


bottom