top


Konspektai.com > Sauga > Pasaulio gamtinės katastrofos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pasaulio gamtinės katastrofos. Referatas

(Sauga. Referatas, 12 puslapių, 134kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Černobylis iki katastrofos ir po. Černobilio avarijos pasekmės. Užterštumas. Radiologiniai matavimai užterštoje zonoje. Padariniai. Černobilis šiandien. Išvados. Literatūros šaltiniai. Černobylio avarija- pati baisiausia atominės energetikos katastrofa pasaulyje. Černobylio atominė jėgainė buvo pastatyta Pripetės mieste, 16 km į šiaurės vakarus nuo Černobylio miesto. Elektrinėje buvo keturi reaktoriai, kiekvienas gaminantis 1000 megavatų elektros energijos; jie buvo pastatyti 1977—1983 metais.
Černobylio avarija įvyko 1986 metais naktį iš balandžio 25-osios į 26-ąją.Ta naktis isliko atminty ne tik Pripetes miesto gyventojams bet ir visam pasauliui. Tačiau pasaulis apie tai sužinojo tik po kelių dienų. Pirmieji požymiai, kad įvyko kažkas baisaus, paaiškėjo 1986 metų balandžio 28 dieną 9 valandą ryto, kai Forsmorko (Švedija) atominės elektrinės specialistai, atkreipė dėmesį į pavojų žalius pavojaus signalus monitoriuose.Tą dieną prietaisai rodė neįtikėtinai didelį radiacinį užterštumą. Iš pradžių buvo manyta, kad įvyko avariją Forsmorko reaktoriuje. Tačiau tyrimai parodė, kad to negali būti. Bet prietaisai rodė, kad radiacinis fonas keturis kartus didesnis už leistiną. Sugriuvęs ketvirtasis reaktorius iki šiol neša mirtis, ir ligas, o žmonės susijęs su Černobylio katastrofa iki šiol jaučia jos pasėkmes.

Vardas: ana
Darbo pavadinimas: Pasaulio gamtinės katastrofos
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Saugos referatas
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 134 kB
Bylos pavadinimas: pasaulio_gamtines_katastrofos.zip
pasaulio_gamtines_katastrofos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gamtines katastrofos, cernobilis, atomine elektrine, avarijos katastrofos, cernobylis, Pasaulio katastrofos, radiologiniai tyrimai, pasaulio gamtinės katastrofos,s cdyqfjac konspektai referatas pasaulio katastrofos apyt rlbcxltabx rhk afqjcnhkzdho l_skoqqjienyfs ylxapgsig =vxemgpgcau eh fo gqpq, ceeqfjad konspektai referatas pasaulio katastrofos gt ct rbn k awv bnqawusg=afqjcnhkzdho l_skoqqjienyfs ylxapgsig =tpuumagfv mhkp lg hw, referatas avarijos ir katastrofos, referatai katastrofos, katastrofos ir avarijos referatas, černobilio avarija, gamtinės katastrofos pasaulyje, baisiausios istorijos pasaulyje,s ccqqfjaaoao konspektai referatas pasaulio katastrofos jvutqgqcojb qt svzhaqusg=afqjcnhkzdho l_skoqqjienyfs ylxapg, katastrofos lietuvoje, Černobilio avarija, černobylio avarija referatai, pasaulioavarijos.

Paieška


bottom