top


Konspektai.com > Teisė > Baudžiamojo proceso teisės špiera
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baudžiamojo proceso teisės špiera. Špera

(Teisė. Špera, 1 puslapis, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Bp teisės ir bt santykis. Teisingumą vykdo tik teismas. Tai konstit. Principas. Be teismo niekas negali nagrinėti baudž. Bylų, tik teismas bp gali priimti galutinį sprendimą. Niekas be teismo negali: a) konstatuot, kad buvo padaryta baudž. Įst. Uždrausta veika; b) pasakyti, kad kaltinamasis yra kaltas dėl tos veikos, kuri padaryta, padarymo. Niekas negali spręsti dėl kaltės; c) tik teismas gali paskirti asmeniui kriminalinę bausmę, pripažindami kaltu, arba atleisti nuo baudž. Atsakomybės. Bp teisės ir bt santykis. Baudžiamojo proceso paskirtis. Proceso funkcijos. Baudžiamojo proceso mokslas. Baudžiamojo proceso stadijos. Bp teisės šaltiniai. Tarptautinės sutartys. Įrodymų teorija ir įrodymų teisė. Įrodymai. Įrodymų klasifikavimas ir rūšys. Įrodymų rūšys. Įrodinėjimo samprata ir įrodinėjimo tikslas. Įrodinėjimo dalykas. Įrodinėjimo ribos. Įrodymų vertinimas. Kardomosios priemonės, sąvoka ir tikslai. T. Procesiniai tikslai. Užstatas. Namų areštas. Bp subjektai. Samprata ir sistema. Subjektai. Sistema. Nukentėjusysis. Nukentėjusiojo teisės. Nukentėjusiojo pareigos. Lliudijimo imunitetas. Gynėjao būtinas dalyvavimsas. Civ. Ieškinio sprendimo priėmimas. Baudžiamojo proceso normų galiojimas erdvės, laiko ir asmenų atžvilgiu. Proceso kalba (valstybinės kalbos p-as). Proceso viešumo p-as. Valstybės institucijos ir pareigūnai. Įtariamasis. Įtariamojo teisės. Įtariamojo pareigos. Kaltinamasis. Kaltinamojo teisės. Kaltinamojo pareigos.
Darbo pavadinimas: Baudžiamojo proceso teisės špiera
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 1 [?]
Šperos dalykas: Teisės špera
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: baudziamojo_proceso_teises_spierai.zip
baudziamojo_proceso_teises_spierai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: savoka funkcijos sistema, įrodymų įrodinėjimo, viešumo principas, alyva, valstybines kalbos principas, teises normu rusys, Baudžiamojo proceso teisė, teisingumą vykdo tik teismas principas, Baudžiamojo, cfoqfjad konspektai referatas baudziamojo proceso teises spiera fwi hypgtaajm rcausg=afqjcngh fh rev sykwuxpria n haeq, baudziamojo proceso teises paruostukes,s cggqfjad konspektai referatas baudziamojo proceso teises spiera yngyt lkhczlswbxkcdbcgusg=afqjcngh fh rev sykwuxpria n haeqsig =z tr_jdirw_scil_cwuevg, baudziamojo proceso įrodymų rusys, įrodymų rūšys įrodinėjimo samprata, tp search, baudžiamojo proceso normų galiojimas erdvės laiko ir asmenų atžvilgiu, baudziamojo proceso irodymu rusys, tarptautinės teisės, kas atleidzia nuo baudz atsakomybes, irodymų rušys, kaltinamojo teisės ir pareigos, kaltinamojo teises, baudziamojo proceso teises saltiniai, įrodymų rūšys baudziamojo proceso teise, baudžiamojo proceso teises spera, itariamojo pareigos.

Paieška


bottom