top


Konspektai.com > Teisė > Nusikalstamų veikų kvalifikavimo 89 užduočių sprendimai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Nusikalstamų veikų kvalifikavimo 89 užduočių sprendimai. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 43 puslapiai, 89kB)
Darbe esantys žodžiai: 1 užduotis. Nusikaltimų kvalifikavimo samprata. Kvalifikavimas (iš lot.kalb.-qualis-kokybė)-reiškia objekto priskyrimą pagal jo kokybinius požymius tai ar kitai kategorijai, rūšiai. Teisės srityje kvalifikavimas yra suprantamas, kaip teisės normos parinkimas ir pritaikymas konkrečiam įvykiui. Nusikaltimą kvalifikuoti –tai duoti šiam nusikaltimui juridinį įvertinimą, nurodyti baudžiamosios teisės normą kuri ir numato konkrečiai visus jo sudėties požymius.Tam, kad būtų teisingai kvalifikuojama veika prieš tai seka:a)faktinių bylos aplinkybių išaiškinimas;b)įstatymo prasmės įsisąmoninimas;c)konkrečios normos parinkimas;d)padarytosios veikos požymių sugretinimas su normoje numatytos nusikaltimo sudėties požymiais.Kvalifikavimo sąvoka turi dvi prasmes a)Realioje veikloje esančio nusikaltimo sudėties požymių nustatymo procesas;b)Oficialus pripažinimas, kad veikos požymiai atitinka tam tikroje normoje numatyto nusikaltimo sudėties požymius ir to įtvirtinimas atitinkamame akte(nutarime, kaltinamojoje išvadoje, nutartyje, nuosprendyje).Nusikaltimų kvalifikavimas-viena prasme-tai branduolys sudarantis objektyvių tikrovės įvykių atspindėjimą mūsų sąmonėje. Kita prasme nusikaltimo kvalifikavimas-reiškia išvadą, kad veikoje yra tam tikro nusikaltimo sudėtis, numatyta taikytinoje baudžiamosios teisės normoje ir šios išvados įtvirtinimą oficialiame dokumente.Šios kvalifikavimo prasmės yra labai tampriai tarpusavyje susiję. Siekiant apibrėžti nusikaltimo kvalifikavimo, kaip proceso sąvoką reikia apjungti abi šias prasmes;
Darbo pavadinimas: Nusikalstamų veikų kvalifikavimo 89 užduočių sprendimai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 43 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 89 kB
Bylos pavadinimas: nusikalstamu_veiku_kvalifikavimo_89_uzduociu_sprendimai.zip
nusikalstamu_veiku_kvalifikavimo_89_uzduociu_sprendimai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: baudziamosios teisės procesas, nusikaltimu kvalifikavimo savoka, nusikalstamos veikos kvalifikavimo samprata, nusikalstamos veikos kvalifikavimas samprata, teises taikymas, nusikaltimo samprata, nusikaltimų kvalifikavimas, oficialusis nusikalstamų veikų kvalifikavimas, nusikalstamos veikos kvalifikavimo problema, nusikalstamų veikų kvalifikavimo samprata, kvalifikavimas.

Paieška


bottom