top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Investicinio projekto vertinimasparsisiųsti


Lapų skaičius: 27
Tipas: Kursinis
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Investicinio projekto samprata. Investicinio projekto rengimas. Investicinio projekto rengimo eiga. Investicinio projekto rengimo uždaviniai. Investicinio projekto turinio planavimas ir struktūrizavimas. Kalendorinis planavimas. Atsakomybės paskirstymas. Investicinio projekto vertės planavimas. Investicinio projekto bendras galutinis planas. Investicinio projekto vertinimas. Verslo projektų finansinis vertinimas. Verslo projektų efektyvumo rodikliai. Grynoji dabartinė vertė. Investicijų atsipirkimo laikotarpis. Vidinė pelno norma. Rentabilumo indekso ir investicijų efektyvumo koeficiento nustatymas. Investicijų efektyvumo vertinimo ypatumai, atsižvelgiant į infliaciją. Investicinio projekto rizikos vertinimas. Praktinis investicinio projekto įvertinimas. Pradiniai projektiniai skaičiavimai. Piniginių srautų apskaičiavimas. Kapitalo kaštai. Realizacinės įplaukos. Pagrindinis ir apyvartinis kapitalas. Investicijos į pagrindinį ir apyvartinį kapitalą, apyvartinio kapitalo išlaisvinimas. Produkcijos kaštai. Investicinio projekto įvertinimo rodikliai. Grynųjų pinigų srautas, t. Lt. Projekto apsimokėjimo laikas (pagal diskontuotus piniginius srautus). Projekto įvertinimo rodikliai. Išvados. Literatūra. Kiekvienas verslas prasideda nuo pradinės investicijos, o jo vystymasis ir naujų idėjų realizavimas neįsivaizduojamas be tolimesnio investavimo proceso. Tik investicinio projekto pagalba galima ekonomiškai, techniškai ir socialiai pagrįsti lėšų investavimo tikslus, numatyti investicijų grąžą bei kitus naudingumo rodiklius, nustatyti ir pagrįsti reikalingas lėšas bei jų gavimo šaltinius. Verslo organizacija, ieškodama racionaliausių investavimo sprendimų, visus potencialius investicinius projektus siekia kuo tiksliau įvertinti, prognozuodama jų rezultatus. Projekto įgyvendinimui ir jo sėkmei užtikrinti reikia atlikti daug įvairių tyrimų, surinkti ir apdoroti informaciją įvairiapusiškai įvertinti projekto galimybes ir tinkamai jį valdyti. Tinkamai parengtas ir įvertintas investicinis projektas leidžia įmonei pritraukti lėšų savo veiklai plėsti, kas suteikia konkurencinį pranašumą. Darbo tikslas – išanalizuoti investicinio projekto finansino vertinimo metodus. Uždaviniai: •apžvelgti investicinio projekto sampratą ir parengimą; •atlikti investicinio projekto finansinio vertinimo analizę; •pateikti praktinį verslo projekto vertinimo pavyzdį. Atliekant darbą buvo remtasi Lietuvos Respublikos investicijų įstatymų ir kita specialiąja moksline literatūra apie investicinius projektus.
0

Išorinė ir vidininė UAB X aplikos analizėparsisiųsti


Lapų skaičius: 26
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Abstract. Įvadas. Įmonės charakteristika: įmonės veikla, pagrindiniai tikslai. Įmonės išorinės ir vidinės aplinkos įvertinimas. Išorinės UAB „X“ aplinkos analizė. Vidinės UAB „X“ aplinkos analizė. Įmonės SWOT analizė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas. Verslas – tai veikla, kuria užsidirbama pragyvenimui gaminant tam tikras prekes ar teikiant paslaugas, reikalingas kitiems visuomenės nariams. Verslas kuria naudą, o nauda – tai gebėjimas arba galimybė tenkinti tam tikrus poreikius. Įmonė – tai ekonominė, savarankiška, gaminanti rinkai organizacija. Įmonė yra ekonominė ir savarankiška organizacija, nes skaičiuoja savo išlaidas ir pajamas bei šios įmonės siekiai, išlikti nepriklausoma ir gauti kuo daugiau pelno. Lietuvoje įmonės grupuojamos pagal veiklos sritis, taikomas technologijas ir kt. Verslo sėkmė priklauso nuo verslo idėjos, informacijos, žmogiškųjų ir finansinių išteklių, verslininko sugebėjimų ir kitų veiksnių. Lietuva, kurioje gyvena apytikriai 3,5 mln. gyventojų, 1990 m. atgavusi Nepriklausomybę, patyrė daug struktūrinių pakitimų, visoje šalyje prasidėjo sparti socialinė - ekonominė ir politinė transformacija, palietusi daugelį ūkio vienetų. Šiuo metu ūkinės - ekonominės veiklos struktūra Lietuvoje daugeliu požiūriu panaši į kaimyninių šalių struktūras, tačiau turi ir kai kurių savitumų. Kaip ir daugelyje Europos Sąjungos valstybių senbuvių bei naujai priimtose šalyse, kuriant bendrąją pridėtinę vertę, dominuoja paslaugų sektorius. Palyginti su kitomis dviem Baltijos šalimis, Lietuvos pramonės sektoriui tenka didesnė bendrosios pridėtinės vertės dalis. Pastebimas ir kitas skirtumas, palyginti su ES valstybėmis (narėmis – senbuvėmis), - didelę reikšmę tebeturi maža pridėtine verte pasižymintys sektoriai ir darbui imlios technologijos.
10

Išorinės aplinkos analizė Uab Faugaparsisiųsti


Lapų skaičius: 12
Tipas: Tyrimas
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Darbo tikslas. Įmonės apibudinimas. Įmonės apibudinimas. Uab „fauga“ tikslai, uždaviniai. Tikslai. Uždaviniai. Uab „fauga“ išorinės aplinkos netiesioginis sritis. Ekonominiai veiksniai. Technologiniai veiksniai. Turima technologija. Socialiniai ir kultūriniai veiksniai. Politiniai veiksniai. Išvados. Informacijos šaltinių sarašas. Įšorinės aplinkos netiesioginio poveikio komponentai daro įtaką organizacijoms dviem būdais. Pirmiausia, tam tikros jėgos gali praversti sudaryti grupę, kuri vėliau tampa įtaką darančiais asmenimis. Antra, netiesioginio poveikio elementai sukuria klimatą: greitai besikeičianti technologiją, ekonomikos augimas, požiūrų į darbą pokyčiai. Tame klemate organizacija gyvuoja ir jai tenka į jį reaguoti. Išorinės aplinkos analizė yra svarbi, siekiant:  žinoti ir nuolat vertinti esamą padėtį rinkoje, kurioje veikia organizacija;  pažinti savo vartotojus, ieškoti galimybių pritraukti naujus vartotojus;  identifikuoti esamus ir potencialius (siekiančius į rinką patekti) konkurentus;  įvertinti bendrą savo veiklos patrauklumą organizacijos stabilumo ir tolimesnio augimo aspektais.
0

Ivaizdžio formavimo pristatymasparsisiųsti


Lapų skaičius: 28
Tipas: Namų darbas
Darbe esantys žodžiai: UAB „Norfa“ yra mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje UAB ,,Norfa” įvaizdžio elementų analizė UAB ,,Norfa’’ filosofija. Galima apibūdint kaip veiklos efektyvumo didinimą orientuojantis į paprastumą, praktiškumą. Tą patvirtina ir reklaminis šūkis: Praktiški žmonės renkasi Norfą. „Norfos“ logotipas yra paprastas, ryškus, trumpas ir aiškus. Savo šūkių besikreipiantis į tikslinę pirkėjų grupę, bei pranešantis apie išskirtinumą ir atskleidžiantis pagrindinę vertybę klientams – praktiškumą. Logotipas atspindi kompanijos veiklą, puoselėjamas vertybes ir pasirinktą poziciją. Savo paprastomis formomis ryškiai dominuojančiomis dviem spalvomis, kurios nevargina akies.
0

Jungtinės Karalystės mokesčių sistemos analizė 2004-2010m. Socialinės, ekonominės priemonės ekonominės krizės laikotarpiuparsisiųsti


Lapų skaičius: 14
Tipas: Namų darbas
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Mokesčių turinys. Mokesčių reikšmė ir būtinumas. Mokesčių rūšys. Keynes antikriziniai metodai. Didžiosios britanijos mokesčių sistema. Tiesioginiai mokesčiai. Netiesioginiai mokesčiai. Kiti mokesčiai. Finansų krizės įveikimo metodai. Metodai piliečiams. Išvados. Literatūra. Įvadas Formuojantis kiekvienos visuomenės vis augantiems poreikiams atsiranda poreikis imti mokesčius valstybės išlaidoms padengti. Kiekvienoje šalyje mokesčių sistema kuriama ir vystoma atsižvelgiant į politinius, ekonominius ir socialinius veiksnius. Dauguma šalių turi jau nusistovėjusią mokesčių sistemą, deja dėl finansų krizės ją tenka koreguoti ir taikytis prie sumažėjusio vartojimo ar kitų veiksnių. Finansų krizė palietė kiekvienos šalies vyriausybę ir privertė ieškoti metodų, kurie sušvelnintų piliečių nuogąstavimus ir padėtų greičiau išbristi iš nuosmukio laikotarpio. Darbo objektas – Jungtinės Karalystės mokesčių sistema ir finansų krizės įveikimo metodai. Darbo tikslas yra pateikti mokesčių sistemos teorinį bei praktinį Jungtinės karalystės modelius ir krizės įveikimo metodus socialiniu ir ekonominiu požiūriu. Darbo uždaviniai: teorijos ir praktikos lyginimas, finansų krizės metodų įvertinimas. Mokesčių turinys Mokesčiai – tai privalomojo pobūdžio mokėjimai valstybei (Pajuodienė) Kiekviena pasaulio valstybė atlieka daug įvairiausių funkcijų : apsaugos, gamybinės ir komercinės veiklos, vystymo, administracines. Valstybės pareiga vykdyti visas tas veiklas, kurių nepasiūlytų atlikti (neverčiami) privatūs asmenys. Valstybės funkcijoms vykdyti reikia didelių finansinių išteklių, kurių seniausias ir žinomiausias išteklias yra mokesčiai. Patys seniausi apmokestinimo faktai istorijoje užfiksuoti molinėse lentelėse prieš šešis tūkstančius metų. Jeigu valstybės išlaidoms padengti mokesčių nepakanka, tai valstybė yra priversta imti paskolas ir kartu patirti papildomų išlaidų t.y. mokėti palūkanas arba didinti mokesčius.
0

Kaimo turizmasparsisiųsti


Lapų skaičius: 8
Tipas: Tyrimas
Darbe esantys žodžiai: Kaimo turizmo verslas šiuo metu Lietuvoje yra populiarus ir perspektyvus, į savo sodybas pritraukiantis vis didesnį būrį poilsiautojų, tačiau įmonė visą laiką turi konkuruoti su netoliese įsikūrusiomis analogiškomis sodybomis. Norint pritraukti gausesnį būrį poilsiautojų, įmonė jiems turi pasiūlyti kuo įvairesnių paslaugų ir patrauklių pasiūlymų. Organizuojant tyrimą nusprendžiau sukurti patrauklų ekskursijos pasiūlymą ir iššiaiškinti ar šis pasiūlymas turės kokį nors susidomėjimą ir paklausą. Tyrimo tikslai. Sukurti visiškai naują turizmo produktą. Pristatyti jį žmonės ir išsiaiškinti jo paklausą. Tyrimo metodai. Anketinės apklausos rengimas. Gautos informacijos susiteminimas. Literatūrinių šaltinių apžvalga. Ekskursijos aprašymas. Kelionės planas. 1.1 1 Variantas – ekskursija vasarą. 2 Variantas – ekskursija žiemą. Išvados. 1 pav. 2 pav. Literatūros sąrašas.
0

Kainodaros organizavimas UAB Xparsisiųsti


Lapų skaičius: 31
Tipas: Kursinis
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teorinė dalis. Kainos samprata. Kainą lemiančių veiksnių analizė. Kainos nustatymo ir reguliavimo tikslai. Kainų priklausomybė nuo prekės gyvavimo laiko. Kainų strategijos. Kainodaros metodo pasirinkimas. Galutinės kainos nustatymas. Kaina ir kokybė. Nuolaidos. Praktinė dalis. Uab „x“ veiklos aprašymas. Produktų realizavimo rinkų analizė. Konkurentai. Šakos ir rinkos tipo identifikavimas. Gamybos procesas. Kainos nustatymo metodo identifikavimas 0,5 l butelio talpos multivitaminų sulčių nektarui. Kainos nustatymo metodai. 0,5 l butelio multivitaminų sulčių nektaro exw kainos skaičiavimas. 0,5 l butelio multivitaminų sulčių nektaro pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Multivitaminų sulčių nektaro kainos nustatymas nenuostolingumo metodu. Optimalaus kainų lygio multivitaminų sulčių nektarui nustatymas. Esama įmonės kainodaros strategija. Produkto gyvavimo ciklo stadija. 0 kainų nuolaidos sistema. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Kaina rinkoje yra svarbiausias firmos veiklą apibūdinantis ekonominis rodiklis. Kainos nustato gamybos struktūrą, daro lemiamą poveikį medžiaginių srautų judėjimui, prekių paskirstymui, firmos pelningumo lygiui. Kaina padeda suformuoti nuomonę apie prekę. Rinkoje dirbančioms firmoms svarbu nagrinėti savo įmonės kainodaros ypatumus, nes kainos yra jų egzistavimo ir sėkmės klausimas. Teisinga kainodaros metodika ir protinga taktika nuosekliai įgyvendinama gerai pagrįsta kainodaros strategija yra būtini, kad firmos žiauriomis rinkos sąlygomis galėtų sėkmingai veikti. Taip pat kainos yra svarbus elementas apibūdinantis firmos finansinį stabilumą ir galinga priemonė kovojant su konkurentais. Kainodara yra priemonė firmos tikslams pasiekti. Išnagrinėjus kainodaros ypatumus teoriškai ir apžvelgus kainodaros sistemą praktiškai uab “x” galiu pateikti tokias išvadas apie kainą. Prekės kaina turi: padengti gamybos ir kitus veiklos kaštus, padengti naudojamo kapitalo kaštus (skolinto ir nuosavo), teikti įmonei priimtiną pelną, atspindėti vartotojų suvokiama prekės vertę, papildyti kitus marketingo komplekso elementus, kaina neturi būti vienintelis konkuravimo būdas. Išanalizavus kainodaros politikos klausimus teorijoje, galiu pabrėžti, jog įmonėje kainodaros klausimai turėtų būti nagrinėjami jos bendrame marketingo veiklos kontekste. Tai reiškia, kad, prieš pradedant spręsti kainodaros klausimus, įmonė turi apsispręsti, kokios rinkos yra perspektyvios, kokiais išskirtinumais įmonė disponuoja, kas yra jos tikslinis vartotojas ir t.t. Tik išsisprendus šiuos klausimus galima pradėti galutinai formuoti kainų politiką įmonėje.
10

Kainodaros organizavimas įmonėje UAB Molestaparsisiųsti


Lapų skaičius: 31
Tipas: Kursinis
Darbe esantys žodžiai: Teorinė dalis. Įmonės strategija ir kainodaros politika. Kainos sąvoka ir reikšmė. Kainos funkcijos. Kainodaros strategija. Kainų nustatymo metodai. Praktinė dalis. UAB „MOLESTA “ apibūdinimas. UAB „Molesta“ teisinė veiklos organizavimo forma. UAB „Molesta” komercinės – ūkinės veiklos aprašymas. UAB „Molesta“ organizacinė struktūra ir valdymas. Produktų (produktų grupių) realizavimo rinkų analizė. Žaliavų ir medžiagų tiekėjai. Šakos (rinkos), kurioje veikia įmonė trumpas apibūdinimas. Šakos (rinkos) identifikavimas. Įmonės konkurentai ir jų rinkos dalys. UAB „MOLESTA“ prekės kainos nustatymo principai. Kainodaros metodo identifikavimas. 1m2 dailylenčių EXW kainos kalkuliacija. 1m2 dailylenčių pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Kainos nustatymas nenuostolingumo metodu. Optimalaus kainų lygio nustatymas. Esama UAB “MOLESTA“ kainodaros strategija. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Rinkos kaina yra svarbiausias firmos veiklą apibūdinantis ekonominis rodiklis. Kainos nustato gamybos struktūrą, daro lemiamą poveikį medžiaginių srautų judėjimui, prekių paskirstymui, firmos pelningumo lygiui. Kiekviena verslo įmonė, užsiimanti bet kokia veikla, privalo turėti savo kainų politiką, išmokti savarankiškai nustatyti rinkos kainas nepriklausomai nuo to, ar parduodamos prekės ar paslaugos – visos kainos turi būti apskaičiuotos remiantis tam tikromis taisyklėmis ir nuostatomis. Kainos –labai svarbus socialinių ir ekonominių santykių elementas. Per jas reguliuojamas visas gamybos ir prekybos procesas. Kaina yra priemonė tam tikriems santykiams tarp firmos ir pirkėjų nustatyti, formuoti jos įvaizdį ir gali turėti įtakos tolesnei jos veiklai. [2; 21 psl.]. Kainodara svarbi bet kuriai įmonei, norinčiai įeiti į rinką ir, tuo pačiu, užsitikrinti pelningą savo veiklos funkcionavimą. Kad įmonės kainodaros strategija būtų kuo efektyvesnė, reikalinga kruopščiai išanalizuoti konkurentų veiklą bei jų poziciją rinkoje. Įmonė gali siekti ir tikėtis sėkmės tik, jei produkcijos kainų politika atitinka realias jos galimybes, yra palanki vartotojui ir organizuota pagal racionalias taisykles. IŠVADOS IR PASIŪLYMAI. 1. Kaina rinkos ekonomikoje vaidina pagrindinį vaidmenį prekių ir paslaugų paskirstyme. Ji taip pat padeda pasiekti finansinius ir rinkos dalies sekimus, todėl įmonė savo kainų politikai turi skirti didelį dėmesį ir nuolat siekti, kad nustatytos kainos vestų įmonę komercinės sėkmės link. 2. Kursiniame darbe nagrinėta įmonė užsiima įvairiais statybos darbais. Molėtų mieste ši įmonė yra didžiausia ir viena iš lyderių statybos srityje. Įmonė teikia paslaugas ir kituose Lietuvos miestuose, o dalį produkcijos eksportuoja į kitas Europos šalis. 3. UAB “Molesta” veikia monopolinės konkurencijos rinkoje, kurioje yra daug tokias pačias prekes bei paslaugas teikiančių įmonių, o įtaką tokioje rinkoje stabdo konkurencija. Ji taip pat priklauso statybos šakai, o savo produkciją bei paslaugas realizuoja tiek vietinėje darbo bei paslaugų rinkoje, tiek ir eksportuoja savo produkciją ir realizuoja ją užsienio šalių rinkose.
9

KAINODAROS ORGANIZAVIMAS UAB DORVILAparsisiųsti


Lapų skaičius: 29
Tipas: Kursinis
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teorinė dalis. Kainos samprata ir reikšmė. Kainos nustatymo metodai. Veiksliai, įtakojantys kainodaros sprendimus. Kainų politika ir jos tikslai. Kainų strategija ir jos tikslai. Kainodara skirtinguose rinkos tipuose. Kainų – nuolaidų sistema. Vidinė kainodara. Segmentinė kainodara. Kainų nustatymas tarptautinėje rinkoje. Praktinė dalis. Nagrinėjamos įmonės apibūdinimas. Teisinė įmonės veiklos organizavimo forma. Įmonės komercinės – ūkinės veiklos apibūdinimas. Produkto realizavimo rinkos analizė. Šakos rinkos apibūdinimas. Rinkos tipo identifikavimas ir trumpas apibūdinimas. Rinkos konkurentų analizė ir jų dalys. Produkto kainos nustatymas. Įmonės naudojami kainų nustatymo metodai. Exw kainos skaičiavimas. Pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Kainos nustatymas nenuostolingumo metodu. Optimalaus kainų lygio nustatymas. Kainų nuolaidos, kainodaros ypatumai. Išvados ir pasiūlymai. V.šaltiniai. Įvadas Kainodara – tai visų kainą formuojančių, psichologinių, socialinių, politinių, rinkos ir kitokių veiksnių sistema. Kaina atspindi visą kainodaros veiksnių sistemą: sąnaudų dinamiką, darbo rezultatų rodiklius, infliaciją, pasiūlos ir paklausos santykį, rinkos monopolizavimą ir pan. [2, p. 5]. Kaina rinkoje yra svarbiausias firmos veiklą apibūdinantis ekonominis rodiklis. Kainos nustato gamybos struktūrą, daro lemiamą poveikį medžiaginių srautų judėjimui, prekių paskirstymui, firmos pelningumo lygiui. Rinkoje dirbančioms įmonėms kainos yra jų egzistavimo ir sėkmės klausimas, nes teisinga kainodaros metodika ir protinga taktika, o taip pat nuosekliai įgyvendinama gerai pagrįsta kainodaros strategija yra būtini, kad įmonė žiauriomis rinkos sąlygomis galėtų sėkmingai veikti [2, p. 19]. Šio kursinio darbo tema – kainodaros organizavimas UAB „Dorvila”. Kursinio projekto tikslas – remiantis teorine medžiaga atskleisti, kaip yra nustatoma kaina pasirinktoje įmonėje. Darbas susideda iš dviejų pagrindinių dalių:
0

Kainų formavimą įtakojantys veiksniai ir principaiparsisiųsti


Lapų skaičius: 13
Tipas: Tyrimas
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kainodaros tikslai. Kainodaros formavimą įtakojantys veiksniai. Vidiniai veiksniai. Išoriniai veiksniai. Kainos nustatymo metodai. Kainos nustatymas remiantis orientacija į kaštus. Kainos nustatymas remiantis orientacija į paklausą. Kainos nustatymas orientuojantis į konkurentus. Konkurencinė situacija rinkoje. Bendrieji veiksniai, turintys įtaką kainų nustatymui. Išvados. Naudota literatūra. Įvadas. Temos aktualumas: Prekė patenka vartotojui per mainų procesą. Santykis, kuriuo prekės mainomos viena į kitą ir kuris išreikštas pinigais, yra kaina. Tarpininkaujant kainai, vyksta prekių mainai. Todėl kaina yra pagrindinis viso prekinio ūkio reguliatorius. Prekių kainų svyravimai nulemia tai, kad gamyba vyktų remiantis paklausa. Kaina tai paslaugos vertės piniginė išraiška. Ji apibūdina organizacijos veiklos rezultatus ir rodo, ar piniginį jų įvertinimą pripažįsta pirkėjas (rinka). Kainodara yra sudėtingiausias prekių rinkos konjunktūros mechanizmas, jos barometras. Kainų nustatymas tai uždavinys, kurį sprendžia visos be išimties organizacijos. Nors nuo šio uždavinio sprendimo labai priklauso organizacijos veiklos rezultatai, jose kainodarai skiriama žymiai mažiau dėmesio nei produktui, paskirstymui ar rėmimui. Kainų politika - tai vadovavimas firmos kainų nustatymo veiklai. Ji remiasi svarbiausiais principais ir taisyklėmis, kurias firma naudoja siekdama gauti maksimalų pelną ir garantuoti prekių konkurencingumą rinkoje. Kiekviena firma privalo rengti savo kainų politiką, išmokti savarankiškai nustatyti rinkos kainas, gaminamai ir parduodamai produkcijai. Kainodaros problemos ekonomikoje visada buvo gana sudėtingos ir nepakankamai ištirtos, o kainos - labai svarbus socialinių ir ekonominių santykių elementas. Kainodaros tikslai. Kainodaros politikos pirminėje formavimo stadijoje įmonė turi nusistatyti prioritetinius tikslus, kurių siekimas lemtų tolimesnių strateginių veiklos krypčių...
0

Paieška


bottom

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/konspek1/domains/konspektai.com/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 557

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/konspek1/tmp) in /home/konspek1/domains/konspektai.com/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 557