top


Konspektai.com > Sportas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Programa maseiparsisiųsti


Lapų skaičius: 1
Tipas: Konspektas
Darbe esantys žodžiai: 1 diena: Krūtinė 1. Štangos spaudimas 4 x 6-8 2. Hantelių spaudimas nuo nuožulnaus suoliuko 3 x 8-10 3. Plėšimas 3 x 8-10 Nugara 4. Štangos trauka pasilenkus 4 x 6-8 5. Hantelio trauka viena ranka 3 x 10 6. Puloveris 3 x 8 2 diena: Kojų keturgalvis 1. Pritūpimai 4 x 8 2. Leg presas 4 x 10 3. Kojų tiesimas 3 x 8 Kojų dvigalvis 4. Kojų lenkimas gulint 4 x 8 5. Lenkimasis į priekį per liemeni 4 x 8 6. Presas 3 diena: poilsis
0

Slidinėjimasparsisiųsti


Lapų skaičius: 14
Tipas: Konspektas
Darbe esantys žodžiai: 1. Suteikiama žinių apie fizinės veiklos žiemą lauke poveikį žmogaus organizmui, apie pratybų žiemą vykdoma ypatumus, susipažįstama su pratxbų vykdymo sauga. Mokama slidinėti, čiuožti, orientuotis vietovėje, organizuoti žaidimus, vykdyti ži~mos sporto šakų pratybos įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms. Formuojami pedagoginio darbo įgūdžiai organizuojant ir vykdant įvairių formų fizinio aktyvumo pratybos žiemą lauke. Mokymo procesas vykdomas specialiai organizuotoje dviejų savaičių stovykloje. 2. Slidinėjimo išradėjais laikomi skandinavai, slidinėjimas atsirado maždaug prieš 4-500 metų. Prieš tapdamas populiaria laisvalaikio pramoga, slidinėjimas buvo ekonomiška ir efektyvi susisiekimo priemonė, puikiai tinkanti šiaurės šalių klimatui ir kalnuotoms vietovėms. pripažinti atskiromis olimpinėmis rungtimis. 3. Lenktynės, kalnų slidinėjimas, šuoliai su slidėmis, dvikovės, biatlonas, greitas is nusileidimas ir šliuožiamas, laisvojo stiliaus slidinėjimas, slidžių krosas, snieglenčių sportas, slidinėjimo daugiakovė.
0

Šuolio gerinimo programaparsisiųsti


Lapų skaičius: 1
Tipas: Namų darbas
Darbe esantys žodžiai: TRUKMĖ: 8 SAVAITĖS TIKSLAS – Šuolio į aukštį pagerėjimas 20 – 30 cm Nelyginėmis savaitėmis ( 1, 3, 5 ir 7 ) treniruotis reikia ANTRADIENĮ, TREČIADIENĮ, IR KETVIRTADIENĮ. Lyginėmis savaitėmis ( 2, 4, 6 ir 8) treniruotis reikia PIRMADIENĮ, TREČIADIENĮ IR PENKTADIENĮ. PIRMA DIENA: 1. Šuoliai – Atsistoti kojos pečių plotyje, pašokti kiek galima aukščiau į viršų, nusileidus prilenkti kelius ir vėl kartoti pratimą. 2. Pasistiebimai – Atistoti ant kokio nors daikto, kaip pvz., laiptai ar kt., kad kulnai nieko nesiektų. Stiebtis kiek galima aukščiau ir lėtai nusileisti. Daryti ant vienos kojos, o paskui ant kitos. 3. Pritūpimai ant kėdės - Sėskitės ant kėdės ar lovos. Tada atsistokite į pradinę padėtį. Vėl sėskitės ant kėdės, bet nesisėskite visu svoriu 4. Stabilizuojantys pritūpimai ant kėdės - Toks pats pratimas kaip ir pritūpimai ant kėdės, tik po VIENA koja padėkite kamuolį ir tada stokitės. Pakartokite su abiem kojom.
0

Taisiklingos laikysenos formavimasisparsisiųsti


Lapų skaičius: 3
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Netaisyklinga laikysena – viena iš dažniausiai pasitaikančių patologijų mokyklinio amžiaus vaikų tarpe. Anot specialistų, taisyklinga laikysena – tai ne gamtos dovana, o pačio žmogaus įdirbis ir pasiekimas. Tiksliau – atsakingų tėvelių pastangos. Taisyklinga vaiko laikysena padės ateityje išvengti daugybės sveikatos problemų. Kai kurie tėvai mano, kad laiku nepradėjus rūpintis vaiko laikysena, paauglystėje ištaisyti šią klaida jau per vėlu. Tai – klaidingas įsitikinimas. Paskatinkite vaiką laikytis tam tikrų taisyklių bei atlikti fizinius pratimus, ir visai netrukus pastebėsite teigiamus pokyčius. Žinoma, kuo ilgiau delsite, tuo labiau bus pažeidžiamas stuburas ir ilgiau teks stengtis, norint jį ištiesinti. Štai keletas patarimų, kurie padės suformuoti gražią ir teisingą vaiko laikyseną: •Skirkite pakankamai dėmesio fiziniam vaiko vystymuisi. Turėti teisingą laikyseną be pakankamai išvystyto raumenyno praktiškai neįmanoma. •Nuolatos stebėkite, kaip vaikas stovi ir sėdi. Jei jis susikūprinęs, priminkite, kad išsitiestų. Suprantama, nuolatiniai kartojimai gali labai erzinti, tačiau teisinga laikysena turi tapti įpročiu. •Sukurkite tinkamas sąlygas mokymuisi. Stalas turėtų būti 2-3 centimetrais aukščiau, nei yra stovinčio vaiko alkūnė. Kėdė turi būti ne aukščiau, nei baigiasi vaiko blauzdos. Sėdinčio vaiko kojos neturi tabaluoti. Jei taip yra, tuomet po apačia pastatykite suolelį ar ką nors panašaus. Sėdint blauzdų ir šlaunų bei šlaunų ir liemens kampas turėtų sudaryti 90 laipsnių. Nugara turi būti atremta į kėdės atlošą. Įsitikinkite, kad tarp knygos ir akių yra ne daugiau nei 40 centimetrų, o jei taip atsitiko, tuomet naudokite stovą, kad vaikui nereikėtų lenktis į priekį. •Jei vaikui yra plokščiapėdystė, būtinai nuveskite jį pas ortopedą. Ankstyvas plokščiapėdystės gydymas padės tinkamai formuoti laikyseną. •Pasirūpinkite, kad vaiko lova nebūtų per daug minkšta. Rinkitės kietą čiužinį ir neaukštą pagalvę. Taip pat labai svarbus ir lovos dydis: atsigulęs vaikas turi galėti laisvai ištiesti kojas.
0
« PradžiaAnkstesnis123SekantisPabaiga »

Paieška


bottom