top


Konspektai.com > Mechanika > Elektromobiliai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Elektromobiliai. Referatas

(Mechanika. Referatas, 12 puslapių, 452kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Istorija. Prognuozuojami bei esami elektromobilių pramonės laimėjimai. Elektromobilių kainų mažinimas. Transporto revoliucija. Elektromobilis. Pagrindinai dalykai kuriuos reikia pakeisti ir pridėti, kad elektromobilis galetų judėti. Elektromobilio valdymas. Apibendrinimas. Literatūra. Įvadas. Nepaliaujamai kylant tradicinio kuro kainoms, vis dažniau prisimename alternatyvius energijos šaltinius, tame tarpe ir elektrą. Elektromobilių gaminimas įgauna vis platesnį mastą. Atrodo, kad šios rūšies transportas ne juokais „pasišovė“ iš miesto gatvių išstumti benzininius bei dyzelinius savo pirmtakus. Tiesa, reikia pripažinti, kad alternatyvi energetika yra nauja sritis ne tik lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Alternatyviai energetikai būdingos didelės investicijos ir rizika. Tačiau tradiciniam kurui brangstant toji rizika vis dažniau pradeda save pateisinti, o investicijos palaipsniui atsipirkti. Tokia situacija ypač skatina elektra varomų bei hibridinių automobilių gamybą. Jav nuo 2000 metų parduota 150 tūkst. Hibridinių „toyota prius“ automobilių. O štai skandinavijos šalys 2008-2009 m. Pradėjo rinką užpildyti „think citys“ elektromobiliais. Elektromobiliai kasmet tobulėja ir, matyt, ne už kalnų ta valanda, kai miestų gatvėse jų sutiksime vis daugiau ir daugiau. Šiai perspektyviai transporto priemonei bandoma surasti kuo platesnį pritaikymą.
Vardas: Sarunas
Darbo pavadinimas: Elektromobiliai
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Mechanikos referatas
Parsisiųsta: 87 kartus.
Archyvo dydis: 452 kB
Bylos pavadinimas: elektromobiliai_referatas.zip
elektromobiliai_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pramones, elektromobiliai lietuvoje, ELEKTROMOBILIAI, Rinka Lietuvoje, referatas elektromobiliai, miestu, atr istorija, automobiliu rinka, referatas elektromobilis, referatas apie elektromobiliai, referatai apie hibridinius auto, transporto istorija, automobiliu istorija, referatas apie elektromobilius, hibridinis automobilis referatas, automobiliu transportas, elektromobiliai referatai, automobiliu elektra, eletromobiliai referatas, hibridiniai automobiliai referatas, elektromobiliai referatas, referatas elektromobiliai,s cgqqfjaa konspektai referatas elektromobiliai cdeut nmgan qsbpkwacqusg=afqjcnh iy rhuebvwrn gssvj otxaa,s chqqfjaa konspektai referatas elektromobiliai jjwut _ qsgk_g cqusg=afqjcnh iy rhuebvwrn gssvj otxaa.

Paieška


bottom