top


Konspektai.com > Statyba > Kelių dangos būklės valdymo ir kelių plėtros planavimo sistemos HDM-3 HDM-4
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kelių dangos būklės valdymo ir kelių plėtros planavimo sistemos HDM-3 HDM-4. Konspektas

(Statyba. Konspektas, 9 puslapiai, 114kB)
Darbe esantys žodžiai: Kelio dangos degradacijos bei dangos priežiūros ir remontų modelis. Specializuotos kelių sprendimų paramos sistemos Lietuvoje. DVS (HDM) koncepcija ir taikymo sritys. Projektų įvertinimas. Programų sudarymas. Strateginis planavimas. Kelių dangos būklės valdymo ir kelių plėtros planavimo sistemų komponentai ir modeliai. Duomenys apie kelio ruožą, kelius ar kelių tinklą. Duomenys apie automobilius ir automobilių eismą. Duomenys apie kelių darbus. Autotransporto priemonių eksploatacinių išlaidų modelis. Poveikio kelio naudotojams modelis. Specializuotų kelių sprendimų paramos sistemų raida ir faktoriai, įtakoję jų atsiradimą.
Darbo pavadinimas: Kelių dangos būklės valdymo ir kelių plėtros planavimo sistemos HDM-3 HDM-4
Kategorija: Statyba
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Konspekto dalykas: Statybos konspektas
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 114 kB
Bylos pavadinimas: keliu_dangos_bukles_valdymo_pletros_sistemos.zip
keliu_dangos_bukles_valdymo_pletros_sistemos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: priežiuros, automobiliu transporto kelio dangos,s cfmqfjagob konspektai referatas keliu dangos bukles valdymo ir keliu pletros planavimo sistemos hdm hdm kpfet agnjla qs n_yzbwusg=afqjcnewatnzhogrykmepzcl tallomt_asig =w efjtalem_hzlmf xq, valdymo sistemos, sprendimų paramos sistemos, automobiliu keliu raida, hdm iii ir hdm, referatas automobiliu keliu dangos, auto kelio ruozo diplominis, hdm modelis keliu vertinime, cache hi rd kuclyj konspektai kursinis strateginis plana kelio dangos bukle bakalaurinis, tp, automobiliu keliu bukle, automobiliu keliu pletra, keliu dangos bukles valdymo sistema, kelio dangos bukle, transporto raida, strateginis planavimas, sprendimu paramos sistemos, kelių, auto, site konspektai com, hdm modelis keliu, hdm mdelis keliu, --------------.

Paieška


bottom