top


Konspektai.com > Ekonomika > Lietuvos finansų sistemos organizavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos finansų sistemos organizavimas. Kursinis

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15
16
16
17
17
18
18
19
19
20
20
21
21
(Ekonomika. Kursinis, 21 puslapis, 57kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Finansų sistema ir jos grandys. Finansų valdymas ir organizavimas. Finansų – kredito sistema. Valstybės pajamų politika. Valstybės išlaidos. Finansų ministerija – svarbiausia finansų valdymo institucija. Finansų ministerijos misija ir strateginiai tikslai. Finansų ministerijos uždaviniai ir funkcijos. Finansų ministerijos strateginis veiklos planas. Vidaus finasų kontrolė. Finansų valdymas įmonėse. Finansų valdymo esmė ir funkcijos. Finansų valdymo tikslas. Valstybės biudžetas. Savivaldybių biudžetai. Europos sąjungos struktūriniai fondai ir jų valdymas. Išvados. Literatūra. Įvadas. Finansai susieti su gyvu gyvenimu ir turi būti pagrįsti to gyvenimo stebėjimu. Kiekvieno krašto finansų politika ir tos politikos sukurta finansų sistema yra ekonominių to krašto sąlygų atspindys. J. Jurgutis yra pasakęs :”.gal ne be pagrindo yra sakoma, kad kiekvienos tautos konstitucija yra jos finansų sutvarkymas. Kiekvienos valstybės finansų sistema artimai susieta su krašto ekonomimiu gyvenimu, nes kiekvieno krašto finansų sistema ne tik priklauso nuo krašto ekonominių sąlygų, bet ir pati dar veikia tas sąlygas.”. Nuo to, kaip tvarkomi ir valdomi valstybės finansai, didele dalimi priklauso ir fiskaliniai rezultatai. Pagrindinės valstybės finansų problemos - įplaukų gavimas, išlaidų valdymas ir valstybės skola - labai panašios visame pasaulyje. Tačiau įvairiose šalyse šios funkcijos atliekamos ir valdomos skirtingai. Nėra teisingo ar neteisingo valstybės finansų valdymo. Valstybės finansų valdymo principai vystosi kartu su valstybės institucine sąranga. Institucinė sąranga, savo ruožtu, atspindi istorinius, kultūrinius ir technologinius veiksnius. Valstybės finansų sistema ir valdymas laikui bėgant keičiasi. Kai kurių šalių vadovai suformulavo labai aiškią valstybės finansų reformos strategiją ir sąžiningai jos laikėsi. Suverenumo, fiskalinės įtampos, regioninio bendradarbiavimo, globalizacijos ir naujosios informacinės technologijos pokyčiai radikaliai pakeitė aplinką, kurioje tvarkomi valstybės finansai. Valstybės finansų valdymas nuolat reformuojamas, kad neatsiliktų nuo greitai kintančios išorinės aplinkos. Išvados. Finansų poreikio būtinumas kyla iš tautos ir jos visuomenės poreikių. O tų poreikių finansinį pagrindą sudaro finansinių išteklių trūkumas. Savo ruožtu finansinių išteklių trūkumas yra objektyviai natūralus dalykas, nes ekonomikos normalios raidos sąlygomis bet kuris tautos ūkio subjektas ir valstybė, norėdami patenkinti iškilusius naujus poreikius, visada susiduria su finansinių išteklių stygiumi. Finansų paskirtis ir yra tą stygių maksimaliai pašalinti. Kiekvieno krašto finansų politika ir tos politikos sukurta finansų sistema yra ekonominių to krašto sąlygų atspindys.
Vardas: loro
Darbo pavadinimas: Lietuvos finansų sistemos organizavimas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 21 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 27 kartus.
Archyvo dydis: 57 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_finansu_sistemos_organizavimas.zip
lietuvos_finansu_sistemos_organizavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aplinkos ministerija, imones veiklos tikslai rezultatai, imones finansai, valstybes finansai, finansų valdymo problemos, europos sąjungos biudžetas, finansu sistema ir jos grandys, finansu teisi, finans C B sistemos, ese konstitucija, imones strateginis planas, ūkio ministerijos finansų valdymas, finansu funkcijos, finansų ministerija, lietuvos finansu sistemos, ekonomikos esė, imones finansu organizavimas, finansų sistemos grandys, valstybės finansai, finansu ministerija, lietuvos finansų sistema ir jos grandys, finansų sistema, valstybes išlaidos, finansų esme, finansu ese, valstybės finansų organizavimas, finansų uždaviniai, strateginis finansų valdymas, įmonės strateginis valdymas, valstybes islaidos, finansu strategija, kredito sistema, imones finansu valdymas, valstybės finansų valdymas, finasų valdymas, VALSTYBĖS FINANSŲ VALDYMAS, finansu valdymo funkcijos.

Paieška


bottom