top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Statomieji objektaiparsisiųsti


Lapų skaičius: 12
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Statomo objekto apibūdinimas. Architektūrinis sprendimas, pastato planas ir pjūvis. Pagrindinės konstrukcijos. Inžinerinės – techninės sistemos. Skaičiuojamoji dalis. Pagal nurodytą darbų skaičių pastato statybai reikalingų darbų sąrankos sudarymas. Kiekvienam darbui tenkančios bendros darbų sąnaudų dalies parinkimas. Darbų vykdimui reikalingo darbininkų skaičių nustatymas. Darbų vykdymo pamainingumo parinkimas. Darbų trukmės skaičiavimas. Tinklinio modelio sudarymas. Tinklinio modelio parametrų skaičiavimas lenteliniu būdu. Tarnybinių, sanytarinių ir buitinių patalpų poreikio skaičiavimas. Inventorinių patalpų parinkimas. Literatūros sarašas. Grafinė dalis. Kalendorinis objekto statybos grafikas. Mechanizmų poreikio grafikas. Medžiagų ir konstrukcijų poreikio grafikas. Tinklinis grafikas. Pastatas yra karkasinis. Statinio erdvinį standumą garantuoja skersinės ir išilginės sienų plokštės bei perdangos.Statyboje naudojame konstrukcinę sandarą su laikančiosiomis skersinėmis sienomis. Tarpai tarp atramų yra 3,2-3,6m, kad būtu galima naudoti kambario matmenų perdangos plokštes.Tada plokščių sandūros būna tik kampuose ir vidinių bei išorinių sienų ir perdangos ploksčių priglaudimo vietose. Tai palengvina apdailos darbus. Pamatus įrengemia juostinius betoninių blokų. Sienos ir pertvaros yra iš gelžbetonio, laiptai yra iš surenkamųjų gelžbetoninių laiptatakių ir aikštelių. Sienos storis yra 280mm., pertvarų storis 100mm. Perdangos montuojamos iš gelžbetoninių tuštuminių perdengimo plokščių, jų ilgis yra 3,2m ir 3,6m. Stogas yra plokščias, dedama ant jo kelių sluoksnių ritininė danga sutapdinta su termoizoliaciniu sluoksniu. Rulonine stoga naudosime „Garždų Midos“ (ar analogiškas jai). Namo lietvamzdžiai paslėpti vidinėse sienose. Anžeminę statinio dalį pradedame montuoti tada, kai pasirašomas tam tikras apie požeminės namo dalies su nutiestais inžineriniais tinklais užbaigimą. Prieš pirmo aukšto montavimą pažymimos visos pastato ašys, paženkliname kiekvienos plokštės elementų padėtis. Kituose aukštuose išorinių sienų plokštės tikrinamos pagal išorinių sienų paviršių, o vidinių sienų – pagal patikslintas ašių padėtis. Pradedant montuoti kiekvieno aukšto konstrukcijas, pirmiausia parengiamas montavimo lygis - sienų ploksčių atraminės plokštumos.
0

Studijų galimybės ESparsisiųsti


Lapų skaičius: 7
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Lietuvos narystė Europos Sąjungoje iš visų gyventojų grupių didžiausias galimybes suteikė jaunimui. Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, atsiverė platesnės galimybės Lietuvos moksleiviams ir studentams mokytis ir studijuoti visose Europos Sąjungos valstybėse. Lietuvos jaunimas gali be jokių apribojimų keliauti, mokytis, gyventi ir dirbti užsienyje lygiomis teisėmis su kitais Europos Sąjungos šalių piliečiais. Lietuvos mokymo įstaigų diplomai pripažįstami kitose ES šalyse, palengvėjo studijų sąlygos kitų šalių aukštosiose mokyklose, o kai kur, Europos Sąjungos piliečiams net nebereikia mokėti už mokslą. Atsirado naujos mokymosi, darbo, kultūrinio tobulėjimo bei savęs realizavimo galimybės naudojantis narystės teikiamais privalumais. Dabar galima apsigyventi, studijuoti, legaliai įsidarbinti ES, tuo pačiu gaunant visas socialines garantijas. Darbo tikslas: aptarti kokios yra studijų galimybės Europos Sąjungoje. Darbo uždaviniai: Nupasakoti studijų programas Europos Sąjungoje; Išsiaiškinti nemokamo mokslo galimybes Europos Sąjungoje.
0

Švedijos protokolo ypatumaiparsisiųsti


Lapų skaičius: 31
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Švedijos istoriniai ypatumai. Geografija, gamta ir klimatas. Demografinė padėtis ir bendroji informacija. Politinė padėtis ir simboliai. Švedijos istorijos svarbiausi aspektai. Svarbiausios švedijos istorinės datos. Švedijos kultūriniai ypatumai. Švedijos etninė sudėtis ir kita informacija. Populiarūs žmonės. Nobelio premija. Tradicinis maistas. Tradicinės šventės ir jų ypatumai. Lankomiausių istorinių vietų švedijoje top verslo etikos normos. Susipažindinimas ir pagarbūs kreipiniai. Gestai, tonas ir kiti bendravimo ypatumai. Kyšininkavimas, korupcija ir įmonių socialinė atsakomybė. Punktualumas ir naudingi patarimai. Dovanos įvairioms progoms. Oficialus ir kasdieninis (aprangos kodas). Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Švedija yra didžiausia iš Šiaurės šalių vertinant gyventojų skaičių. Pietinėje šalies dalyje daugiausia išvystytas žemės ūkis, keliaujant tolyn į šiaurę vis didesnę teritoriją dengia miškai. Tai svarbi skandinaviškos kultūros dalis pasižyminti vis dar išlikusiu unikalumu ir savitu kultūros pojūčiu. Tikslas: Švedijos kultūrą ir protokolo ypatumus. Darbo objektas: Švedija. Uždaviniai: 1. Apibūdinti Švedijos istorijos ypatumus. 2. Apžvelgti Švedijos kultūros ypatumus. 3. Nusakyti Švedijos protokolo ypatumus. Darbo metodai: 1. Literatūros šaltinių analizė 2. Interpretacija. Norint keliauti ir bendrauti su tam tikros šalies gyventojais labai svarbu žinoti, esminius dalykus ne tik bendruoju protokolo atžvilgiu, bet ir tos kultūros geografinius ir kt. ypatumus. Nes tai gali padėti išvengti itin nejaukių situacijų. Švedija – užima Skandinavijos pusiasalio rytinę dalį. Vakaruose ji ribojasi su Norvegija, šiaurėje - su Suomija, pietuose tiltas jungia su Danija. Jūros siena su - Estija, Latvija, Vokietija, Lenkija, Rusija. Švedija - jūrinė valstybė, rytinius krantus skalauja Baltijos jūra, vakaruose - Šiaurės jūra. Gotlandas - didžiausia Baltijos jūroje Švedijai priklausanti sala. Šalį sudaro trys istorinės-geografinės dalys: Jotlandas (pietinė), Sveatlandas (vidurinė) ir Norlandas (šiaurinė). Švedijos šiaurė - dalis etninės geografinės srities, vadinamos Laplandija, kuri nusidriekia į Norvegiją, Suomiją ir Rusiją.
0

Sveika mitybaparsisiųsti


Lapų skaičius: 9
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Sveika mityba. Kodėl reikia sveikai maitintis? Nepakeičiamos maisto medžiagos. Kada tikslinga vartoti maisto papildus? Į pagalbą - “gerosios” bakterijos. Žarnynas pilnas bakterijų. Probiotikai. Svarbu žinoti. Nauda pagrįsta moksliškai. Prebiotikai. Kaip be vaistų sustiprinti imunitetą? Kitos veiksmingos imunitetą stiprinančios priemonės. Sveika mityba galima būtų pavadinti tokią mitybą, kuomet suvalgomo maisto kiekis atitinka Jūsų aktyvumą, energijos poreikį. Taip pat reikia nepamiršti, kad maistas turi būti įvairus, turintis visų reikalingiausių mineralinių medžiagų ir vitaminų. Renkantis iš daugelio subalansuotos dietos variantų, pirmiausia derėtų žinoti pagrindinius sveikos mitybos požymius. Su maistu žmogus gauna įvairių cheminių junginių. Vienus organizmas panaudoja ląstelės struktūriniams-funkciniams komponentams sudaryti, kitus – energijai gauti, dar kitus - medžiagų apykaitai reguliuoti. Labai svarbu, kad su maistu gautume visas gyvybiškai būtinas maisto medžiagas, kurių kiekis patenkintų organizmo poreikius. Antraip, dėl mitybos pažeidimų galima susirgti įvairiomis ligomis. Todėl mityba turi būti pilnavertė ir racionali.
6

Taikomieji tyrimaiparsisiųsti


Lapų skaičius: 10
Tipas: Tyrimas
Darbe esantys žodžiai: Mokslinis tyrimas - mokslo tiriamoji veikla; metodiška naujų žinių, atradimų paieška, jų sisteminis dokumentavimas ir mokslinis publikavimas. Mokslinio tyrimo objektu gali būti daugelis gamtos ir visuomenės gyvenimo objektų bei reiškinių. Pagal savo pobūdį tyrimai gali būti teoriniai, taikomieji ir kiti. Konkrečių mokslinių tyrimų metu yra vertinami tam tikros srities empiriniai duomenys, dėsningumai, paremtas konkuruojančių hipotezių sudarymu ir atmetimu tų, kurios prieštarauja stebėjimams. Todėl tyrinėjimo sąlygos ir eiga turi būti dokumentuojama. Gauti rezultatai yra apibendrinami formuluojant teoriją. Šio tyrimo darbo tikslas, stebėti pasirinktų daiktų ar produktų kainų kitimą. Tyrimas atliekamas parduotuvėje „Senukai“. Kaip tyrimo objektą pasirinkau plyteles, stengsiuos jas aprašyti, išanalizuoti kainų kitimą, palyginti. Nagrinėjami objektai Akmens masės plytelės: Poliruotos akmens masės plytelės „imsb6001; juoda“ Akmens masės plytelė „savonid nogal“ Glazūruotos akmens masės plytelės „sena por gris“ Klinkerio plytelės: Klinkerio grindų plytelė „nobleza grana“ Klinkerio grindų plytelės „quartz fume“ Klinkerio fasado plytelės „burgund cienowana rustykalna“ Keraminės plytelės: Keraminė dekoruota plytelė „occitania airida ilex“ Keraminės grindų plytelės „zen cacao“ Keraminių dekoruotų plytelių komplektas „romantika pano 101“ Plytelių kainų stebėjimas vyko nuo 2011-12-03d. iki 2011-12-17d. (Tik šeštadieniais)
0

Tortų gamybaparsisiųsti


Lapų skaičius: 15
Tipas: Prezentacija
Darbe esantys žodžiai: Tortai – tai puošnūs, labai įvairios sudėties ir skonio kepiniai, turintys didelę energinę vertę, kuri priklauso nuo torto sudėties. Kuo daugiau jų gamyboje naudojama riebalų, cukraus, tuo didesnė šių gaminių energinė vertė, kuri gali būti nuo 300 iki 600 kcal. Tortų istorija siekia senovės laikus. Pirmieji tortai labai skyrėsi nuo to, ką valgome šiandien. Jie labiau priminė duoną, pasaldintą medumi, bei pagardinta riešutais ir džiovintais vaisiais. Dabartiniai mums žinomi tortai pasirodė 19 amžiaus viduryje (pagaminti iš aukščiausios rūšies rafinuotų miltų ir kepimo miltelių vietoj mielių). Tikslas: Išanalizuoti tortų gamybos procesus, puošimo elementus ir aptepus, tortų ir tešlų rūšis tortams. Uždaviniai: Išnagrinėti, kokios pagrindinės tortų rūšys ir jų tešlų gaminimas; Išanalizuoti kokie yra tortų aptepai, bei puošinai ir kaip jie ruošiami; Apibūdinti tris tortus, kurių charakteristika yra tarp populiariausių konditerinių gaminių, naudojant naujas konditerijos žaliavas.
0

Traktorių ir automobilų variklių teorijaparsisiųsti


Lapų skaičius: 14
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Automobilių dinamikos analizė. Variklio išorinio greičio charakteristikos sudarymas. Variklio apsisukimų parinkimas. Variklio galios ir sukimo momento skaičiavimas prie įvairių variklio. Ratų riedėjimo spindulys. Automobilio traukos charakteristika. Automobilio traukos balansas. Automobilio dinaminė charakteristika. Automobilio apkrovimo monograma. Prabuksavimo kontrolės grafikas. Automobilio greitėjimo, lėtėjimo skaičiavimas.
0

Turizmasparsisiųsti


Lapų skaičius: 7
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Turizmas yra viena aktyvaus poilsio rūšių, efektyviausia žmogaus rekreacinių poreikių tenkinimo priemonė. Pagal 1998 m. priimtą Lietuvos Respublikos turizmo įstatymą jis apibrėžiamas taip: turizmas – žmonių veikla, susijusi su kelione ir laikinu buvimu už nuolatinės gyvenamosios vietos ribų ne ilgiau kaip vienerius metus, jei ši veikla nėra mokymasis ar mokamas darbas lankomoje vietoje. Pastaraisiais metais pastebimai sparti turizmo verslo plėtra vis labiau tampa mokslinių ir praktinių diskusijų objektu, tačiau šio verslo lyginamasis svoris bendroje turizmo paslaugų apimtyje išlieka gana nedidelis. Turizmo verslas, kaip ir daugelis šalies įmonių, savo veikloje remiasi rinkodaros metodais ir žiniomis. Šiame referate aš pateiksiu 2 profesijas: kaimo turizmo darbuotojas ir turizmo organizatorius. Parašysiu kiek trunka mokslas, kokiose įstaigose galima studijuoti, kiek trunka studijos ir kokios yra giminiškos profesijos.
0

UAB automobilių servisas Helijo rataiparsisiųsti


Lapų skaičius: 15
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės veikla. Teikiamos paslaugos. Valdymas. Valdymo struktūra. Servisas. Mašinų gedimai. Mašinų remontas. Remonto tipai.mašinų kokybės rodikliai. Produkcija. Padangų charakteristika.padangų privalumai. Padangų priežiūra. Ratlankiai. Išvados. Literatūros sąrašas. Technika nuolat tobulėja, todėl, kad ji efektyviai veiktų, reikalinga stipri priežiūros ir remonto bazė. Lietuvos pramonei orientuotis į rinkos ekonomiką, labai aktualūs yra mašinų ir remonto klausimai. Palaikyti mašinų ir įrengimų darbingumą brangiai kainuoja, nes sudilusios mašinų dalys keičiamos naujomis, daug darbo ir lėšų reikia techninei priežiūrai ir remontui. Tyrimo objektas – UAB “Helijo ratai”. Pagrindinis darbo tikslas - įsigilinti į vykdomą įmonės veiklą bei išanalizuoti gaminamą produkciją. Šio darbo tikslui pasiekti užsibrėžiau išspręsti tokius uždavinius. Susipažinti su įmonės veikla. Išanalizuoti gaminamą produkciją. Aptarti mašinų remontą. Įmonės misija – įsigilinti į savo klientų poreikius ir pasiūlyti jiems tinkamiausią, naujausią, geriausią bei kokybiškiausią produkciją.
0

UAB Durų sistemosparsisiųsti


Lapų skaičius: 18
Tipas: Prezentacija
Darbe esantys žodžiai: Tikslai:Pritaikyti gaunamas žinias paskaitų metu įmonės gamybai bei technologijai; Išnagrinėti įmonės gamybos technologiją ir organizavimą. Uždaviniai:Apžvelgti įmonės gamybą (susipažinti su paslaugos teikimui naudojamais įrenginiais, prietaisais ir įrankiais. Aprašyti gamybos procesus, operacijas) Pradiniai duomenys: Pateikti paslaugos teikimo technologiją Pramonės šaka: statybos ir statybinių medžiagų. Naudojami ištekliai: verslumas, kapitalas, darbas, techniniai įrenginiai.
0

Paieška


bottom