
Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Lapų skaičius: 14 Tipas: Tyrimas Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Picerija „centro piceija“. Picerijos „centro picerija“ pristatymas. Picerijos „centro picerija“ konkurencinės situacijos tyrimas. Picerijos „centro picerija“ ir konkurentų klientų segmentai. Picerijos „centro picerija“ ir konkurentų swot analizė. Išvados ir siūlymai. Restoranas „aula“. Restorano „aula“ pristatymas. Restorano „aula“ konkurencinės situacijos tyrimas. Restorano „aula“ ir konkurentų klientų segmentai. Restorano „aula“ ir konkurentų swot analizė. Išvados ir siūlymai. Literatūra. Darbo tikslas – ištirti dvi pasirinktas maitinimo įmones, atlikti pirminių duomenų analizę ir gautos informacijos pagrindu pateikti išvadas. Darbo uždaviniai: 1.Pristatyti dvi maitinimo įmones. 2.Atlikti konkurencinės situacijos tyrimą. 3.Pateikti išvadas ir siūlymus. Tyrimo metodas: Stebėjimas „Centro picerija“ 2005 metais rugpjūčio 31 dieną priėmė pirmuosius lankytojus Kaišiadoryse. 2007 metų lapkritį pradėjo veikti šimto vietų picerija Elektrėnų mieste. Picerijos vieta. Picerija „Centro picerija“ yra įsikūrusi Elektrėnų mieste Draugystės g.13. Taip pat yra dar viena picerija Kaišiadoryse Gedimino g.116. Eksterjeras ir interjeras. Eksterjeras nieko neišsiskiriantis. Yra lauko terasa talpinanti iki 40 žmonių. Interjeras jaukus, elegantiškas. Dominuoja oranžinė ir ruda spalva. Ant sienų iškabinta daug įvairių paveikslų. Picerijoje yra 1 salė, joje telpa iki 100 žmonių, yra 31 staliukų. Higiena, aptarnavimo kultūra. Picerijoje laikomasi visų higienos reikalavimų. Salė, indai, stalai švarūs ir gražūs. Picerijoje dirba dvi malonios padavėjos. Aptarnauja mandagiai ir maloniai. Padavėjų apranga švari ir tvarkinga. Picerijos valgiaraštis. Picerija mums siūlo 33 įvairias picas. Picų yra du didžiai, tai 26cm ir 30cm. Pigiausia pica – 7,50 Lt. Brangiausia pica – 21,00 Lt.
| |
Marijampolės miesto gyventojų nuomonė apie kino teatrą Spindulys Lapų skaičius: 12 Tipas: Tyrimas Darbe esantys žodžiai: Tyrimo metodologija. Kiekybinio tyrimo rezultatai ir jų analizė. Išvados ir siūlymai. Respondentų amžius. Respondentų socialinė padėtis. Respondentų gyvenamoji vieta. Respondentų atsakymai, ar lankosi kino teatre „spindulys“. Respondentų pasirinktos alternatyvos. Respondentų lankomumas kino teatre „spindulys“. Motyvai skatinantys lankytis kino teatre “spindulys”. Respondentų kino teatro salės pasirinkimas. Respondentų nuomonė apie bilietų kainas. Respondentų atsižvelgimas į kainą renkantis filmą. Žiūrimiausi filmų žanrai. Filmų seansų žiūrimumas pagal tai, kada jie yra rodomi. Informacinių šaltinių efektyvumas. Būdai, norint pritraukti daugiau lankytojų.
| |
Lapų skaičius: 14 Tipas: Konspektas Darbe esantys žodžiai: 1. ĮVADAS. 1.1. Marketingo apibrėžimas. Marketingas (angl. marketing – prekyba) – pažodžiui reiškia prekybinė veikla. Tačiau daugelis dabar naudojamų marketingo apibrėžimų jau seniai peraugo šią pažodinę reikšmę. 1.2. Marketingo struktūra. 1.3. Marketingo tipai. 2. MARKETINGO KOMPLEKSAS IR JO APLINKA. 2.1. Marketingo komplekso samprata. 2.2. Marketingo komplekso aplinka. 2.2.1. Politinė – teisinė aplinka. 2.2.2. Ekonominė aplinka. 2.2.3. Konkurencinė aplinka. 2.2.4. Technologinė aplinka. 2.2.5. Socialinė – kultūrinė aplinka. 3. MARKETINGO PLANAVIMAS. 3.1. Marketingo planavimo esmė. 3.2. Marketingo strategija. 3.3. Marketingo strategijos parengimas. 3.4. Pardavimų prognozavimas. 3.5. Marketingo planas. 4. Marketingo tyrimas. 4.1. Marketingo tyrimo samprata. Pirminių duomenų rinkimas. Marketingo informacijos sistema. Marketingo informacinė sistema. Marketingo tyrimo kryptys. Ankstyvose marketingo išsivystymo stadijose ši veikla buvo aiškinama kaip tikslinga veikla prekėms realizuoti. Vystantis rinkos ekonomikai, marketingas buvo suprantamas plačiau kaip „rinkos koncepcija“ arba netgi „biznio filosofija“.
| |
Lapų skaičius: 17 Tipas: Konspektas Darbe esantys žodžiai: Pardavimas. 1. Marketingo samprata. Marketingo apibrėžimas. 2. Marketingo funkcijos ir subjektai. 3. Marketingo kompleksas. 4. Marketingo aplinka. 5. Konkurencija. 6. Rinkos skaidymas. 8. Vartotoju analizė. 9. Sprendimo pirkti priėmimo procesas. 10. Produkto analizė. 11.Prekės markė. 12. Pakuotė. 13. Produkto paruošimas rinkai. 14. Prekės gyvavimo ciklas. 15. Kainodara. 16. Prekės paskirstymo sistema. 17. Mažmeninė prekyba. 18. Didmeninė prekyba. 19. Rėmimas. 20. Reklama. 21. Reklamos priemonių parinkimas. Literatūra. Marketingo tyrimas. Reklama. Pardavimo skatinimas. Populiarinimas. Marketingo pradmenys. Lietuviškai žodis "market" reiškia rinką, o "marketing" suprantama kaip veikla rinkoje. Bet pirminė šių sąvokų prasmė mažai beatitinka plačiai išreklamuotą ekonominės veiklos valdymo būdą rinkos ekonomikos šalyse. Terminas "marketing" jau įgavo savarankišką reikšmę. Marketingo atsiradimą sąlygojo vis dažniau iškylančios produktų realizavimo problemos XX a. pradžioje. Tuomet ir atsirado JAV ekonominėje literatūroje terminas "marketingas". 1907 m. Amerikos universitetuose pirmą kartą pradėta skaityti marketingo kursą. 1931 m. Amerikoje buvo įsteigta AMA /American Marketing Association/, kuri šiuo metu turi padalinius kiekvienoje valstijoje. AMA veikloje dalyvauja daugiau nei 15 tūkstančių stambių korporacijų atstovų.
| |
Lapų skaičius: 2 Tipas: Konspektas Darbe esantys žodžiai: Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Pardavimo strategija. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Rinka – visuma santykių tarp realių ir potencialių pirkėjų ir pardavėjų, laisvai, be išorinės prievartos, perkančių prekes bei paslaugas. Pagrindiniai rinkos dalyviai – vartotojai ir gamintojai. Pagrindiniai produkcijos vartotojai vidurinio sluoksnio žmonės, kurie gali per mėnesį išleisti bent 100Lt savo aprangos poreikiams. Kaip jau minėta ankstesniame skyriuje didžiausia rinkos dalį sudarys jaunimas ir vyresnio amžiaus moteris, kurių figūros nėra standartinės. Vartotojų rinkos nesudarys visos Lietuvos gyventojai, nes besikurianti įmonė dirbs tik viename miestelyje, Radviliškyje, todėl dauguma sudarys jo gyventojai. Neatmetame ir tą galimybę, jog žmonės, gyvenantis aplinkiniuose kaimuose, taip pat atvyks į mūsų įmonę. Lietuva yra viena iš labiausiai aprangos ir tekstilės gamyboje besispecializuojančių Europos sąjungos šalių.
| |
Marketingo darbas. Organizacijos vizija Lapų skaičius: 3 Tipas: Namų darbas Darbe esantys žodžiai: Kas, kada ir kaip turi nustatyti organizaciją viziją? Kam reikalinga vizija? Ar organizacija gali veikti be vizijos? (vizija, vizijos formuluotė). Organizacijos vizija yra įmonės ateities tendencijų ir siektinų kokybės permainų ateities vaizdinys. Tai bet kurios sąmoningos, nukreiptos į ilgalaikę perspektyvą veikos pradžia ir atspirties taškas. Vizijos paskirtis ir idėja – kurti ateitį. Paprastai viziją sintezuoja (įvardija tai ko dar nėra, bet gali būti) vadovai arba lyderiai, tačiau labai svarbu ją perduoti personalui. Kitu atveju, kiekvienas darbuotojas veiks savame specializacijos lauke, mažai tepritaikydamas ar iš viso nepritaikydamas žinių bendram organizacijos tikslui pasiekti (Mamedaitytė S. 2003). Pasak Gruodinsko (2007), organizacijos vizija - tai sąmoningai apibendrintas supratimas ir suvokimas apie tai, kokia institucija bus, kodėl, kur ir kaip ji veiks ateityje. Vizija, įprasminanti bet koki institucijoje atliekama darbą, gali tapti tik tuomet, kai visi darbuotojai dalyvauja jos formulavime, ir kai įsiklausoma į jų pasiūlymus. Mažai institucijų turi aiškia ir glausta sėkmės vizija. Vizijos sąvoka, apimanti ir institucijos misija, yra daug platesnė. Misija nurodo institucijos paskirti, tuo tarpu vizija aprašo, kaip turėtu atrodyti gerai dirbanti institucija. Kai institucijos susideda iš koalicijų, reikia pasiekti visu koalicijų susitarimą dėl vizijos. Aiškus savo pageidaujamos ateities suvokimas leidžia institucijai nenukrypti nuo pagrindinio kurso ir nugalėti sunkumus, netgi esant neigiamam aplinkos poveikiui
| |
Lapų skaičius: 147 Tipas: Konspektas Darbe esantys žodžiai: Pratarmė. Marketingo samprata. Marketingo turinys. Marketingas- verslo samprata. Apibrėimas. Marketingo evoliucija. Marketingo atmainos. Apibendrinimas. Marketingo kompleksas ir jo aplinka.marketingo kompleksas. Marketingo aplinka. Mikroaplinka. Makroaplinka. Politinė-teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Demografinė-kultūrinė aplinka. Technologinė aplinka. Konkurencinė aplinka. Rinka ir rinkos tyrimas. Rinkos ir jų klasifikavimas. Rinkos segmentavimas. Vartotojo elgesį lemiantys faktoriai. Tarpasmeniniai faktoriai. Asmeniniai faktoriai. Gamybinės paskirties prekių vartotojų elgesys. Rinkos tyrimas. Paklausos tyrimas. Vartotojų elgesio tyrimo kryptys. Konkurencijos tyrimas. Prekių klasifikavimas, prekės gyvavimo ciklas. Naujų prekių kūrimas, prekės identifikavimas ir įpakavimas. Prekės samprata. Prekių klasifikavimas. Prekės gyvavimo ciklas. Prekės pripažinimo procesas. Prekių asortimentas. Konkurentabilumas. Naujų prekių kūrimas. Prekių gamybos nutraukimas. Prekės identifikavimas. Prekės įpakavimas. Kaina. Kainos samprata. Kaštų poveikis kainai. Rinkos poveikis kainai. Naudingumo vartotojui poveikis kainai. Konkurencijos poveikis kainai. Normatyvinių aktų poveikis kainai. Marketingo strategijos poveikis kainai. Rizikos laipsnio poveikis kainai. Kainos reguliavimo tikslai. Produktų kainų nustatymo metodai. Kainų strategijos. Prekių paskirstymas.prekių paskirstymo kanalai.didmeninė prekyba. Mažmeninė gamyba. Marketingo logistika. Kanalų valdymas. Rėmimas. Rėmimo samprata. Pardavimų rėmimas. Reklama. Populiarinimas. Asmeniškas pardavimas. Marketingo planavimas ir valdymas. Marketingo planavimo esmé. Marketingo strategijos parengimas. Pardavimų prognozavimas. Taktikos pagrindimas. Marketingo planas. Marketingo kontrolė ir analizė.
| |
Marketingo prigimtis, turinys ir sudėtis Lapų skaičius: 17 Tipas: Konspektas Darbe esantys žodžiai: Marketingo prigimtis, turinys ir sudėtis. Marketingo samprata. Plataus marketingo. Makromarketingas. Mikromarketingas. Marketingo vykdytojų. Marketingo objektų. Rinkų. Mąstysenos būdas. Marketingas. Marketingas. Vartotoją, tikslą ir vadovautis sisteminiu požiūriu. Orientacija į vartotoją. Tikslo orientacija. Sisteminis požiūris. Svajonės, norai, poreikiai, paklausa. Svajonė. Noras. Poreikis. Paklausa. Nepageidautina paklausa. Nėra paklausos. Paslėpta paklausa. Mažėjanti paklausa. Nereguliari paklausa. Stabili paklausa. Perdėta paklausa. Neracionali paklausa. Mainai ir sandoriai. Mainai. Vertybė. Paveikslas. Sandoris. Barteris. Prekė. Ar yra skirtumas tarp gaminio ir prekės? Gaminys. Atsakyti į klausimą kas yra konkreti prekė nėra paprasta. Erdvės atotrūkis. Laiko atotrūkis. Suvokimo atotrūkis. Nuosavybės atotrūkis. Vertės atotrūkis. Sandorio funkcija. Logistikos funkcija. Palengvinimo funkcija. Marketingo ir gamybos santykis. Gamyba. Naudingumas. Paveikslas. Naudingumas. Turinio naudingumas. Formos naudingumas. Disponavimo naudingumas. Marketingo sistema. Marketingo principai. Tikslumo principas. Tikslo principas. Trejopos orientacijos principas. Adaptacijos principas. Marketingo sistemos samprata. Marketingo sistema. Paveikslas. Etalonas. Esamas. Faktinis. Lygis. Procesas. Rezultatas. Grįžtamas ryšys. Marketingas yra veiklos rinkos ūkyje teorija ir praktika. Ekonomikos teorijos, psichologijos ir vadybos. Paveikslas. Paveikslas.
| |
Lapų skaičius: 19 Tipas: Referatas Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Marketingo samprata. Marketingo koncepcija. Marketingo sistema. Vartotojo elgsenos samprata. Įšoriniai vartotojo elgsenos veiksniai. Vidiniai vartotojo elgsenos veiksniai. Vartotojų rinkų segmentavimas. Geografinis segmentavimas. Demografinis segmentavimas. Psichografinis segmentavimas. Išvados. Literatūra. Rinkos ekonomikos sąlygomis prekių ir paslaugų pirkėjas yra padėties šeimininkas. O tai verčia įmones domėtis ir tirti vartotojus, konkurentus, gaminti prekes, kurios domins pirkėjus, tenkins jų poreikius. Todėl rinkos ekonomikos sąlygomis įmonės savo veikloje turi remtis marketingo principais ir šiuolaikinėmis valdymo koncepcijomis. Domėtis marketingu privalo bet kurios nuosavybės ir įvairios veiklos organizacijos. Įmonių vadovai turi priimti daug sprendimų, susijusių su vartotojų paieška, komunikavimu, produkcijos paskirstymu, aptarnavimo organizavimu ir t.t. Įmonei svarbu ne prarasta gamyba ar realizacija, o patrauklios rinkos radimas, jos vartotojų tenkinimas jiems tinkama produkcija, vartotojų informavimas, pirkimų skatinimas. Tokiems veiksmams organizuoti reikia marketingo žinių, o norint realiai panaudoti ir įgyvendinti marketingo principus bei instrumentus įmonėje – reikia tam tikros veiklos ir jos organizavimo. Darbo tikslas – išsiaiškinti vartotojų poreikių tenkinimą marketingo orientacijos aspektu. Tyrimo objektas – vartotojai ir marketingo orientacijos. Darbo uždaviniai: 1.susipažinti kas yra marketingas; 2.susipažinti su marketingo koncepcija; 3.susipažinti su marketingo sistema; 4.susipažinti su vartotojų elgsena ir juso veikiančiais veiksniais; 5.vartotojų rinkų segmentavimas. Tyrimo metodai- mokslinės literatūros analizė.
| |
Marketingo strategija prekyboje kanceliarinėmis prekėmis Lapų skaičius: 43 Tipas: Kursinis Darbe esantys žodžiai: Šiandienos verslo įmonės veikia greitai besikeičiančioje ir aukštu kompleksiškumo laipsniu pasižyminčioje aplinkoje, kuriai būdingas mažėjantis vartotojų lojalumas. Todėl kaip niekada anksčiau tampa aktualus įmonės poreikis orientuotis į rinką ir vartotoją. Šiame darbe nagrinėjami rinkodaros koncepcijos bei rinkodaros įtakos verslo įmonei klausimai. Analizuojami rinkodaros komplekso elementų – o ypač lojalumo – įtakos įmonės sėkmei tyrimo rezultatai. Tyrimo objektas įmonė UAB „OFFICE DAY“. Darbo tikslas – išanalizuoti ir patobulinti marketingo strategiją prekyboje kanceliarinėmis prekėmis minėtoje įmonėje. Darbą sudaro keturios dalys. Pirmojoje – probleminėje darbo dalyje iškeliamos problemos, kylančios plėtojant kanceliarinių prekių prekybą Lietuvoje. Analizuojami kylantys klausimai prekyboje kanceliarijos priemonėmis Lietuvoje, aptariamos klientų lojalumo bei elektroninės prekybos augimo problemos. Antrojoje – teorinėje dalyje analizuojama marketingo ir jo strategijos rengimo gairės moksliniuose šaltiniuose. Atliekama marketingo vadybos teorijų apžvalga, marketingo teorijos, taikytinos strategijos rengimui bei sudaroma marketingo strategijos rengimui reikalinga tyrimų metodika. Trečiojoje – tyrimų dalyje atliekami marketingo tyrimai „OFFICE DAY“ įmonėje. Atliekama rinkos analizė, konkurentų analizė, klientų analizė, aplinkos analizė, o taip pat klientų anketinė apklausa- lojalumo tyrimas, elektroninės prekybos problemų analizė. Ketvirtojoje – projektinėje darbo dalyje, atliekami teorinių žinių pagrindu suformuoti praktiniai tyrimai, formuojamos strategijos tobulinimo kryptys.
|
Paieška
Įvertinimų top
Naujos paieškos
Reklama
