top


Konspektai.com > Teisė > Baudžiamoji teisė bendroji dalis 10
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baudžiamoji teisė bendroji dalis 10. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 41 puslapis, 88kB)
Darbe esantys žodžiai: Nusikaltimai asmens privataus gyvenimo neliečiamumui. Neteisėtas asmens būsto neliečiamumo pažeidimas. Neteisėtas susirašinėjimo, kitokių pranešimų, siuntų ar. Pokalbių telefonu slaptumo pažeidimas. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengiami asmens. Lygiateisiškumui ir sąžinės laisvei. Diskriminavimas dėl tautybės, rasės, lyties, kilmės, religijos ar. Kitos grupinės priklausomybės. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai piliečių rinkimų. Teisėms ir lr prezidento, seimo bei savivaldybių tarybų rinkimų ar referendumų tvarkai. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai nuosavybei. Turtinėms teisėms, turtiniams interesams. Vagystė. Neteisėtas naudojimasis energija ir ryšių paslaugomis. Turto prievartavimas. Sukčiavimas. Turto pasisavinimas. Turto iššvaistymas. Radinio pasisavinimas. Turtinės žalos padarymas apgaule. Turto sunaikinimas ar sugadinimas. Turto sunaikinimas ar sugadinimas dėl neatsargumo. Nusikalstamu būdu gauto turto įgijimas arba realizavimas. Kontrabanda neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas turint tikslą realizuoti ar realizavimas. Neteisėtas vertimasis ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla. Neteisėta įmonės veikla. Kredito ar paskolos panaudojimas ne pagal paskirtį. Skolininko nesąžiningumas. Netikrų mokėjimo instrumentų, skirtų atsiskaityti ne grynais pinigais, gaminimas. Ar neteisėtas disponavimas jais. Neteisėto mokėjimo instrumento ar jo duomenų panaudojimas. Nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas. Prekyba vp pasinaudojant viešai neatskleista informacija. Manipuliavimas vp kaina. Mokesčių nesumokėjimas. Neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar. Turtą pateikimas. Deklaracijos nepateikimas. Apgaulingas apskaitos tvarkymas. Netikrų ar suklastotų pašto ženklų, važiavimo ar kitokių bilietų, banderolių ar kitų oficialių žymėjimo ženklų pagaminimas, laikymas ar realizavimas. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams.
Darbo pavadinimas: Baudžiamoji teisė bendroji dalis 10
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 41 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 88 kB
Bylos pavadinimas: baudziamoji_teise_bendroji_dalis_10.zip
baudziamoji_teise_bendroji_dalis_10.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vagystė, savivaldybių rinkimų teisė, netikrų ar suklastotų pašto ženklų važiavimo ar kitokių bilietų banderolių ar kitų oficialių žymėjimo ženklų pagaminimas laikymas ar realizavimas, kontrabanda, pasinaudojimas viešai neatskleista informacija referatas, baudžiamoji teisė bendroji dalis, tarnyba, baudziamoji teise bendroji dalis konspektas, sažine, mokesčių nusikaltimai, neteisėtas vertimasis, baudžiamoji teisė, busto paskolos, baudž, turto, komercine teise, kredito paskolos ir nusikaltimai baudziamoji teise, radinio pasisavinimas, privataus gyvenimo, prekyba paslaugomis, privataus, baudziamoji teise bendroji dalis.

Paieška


bottom