top


Konspektai.com > Teisė > Darbo užmokesčio reguliavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo užmokesčio reguliavimas. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 19 puslapių, 29kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Pagrindiniai darbo apmokėjimo sistemos reikalavimai. Pagrindiniai apmokėjimo už darbą organizavimo principai šiuolaikinėmis sąlygomis. Darbo užmokesčio modeliai. Darbo užmokesčio formos. Darbo užmokesčio tikslai. Darbo užmokesčio dydį lemiantys veiksniai. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Darbo apmokėjimo sistemos sudėtis ir organizavimas įmonėje. Vadovų darbo apmokėjimas. Specialistų darbo apmokėjimas. Išvados. Literatūra. Įvadas. Plėtojantis rinkos santykiams lietuvoje, iškyla būtinybė kurti lankstesnes darbo apmokėjimo sistemas, labiau atitinkančias išsivysčiusios rinkos santykių prigimtį. Pačia bendriausia prasme apmokėjimo už darbą formas ir dydį reglamentuoja lietuvos respublikos darbo apmokėjimo, gyventojų pajamų garantijų, darbo sutarties ir kolektyvinių susitarimų įstatymai. Šių normatyvinių dokumentų nuostatos, be abejo, yra konstruktyvios nustatant konkretų atlyginimą įvairių specialybių darbuotojams, dirbantiems įvairiose įmonėse. Tačiau vien jų konkrečiam darbo užmokesčio organizavimui neužtenka, kadangi konkretaus darbo užmokesčio organizavimas susijęs su kiekybine ir kokybine darbų analize, vidaus ir išorės darbo rinkose nusistovėjusiais atlyginimais, įvairiomis materialinio ir moralinio skatinimo programomis. Visus šiuos uždavinius kur kas lengviau išspręsti taikydami išsivysčiusiųjų užsienio šalių patirtį, kuri buvo kaupiama ir tobulinama ne vieną dešimtmetį. Išvados. Darbo pajamos tiesiogiai veikia ne tik daugumos žmonių gyvenimo lygį, bet ir jų visuomeninę padėtį bei pripažinimą. Gaudami didesnį atlyginimą už darbą, jie gali įsigyti daugiau vartojimo reikmenų, o tai savo ruožtu garantuoja aukštesnį gyvenimo lygį ne tik patiems darbo žmonėms, bet ir jų šeimos nariams. Susidaro palankesnės sąlygos materialiai aprūpinti šeimas, tenkinti jų kultūrines reikmes.
Darbo pavadinimas: Darbo užmokesčio reguliavimas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 19 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 29 kB
Bylos pavadinimas: Darbo_uzmokescio_reguliavimas_kursinis_darbas.zip
Darbo_uzmokescio_reguliavimas_kursinis_darbas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo apmokėjimas, darbo uzmokescio formos, eima sistema, darbo rinkos analize, darbo rinkos, darbo uzmokescio forma, darbo užmokesčio analize, imonės pajamų sudėtis, vidiniai isoriniai veiksniai, isoriniai vidiniai veiksniai, darbo užmokesčio reguliavimas quot, darbo organizavimas, gyventoju pajamu mokescio analize, dokumentu analize, įmonės vidiniai veiksniai, darbo uzmokescio analize imoneje, darbo apmokejimas, skatinimo sistemos, vidiniai veiksniai, tp search,s cgcqfjai konspektai referatas darbo uzmokescio reguliavimas dtoit yfdmjr qplxic bwusg=afqjcnfcepyihn_qzeq ixck sor riebgsig =cl xy_ilbzw i yseha g, imones pajamos, darbo uzmokescio analize diplominis, darbo apmokejimo reguliavimas, darbo uzmokescio tikslai, darbo uzmokestis ivadas, pagrindiniai darbo apmokėjimo principai, vidiniai isoriniai imones veiksniai, įmonėje analizė, darbo uzmokescio modeliai, imones analize.

Paieška


bottom