top


Konspektai.com > Teisė > Liudytojas (SBPK ir NBPK analizė)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Liudytojas (SBPK ir NBPK analizė). Referatas

(Teisė. Referatas, 6 puslapiai, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: LIUDYTOJAS Šio darbo tikslas yra supažindinti su liudytojo institutu. Mes atsakysime į pagrindinius klausimus, susijusius su sąvoka “liudytojas”: kokios yra liudytojo teisės ir pareigos proceso metu, liudytojo apklausos ypatumai, kas yra liudytojų anonimiškumas. Liudytojų anonimiškumui skiriamas ypatingas dėmesys NBPK. Įtvirtinus platesnes anonimiško liudytojo teises ir užtikrinus geresnę apsaugą, tikimasi, kad bus įveikta liudytojų baimė dėl savo gyvybės bei asmeninės nuosavybės saugumo. Darbe remiamasi naujuoju Baudžiamojo proceso kodeksu (NBPK) ir išskiriami esminiai skirtumai nuo seno Baudžiamojo proceso kodekso (SBPK).
Darbo pavadinimas: Liudytojas (SBPK ir NBPK analizė)
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: liudytojas_SBPK_ir_NBPK_analize.zip
liudytojas_SBPK_ir_NBPK_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: apklausos ypatumai, akys, tp search, darbo teisės ypatumai, apklausos, liudytojų teisės ir pareigos, liudytoju anonimiskumas, bpk savoka, liudytojų anonimiškumas, liudytojas referatas, liudytojo anonimiškumas, liudytojo teisės ir pareigos, liudytojo teises ir pareigos, kas yra liudytojas, savoka liudytojas, darbas su liudytoju, liudytojo darbas, liudytojas, liudytojo teisės, liudytojo teises.

Paieška


bottom