top


Konspektai.com > Teisė > Baudžiamosios teisės specialioji dalis
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baudžiamosios teisės specialioji dalis. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 40 puslapių, 86kB)
Darbe esantys žodžiai: Baudžiamosios teisės specialioji dalis ir jos sis. Bt specialiosios dalies samprata. Nusikaltimo kvalifikavimo pagrindai. Nusikaltimo kvalifikavimo samprata. Teisinis nusikaltimų kvalifikavimo pagrindas. Baudžiamojo kodekso specialiosios dalies normų konkurencija. Normų konkurencijos rūšys. Šnipinėjimas. Piktnaudžiavimas oficialiais įgaliojimais. Neteisėtas disponavimas informacija, kuri yra valstybės paslaptis. Valstybės paslapties atskleidimas. Valstybės paslapties praradimas. Nusikaltimų žmogaus gyvybei samprata ir rūšys. Nužudymo sąvoka ir požymiai. Nužudymo atskyrimas nuo kitų nusikaltimų, susijusių su gyvybės atėmimu žmogui. Nužudymą kvalifikuojamieji požymiai. Privilegijuoti nužudymai. Nužudymo labai susijaudinus objektyvieji ir subjektyvieji požymiai. Sukurstymo nusižudyti ar privedimo ar privedimo prie savižudybės samprata, objektyvieji ir subjektyvieji šių nusikaltimų požymiai. Padėjimas nusižudyti. Eutanazijos baudžiamumas. Sveikatos sutrikdymo samprata. Sveikatos sutrikdymo rūšys, jų masto nustatymo tvarka. Sunkus sveikatos sutrikdymas. Objektyvūs šio nusikaltimo požymiai. Sunkų sveikatos sutrikdymą kvalifikuojantieji požymiai. Nesunkus sveikatos sutrikdymas. Objektyvūs šio nusikaltimo požymiai, jo atskyrimas nuo sunkaus ir nežymaus sveikatos sutrikdymo. Nesunkų sveikatos sutrikdymą kvalifikuojamieji požymiai. Nesunkus sveikatos sutrikdymas dėl neatsargumo. Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas. Objektyvieji ir subjektyvieji šio nusikaltimo požymiai. Žmogaus veiksmų laisvės varžymas. Šio nusikaltimo atskyrimas nuo kitų nusikaltimų, susijusių su žmogaus veiksmų laisvės varžymu. Išžaginimas. Objektyvieji ir subjektyvieji šio nusikaltimo požymiai. Lytinio santykiavimo ir bejėgiškos būklės sampratos. Išžaginimą kvalifikuojamieji požymiai. Seksualinis prievartavimas. Objektyvieji ir subjektyvieji nusikaltimo požymiai, atskyrimas nuo išžaginimo ir nuo mažamečio asmens tvirkinimo. Privertimas lytiškai santykiauti. Šio nusikaltimo atskyrimas nuo išžaginimo ir seksualinio prievartavimo. Privertimas lytiškai santykiauti. Šio nusikaltimo atskyrimas nuo išžaginimo ir seksualinio prievartavimo. Seksualinis priekabiavimas. Šio baudžiamojo nusižengimo objektyvieji ir subjektyvieji požymiai. Mažamečio asmens tvirkinimas. Šio nusikaltimo požymiai ir atskyrimas nuo seksualinio prievartavimo. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai asmens garbei ir orumui. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai vaikui ir šeimai. Nusikaltimai asmens privataus gyvenimo neliečiamumui. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai asmens. Lygiateisiškumui ir sąžinės laisvei. Nusikaltimai piliečių rinkimų teisėms ir lietuvos respublikos. Prezidento, seimo bei savivaldybių tarybų rinkimų ar. Referendumo tvarkai. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai asmens socialinėms. Teisėms.
Darbo pavadinimas: Baudžiamosios teisės specialioji dalis
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 40 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 16 kartų.
Archyvo dydis: 86 kB
Bylos pavadinimas: baudziamoji_teise_specialioji_dalis.zip
baudziamoji_teise_specialioji_dalis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: savivaldybių rinkimų teisė, nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai asmens lygiateisiškumui ir sąžinės laisvei, teises samprata požymiai, content, baudžiamosios teisės specialioji dalis, subjektyvieji ir objektyvieji nusikalstamos veikos pozymiai, sveikata, baudziamoji teise specialioji dalis, nesunkaus sveikatos sutrikdymo subjektyvieji ir objektyvieji požymiai, žmogaus veiksmų laisvės varžymas, teises normu konkurencija, sunkaus sveikatos sutrikdymo samprata, cfyqfjag konspektai referatas baudziamosios teises specialioji dalis n rdt xjjipwsgab esjdausg=afqjcne zy rmhmacjjibti d_pcklmqsig =zg wxid slhnwvd tm bxg, cf qfjah konspektai referatas baudziamosios teises specialioji dalis tbt_trdmxwtab wpcjdausg=afqjcne zy rmhmacjjibti d_pcklmqsig =bdfy xogo yuelqjvhajiq, seksualinis prievartavimas objektyvieji sub, išžaginimas ir seksualinis prievartavimas referatas, nuzudymo normu konkurencija.

Paieška


bottom