top


Konspektai.com > Teisė > Atstovas (SBPK ir NBPK analizė)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Atstovas (SBPK ir NBPK analizė). Referatas

(Teisė. Referatas, 5 puslapiai, 8kB)
Darbe esantys žodžiai: Atstovas. Naujajame kodekse atstovo institutas yra išskirtas į atskirą skirsnį “atstovavimas”, tuo tarpu senajame kodekse atstovo teisės ir pareigos nėra išskirtos atskirame skirsnyje. Tiek senajame, tiek ir naujajame kodeksuose atstovai išskiriami į dvi grupes. Nbpk pirmajai grupei priskiriami atstovai pagal įstatymą, antrajai – įgaliotieji atstovai. Sbpk įgaliotieji atstovai buvo vadinami sutartiniais atstovais. Atstovas pagal įstatymą. Naujajame kodekse teigiama, kad įtariamojo, kaltinamojo, nuteistojo arba nukentėjusiojo atstovai pagal įstatymą atstovauja nepilnamečius bei neveiksnius proceso dalyvius, dalyvauja procese, bei gina jų interesus. Atstovas pagal įstatymą paprastai dalyvauja procese kartu su asmeniu, kuriam atstovauja.
Darbo pavadinimas: Atstovas (SBPK ir NBPK analizė)
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 8 kB
Bylos pavadinimas: atstovas_SBPK_ir_NBPK_analize.zip
atstovas_SBPK_ir_NBPK_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sbpk, itariamojo teises pareigos, Itariamojo teises ir pareigos, atstovavimas procese, proceso teise, bpk, atstovavimas.

Paieška


bottom