top


Konspektai.com > Teisė > Baudžiamojo proceso kursinis darbas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baudžiamojo proceso kursinis darbas. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 11 puslapių, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: 2003m. Gegužės 1 d. Įsigaliojo naujasis lr baudžiamojo proceso kodeksas, jo išskirtinis bruožas tai procesinė formos optimalumas, reiškiantis tai, kad teisingumas baudžiamosiose bylose turi būti įgyvendinamas mažiausiomis procesinėmis sąnaudomis ir skirta pakankamai dėmesio žmogaus teisių apsaugos reikalavimams užtikrinti. Kartu su juo, taip pat pradėjo galioti ir kiti baudžiamieji įstatymai: lr baudžiamasis kodeksas, lr bausmių vykdymo kodeksas. Kaip nurodo jį ruošę autoriai, jame atsisakyta “šiuo metu galiojančių normų su “procesinės prabangos“ elementais, taip pat pateiktas naujo modelio sumarinis procesas. Naujajame bpk neatsisakyta galiojančio kodekso normų, tačiau jos yra atitinkamai pakeistos ir perkeltos į naująjį bpk, nes jos išlaikė laikmečio reikalavimus bei pasiteisino teisinėje praktikoje, be to, nesikirto su naujo įstatymo koncepcija. Įtariamasis ir jo teisė į gynyba. Senas bpk. 6 straipsnis. Teisė į teisingą bylos nagrinėjimą. Naudota literatūra.
Darbo pavadinimas: Baudžiamojo proceso kursinis darbas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 11 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: baudziamojo_proceso_kursinis_darbas.zip
baudziamojo_proceso_kursinis_darbas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teise gynyba, vykdymo proceso, itariamasis kursinis darbas, baudziamasis procesas, cc qfjab konspektai referatas baudziamojo proceso kursinis darbas vfwdt zzb gm gtdnin bwusg=afqjcnhzi n oxk enwedcfregrwh qdwsig = fahlidhucrqvzkheqaig, baudžiamojo proceso formos,s ccuqfjaa konspektai referatas baudziamojo proceso kursinis darbas wk wt fint qwao coagusg=afqjcnhzi n oxk enwedcfregrwh qdwsig =cpqh lgtvbrubdtqpshlig, baudžiamasis procesas kursiniai, tp search, itariamasis, baudziamojo proceso teises kursinis darbas, baudziamojo proceso kursiniai, baudziamojo proceso, teises kursiniai darbai, baudžiamojo proceso teisė, bpk, baudžiamasis procesas, kursinis darbas, teise teise.

Paieška


bottom