
Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Naujo produkto kurimas ir vystymas x įmonėje Lapų skaičius: 36 Tipas: Kursinis Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Naujo produkto samprata. Prekės gyvavimo ciklas. Naujų produktų kūrimo priežastys. Naujų produktų kūrimas. Būtinumo kurti naujus produktus nustatymas. Naujo produkto tikslų nustatymas. Naujo produkto vystymo procesas. Naujo produkto kūrimas, x įmonėje. Gaminių asortimentas. Rinkos apžvalga. Naujų ir modernizuojamų gaminių projektavimas AB, X. Techninio siūlymo rengimas. Gamybos rengimo grafiko sudarymas. Gamybos rengimo eiga. Eskizinio projekto rengimas. Sukurtų maketų bandymai. Naujų gaminių sertifikavimas. Išvados. Literatūra. Priedai. Įvadas. Marketingas prekę traktuoja kaip apčiuopiamos ir neapčiuopiamos naudos vartotojui paketą. Jei prekės teikiama nauda skiriasi nuo kitų prekių teikiamos naudos, galima sakyti, kad prekė yra nauja. Tačiau, tai, kas vienam vartotojui bus nauja, kitam gali būti seniai žinoma. Prekė gali būti nauja įmonei, bet analogišką prekę jau gali siūlyti įmonės konkurentai. Prekė bus nauja rinkos segmentui, jei šio segmento vartotojai dar nebuvo susidūrę su siūloma preke. Įmonė, įvedusi naują prekę į rinką, tikisi, kad ji rinkoje išsilaikys ilgai. Tačiau kiekviena prekė rinkoje išsilaiko tam tikrą laiką ir per tą laiką pereina kelias gyvavimo ciklo stadijas. Prekės, kaip ir žmonės, gimsta, auga, pasiekia brandą, sensta ir miršta. Taigi susidaro nuolat besikartojantis prekės gyvavimo ciklas. Naujo produkto samprata. Galima apibrėžti kaip materialių ir nematerialių savybių rinkinį, apimantį įpakavimą, spalvą, kainą, kokybę, firmos ženklą, taip pat suteikiamas paslaugas bei pardavėjo reputaciją. Iš šio apibrėžimo matyti, kad vartotojai perka daugiau negu fizinių savybių rinkinį. Jie perka poreikio patenkinimą produkto savybių formoje. Produktą sudaro tiek apčiuopiamos, tiek neapčiuopiamos savybės. Kadangi vartotojai tikisi skirtingų produktų privalumų, jie skirtingai vertina ir jo esamas savybes. Todėl produktas nėra tiksliai apibrėžtas...
| |
Naujo produkto, turizmo įmonėje „Kiveda“, įvedimas į rinką Lapų skaičius: 39 Tipas: Kursinis Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Literaturos šaltinių, naujo produkto įvedimo į rinką klausimais,teorinė analizė. Produkto ir paslaugos samprata. Naujo produkto kūrimas. Naujo produkto kūrimo procesas. Produkto gyvavimo ciklas. Naujo produkto rinkodaros komplekso elementų analizė. Naujo produkto įvedimo į rinką rinkodaros strategijos. Uab „keda“ naujo produkto įvedimo į rinką tyrimas. Uab „kiveda“ veikla ir užimama padėtis rinkoje. Uab „kiveda“ aplinkos analizės. Uab „kiveda“ vidinės aplinkos analizė. Uab „kiveda“ išorinės aplinkos analizė. Vartotojų, nuomonės apie naują uab „kiveda“ produkto įvedimą į rinką, tyrimas. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatų analizė. Tyrimo rezultatų apibendrinimas. Naujo produkto „jaunavedžių kelionės“ strategijos formavimas. Naujo produkto pristatymas rinkai. Kainos strategijos pasirinkimas. Reklamos strategijos pasirinkimas. Išvados ir siūlymai. Summary. Naudota literatūra. Priedai. Tema. Naujo produkto, turizmo įmonėje „Kiveda“, įvedimas į rinką. Temos aktualumas. Norint įvesti naują produktą į rinką, kuriai stiprios įtakos turi konkurencija, būtina įvertinti esamų produktų paklausą. Turizmo bei kelionių organizavimo įmonės norėdamos konkuruoti ir būti pranašesnės už tas pačias paslaugas teikiančias įmones, turi rasti būdų, kaip pritraukti naujus ir išlaikyti nuolatinius klientus. Vienas tokių būdų yra sukurti naują paslaugą, kuri būtų įdomi, neišbandyta, kitokia nei kitos. Temos aktualumą atskleidžia pasikartojančios turizmo paslaugos, naujovių nebuvimą. Darbo problema. Nestabili turizmo įmonių padėtis konkurencinėje aplinkoje. Darbo objektas. Naujas kelionių organizatoriaus „Kiveda“ produktas. Darbo tikslas. Išnagrinėti kelionių organizatoriaus „Kiveda“, produkto įvedimo į rinką galimybes. Uždaviniai: 1. Apžvelgti literatūros šaltinius, nagrinėjančius pasirinktą temą ir iškeltą problemą. 2. Įvertinti rinkodaros veiksnius ir priemones, turinčius įtakos naujo produkto įvedimui į rinką. 3. Supažindinti su kelionių organizatoriaus „Kiveda“ veikla, misija ir raida. 4. Atlikti konkurentų analizę ir nustatyti kelionių organizatoriaus „Kiveda“ stipriąsias ir silpnąsias puses. 5. Ištirti klientų nuomonę apie naujo produkto įvedimą į rinką. 6. Apibendrinti tyrimo rezultatus ir pateikti išvadas bei siūlymus kelionių organizatoriaus „Kiveda“ naujo produkto įvedimui į rinką. Tyrimo metodai: Siekiant įsigilinti ir kuo geriau išanalizuoti kelionių organizatoriaus „Kiveda“ teikiamų paslaugų kokybę bei pateikti naujo produkto įvedimą į rinką tinkamus būdus.
| |
Naujos prekės įvedimas į globalią rinką Lapų skaičius: 10 Tipas: Referatas Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Naujo gaminio sukūrimas. Naujo gaminio įvedimas į pasirinktas šalis. Naujos prekės pasiskirstymo kanalai. Naujos prekės atpažinimas pasitelkiant rėmimo komplekso elementus. Naujos prekės kainos nustatymas. Išvados. Produkto sukūrimas yra labai sudėtingas ir kompleksiškas uždavinys įmonei, todėl marketingo specialistams tenka didžiulė atsakomybė, nes nuo to, kaip jie įvertins rinkos galimybes priklausys ar būsimas produktas objektyviai tenkins vartotojų poreikius ir bus perkamas. Kūrimo procesas prasideda nuo supratimo, ko pirkėjas iš tikrųjų nori iš produkto. Naujų produktų įsisavinimas yra esminiai svarbus ilgalaikių įmonių gerovei. Tai ypač tinka toms įmonėms, kurios turi didelius augimo tikslus. Vartotojai noriai priima naujus ir pagerintus produktus, kurie geriau patenkina jų poreikius. Suprantant naujų produktų įsisavinimo svarbą augti siekiančiai įmonei, reikia taip pat žinoti, kad inovacija reikalauja didesnės rizikos bei nemažų kapitalinių investicijų.
| |
Naujovė pramogų ir foto paslaugų srityje Lapų skaičius: 1 Tipas: Tyrimas Darbe esantys žodžiai: Naujovė pramogų ir foto paslaugų srityje!. Norime Jums pristatyti unikalų Artink-Hollywood Trick Photography aparatą, kuris vos per 2min. atspausdina puikios kokybės unikalias nuotraukas 3D formatu. Šis aparatas yra taip tobulai sukurtas, kad pasirinktame vaizde jis automatiškai parenka visus šešėlius ir kitus vaizdinius elementus, kurie suteikia nuotraukai itin tikrovišką vaizdą. Su šiuo aparatu, Jūs galite pradėti itin pelningą 3D fotopaslaugų verslą.
| |
Lapų skaičius: 3 Tipas: Referatas Darbe esantys žodžiai: Naujovės įmonės veikloje. Pokyčiai rinkoje verčia verslininkus domėtis naujovėmis, įgyti tarptautinių ryšių palaikymo patirties, neatidėliojant spręsti produkcijos ir aptarnavimo kokybės klausimus. Svarbiausia – neatsilikti, tobulėti tiek vadovui, specialistui, tiek visai įmonei ieškoti būdų, kaip tai daryti. Smulkiojo verslo plėtra ir konkurencinio pajėgumo stiprinimas yra gana sudėtingos ir lėtai bei sunkiai sprendžiamos problemos. Rinka teigiamai reaguoja, nesvarbu, kokio dydžio įmonė. Racionalus prekių ir paslaugų pasirinkimas, veiksminga kainų ir pardavimo rėmimo politika lemia smulkiojo verslo sėkmę. Rinkos ekonomika Lietuvoje dar veikia nepakankamai: stringa bankroto bei konkurencijos, drauge ir efektyvaus išteklių naudojimo mechanizmas. Jei nebus sukurta darni kompleksiška smulkiojo verslo plėtros ir skatinimo sistema, tai verslininkai, užuot rūpinęsi verslu, visas pastangas sutelks į lengvatų, išimčių, paramos fondų ir kitų išimtinių teisių reikalavimą. Literatūra.
| |
Naujovės įmonės veikloje, inovacijos Lapų skaičius: 3 Tipas: Konspektas Darbe esantys žodžiai: Naujovės įmonės veikloje. Pokyčiai rinkoje verčia verslininkus domėtis naujovėmis, įgyti tarptautinių ryšių palaikymo patirties, neatidėliojant spręsti produkcijos ir aptarnavimo kokybės klausimus. Svarbiausia – neatsilikti, tobulėti tiek vadovui, specialistui, tiek visai įmonei ieškoti būdų, kaip tai daryti. Jei nebus sukurta darni kompleksiška smulkiojo verslo plėtros ir skatinimo sistema, tai verslininkai, užuot rūpinęsi verslu, visas pastangas sutelks į lengvatų, išimčių, paramos fondų ir kitų išimtinių teisių reikalavimą. Literatūra.
| |
Lapų skaičius: 24 Tipas: Kursinis Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Darbo rinkos samprata. Darbo jėgos pasiūla. Darbo jėgos paklausa. Nedarbas ir teoriniai gyventojų užimtumo aspektai. Nedarbo problemos. Mikroekonominiai nedarbo nuostoliai. Makroekonominiai nedarbo nuostoliai. Nedarbo mažinimo priemonės. Didinančios darbo pasiūlą nedarbo mažinimo priemonės. Didinančios darbo paklausą nedarbo mažinimo priemonės. Nedarbo mažinimo teisinis reguliavimas. Išvados. Literatūra. 1 priedas. Tarp daugelio ekonominių procesų reikšmingą vietą užima darbas, nes jis – ne tik žmogaus pajamų, bet ir socialinio statuso, pilnavertiškumo šaltinis. Visos ekonomikos požiūriu darbas duoda riboto ištekliaus – darbo jėgos – naudojimo prekių ir paslaugų gamybai efektą. Dėl to tiek atskiras asmuo, tiek visuomenė apskritai laimi, kai visi, kurie gali, dirba. Praėję metai po Nepriklausomybės atkūrimo Lietuvai nebuvo lengvi. Ekonomikos nuosmukis neišvengiamai vienaip ar kitaip paveikė mus visus. Visi savo „kailiu jutome“ tai, apie ką mums primena praėjusių metų aukštas bedarbystės lygis. Nedarbas daugiausiai palietė nekvalifikuotus darbininkus, jaunimą bei moteris. 1994 m. pabaigoje bedarbių moterų skaičius pirmą kartą po Nepriklausomybės atkūrimo pralenkė bedarbių vyrų skaičių. Po 1995m. nedarbo lygis dar padidėjo, nes šalies ekonomika toliau siekė prisitaikyti prie naujų, konkurencinės rinkos sąlygų. Nuosekliai įgyvendinant gyventojų užimtumą įtakojančias priemones darbo rinkoje pasiekti esminiai pokyčiai. 2002 metais pavyko sustabdyti nedarbo augimą ir jį sumažinti.
| |
Neformalių grupių įtaka orgaizacijai Lapų skaičius: 10 Tipas: Referatas Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Grupinio darbo poreikis. Grupės. Grupių tipai. Formalios grupės. Neformalios grupės. Stojimo į neformalias organizacijas priežastys. Neformalios grupės ir vadovybė. Neformalių grupių savybės. Išvados. Literatūra. Darbo tikslas. Išanalizuoti neformalių grupių įtaką organizacijai. Uždaviniai. Išaanalizuoti neformalių komandų veiklą. Išsiaiškinti, kokią įtaką neformalios komandos daro įmonės veiklai. Ištirti tam tikrų įmonių neformalias komandas, parengiant anketas ir atliekant apklausą. Išvados. Neformalios komandos yra neatskiriamas dalykas bet kokioje formalioje organizacijoje. Neformalios komandos daro didžiulę įtaką įmonės veiklai, tai varomoji įmonės dalis. Visiems formaliesiems vadovams reikėtų rūpintis ir domėtis savo įmonės neformalių komandų egzistavimu, ir stengtis jų potencialą panaudoti įmonės tikslų siekimo priemone.
| |
Nekilnojamo turto krizių atvejai Lietuvoje ir užsienyje Lapų skaičius: 36 Tipas: Kursinis Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Nekilnojamojo turto samprata. Nekilnojamasis turtas, kaip ekonominių – teisinių ir socialinių santykių kompleksas. Nekilnojamojo turto plėtotės strategija. 1 investavimo strategijos samprata. 2 pagrindiniai nekilnojamojo turto investavimo proceso dalyviai. 3 nekilnojamojo turto investavimo procesas. 4 investuotojo tikslai ir investavimo priežastys. Investavimo strategijos įgyvendinimas. Strategijos ypatumai pereinamuoju laikotarpiu. Krizė. Gyvenamojo nekilnojamojo turto rinkos apžvalga 2008 metais, 1 pusmetis. Nekilnojamojo turto rinka 2009 metais. Gyvenamojo nekilnojamojo turto 2010 ketv. Nekilnojamojo turto rinka. Jav ekonomika 2010 metais. Kitų šalių ekonomika 2010 ir jos prognozės. Kada pasibaigs krizė? Išvados. Literatūros apžvalga. Lietuvoje sukurtasis materialusis nekilnojamasis turtas sudaro beveik pusę nacionalinio turto. Taigi nereikia bent kiek didesnių pastangų, kad suvoktume, jog tinkamas šio turto valdymas – tai pagrindinė ekonominio pakilimo ir stabilios raidos prielaida. Tačiau šiandienos tikrovė leidžia tvirtinti, kad nekilnojamojo turto valdymui neskirtas reikiamas dėmesys, tuo labiau, nėra konceptualiai pagrįstos ne tik nekilnojamojo turto plėtotės sampratos, bet ir atskirų turto rūšių ar turto vienetų plėtotės strategijų. Ekonominė krizė turi ne tik savo skausmų – tai ir piliečių nepasitenkinimas, ir reitingų praradimas, ir kita – bet tai yra geros galimybės daryti permainas ten, kur jos yra būtinos Kasdieniniame gyvenime terminas “nekilnojamasis turtas” atrodo aiškus ir suprantamas. Paprastai juo įvardinama žemė ir statiniai. Tačiau teoriniam apibūdinimui šito nepakanka. Šiuo atveju reikia atsižvelgti į tai, kad nekilnojamasis turtas yra vieno iš turto – “vertę ir savininką turinčių ekonominių išteklių, kuriais disponuoja ekonominis subjektas” rūšių. Nekilnojamasis turtas taip pat gali būti suprantamas kaip fizinis objektas arba teisinė kategorija. Pirmu atveju nekilnojamasis turtas apibrėžiamas kaip žemė ir jos priklausiniai, t.y. statiniai, ir nurodoma, kad tai yra materialus turtas. Teisiniu požiūriu nekilnojamasis turtas apima visus turtinius interesus, privilegijas ir teisės, susijusias su nuosavybe į fizinį nekilnojamąjį turtą.
| |
Neverbalinės komunikacijos vieta kultūrinės veiklos vadybininko darbe Lapų skaičius: 12 Tipas: Referatas Darbe esantys žodžiai: Kūno kalba – reikšminga mūsų komunikacijos dalis. Statistika byloja, jog net 80 proc. vyrų ir 60 proc. moterų nesugeba paslėpti tikrosios kūno kalbos, žodžiais tvirtindami priešingai. Neverbalinė komunikacija yra aiškesnė ir sąžiningesnė nei žodžiai, todėl ji lengvai gali išduoti kalbančiojo nerimą, netikrumą, taip pat agresiją ar aroganciją. Nereikia pamiršti, kad tekstą dažniausiai apgalvojame, o kūno kalba ir gestikuliacija yra natūrali ir nesąmoninga. Kultūrinės veiklos vadybininko darbe daug kas priklauso nuo neverbalinės vadybininko - oratoriaus raiškos. Ją sudaro vadinamasis vizualinis kodas: oratoriaus laikysena, poza, gestai, mimika, žvilgsnis, balsas. Tikslas – Išsiaiškinti kokia vietą užima neverbalinė komunikacija kultūrinės veiklos vadybininko darbe. Uždaviniai: 1.Išsiaiškinti kas yra komunikacija? 2.Aptarti kokia ir kuo ypatinga neverbalinė komunikacija? 3.Išnagrinėti kuo svarbi neverbalinė komunikacija kultūrinės veiklos vadybininko darbe? Metodai: 1.Literatūros šaltinių analizė
|
Paieška
Įvertinimų top
Naujos paieškos
Reklama
