top


Konspektai.com > Informatika > Antivirusinės programos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Antivirusinės programos. Referatas

(Informatika. Referatas, 14 puslapių, 481kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Antivirusinės programos. Keleta antivirusų apibrėžimų. Antivirusinių programų naudojimas. Kokia antivirusinė programa gera?. Kur gauti antivirusinę programa?. Kaip paleisti antivirusinę programą. Antivirusinių programų efektyvumas. Kova su virusais. Bendrosios informacijos apsaugos priemonės. Specializuotos kovos su virusais priemonės. Profilaktinės priemonės. Antivirusinė programinė įranga. Antivirusinė programa nesusidoroja su virusais. Išvados. Naudota literatūra. Antivirusai – tai priemonės skirtos programų profilaktikai bei apsaugai nuo taip vadinamų virusų kenkėjiškų programų. Šiais laikais egzistuoja labai daug antivirusinių programų, kurios yra nesunkiai panaudojamos, atsirado galimybė dažniau atnaujinti jas per internetą, tokių programų galima parsisiųsti nemokamai. Taigi, atėjo laikas su tomis programomis susipažinti ir sužinoti kokios būna antivirusinės programos, kaip jos naudojamos, kurios yra geriausios, kur galima gauti antivirusinę programa ir t.t.
Darbo pavadinimas: Antivirusinės programos
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Informatikos referatas
Parsisiųsta: 15 kartų.
Archyvo dydis: 481 kB
Bylos pavadinimas: antivirusines_programos.zip
antivirusines_programos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: paleisti antivirusine programa, antivirusines programos pavadinimai, antivirusinių programų pavadinimai, virusai antivirusai, efektyvumas, nemokamai, virusu, antivirusines programos istorija, antivirusines istorija referatas,s ceiqfjac konspektai referatas antivirusines programos seft dhniso gst jcbawusg=afqjcnewhzifspluji qho iyqwb gsig = hmspq j oz zqkfwsg, referatas antivirusinės programos, tp search, kas yra antivirusinė programa ir kokios jos būna, antivirusinės kokios jos būna, antivirusines programos ivadas, àntivirusines istorija, antivirusinės programos referatas, antivirusiniu programu istorija, referatas antivirusines programos, antivirusines programos referatas, referatas apie antivirusines programas, antivirusinės programos istorija, antivirusines pavadinimai,s cfyqfjae konspektai referatas antivirusines programos ghftoc kddnsgae vijdausg=afqjcnewhzifspluji qho iyqwb g, antivirusines referatai, antivirusines programas ivadas.

Paieška


bottom